Felatio...zadovoljstvo ili obaveza?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.030
Vlada misljenje da vecini zena felatio ne pricinjava zadovoljstvo i da najcesce to rade preko volje samo da bi njemu bilo lepo.Muskarci opet kazu da pored grebanja zubima nema gore stvari nego kada im je partnerka bezvoljna.Dakle pitanje: Da li je to sve tacno ..i....Da li ste doziveli da vas partnerka samo odradjuje u stilu “svrsi vec jednom”! Ako jeste, da li ste pri tom imali problema i smetalo vam to ili ste se i pored toga mogli opustiti i uzivati?
 
Desilo se par puta da traje..drugi ili treci put..ali ne lici na odradjivanje vec na utrnulu vilicu:lol:uglavnom se zavrsi smehom i nije mi predstavljalo problem uzivati..nikad nisam imao bezvoljnu partnerku a najgore je ponekad odmah posle svrsa nastavak koji golica
 
Poslednja izmena:
Vlada misljenje da vecini zena felatio ne pricinjava zadovoljstvo i da najcesce to rade preko volje samo da bi njemu bilo lepo.Muskarci opet kazu da pored grebanja zubima nema gore stvari nego kada im je partnerka bezvoljna.Dakle pitanje: Da li je to sve tacno ..i....Da li ste doziveli da vas partnerka samo odradjuje u stilu “svrsi vec jednom”! Ako jeste, da li ste pri tom imali problema i smetalo vam to ili ste se i pored toga mogli opustiti i uzivati?
Nema šta da me ''odrađuje'',niti mi se nešto dopada felacio...što se tiče svršavanja,sa ili bez partnerke,nebitno,nemam tih problema...ali nikad ne reci nikad,ko zna.:)
 
Ni meni se ne dopada felacio, bilo da ga radi neznalica , bilo da ga radi sveznalica....
Medjutim , felacio je igra u kojoj zena uziva narocito ako je osoba "gladna kod ociju".
Ne moze se zaboraviti da bar trecina zena obozava felacio radi sebe i svog sveta, vizije svoje seksualnosti.
Svaku zenu cine osim zelja i silni momenti kompenzacije koje ona sama bira i stvara, sto nalikuje manipulatoru koji nudi uslugu koja mu nije teska da bi posle zahtevao od drugih revans u ogromnim uslugama....
Dobro , ne svaku , ali cim se pomene da postoji izuzetak u taj izuzetak potrce sve kokosi....
 
e бре другари форумаши, какви сте ви педераши, не волите фелацио (наравно, ту изостављан Џорџија :kiss:).
ко вас пита дал волите ил не волите, ћути, трпи, свако носи свој крст...
 
Ni meni se ne dopada felacio, bilo da ga radi neznalica , bilo da ga radi sveznalica....
Medjutim , felacio je igra u kojoj zena uziva narocito ako je osoba "gladna kod ociju".
Ne moze se zaboraviti da bar trecina zena obozava felacio radi sebe i svog sveta, vizije svoje seksualnosti.
Svaku zenu cine osim zelja i silni momenti kompenzacije koje ona sama bira i stvara, sto nalikuje manipulatoru koji nudi uslugu koja mu nije teska da bi posle zahtevao od drugih revans u ogromnim uslugama....
Dobro , ne svaku , ali cim se pomene da postoji izuzetak u taj izuzetak potrce sve kokosi....
:eek:
:dash::dash::dash:
 
Ni meni se ne dopada felacio, bilo da ga radi neznalica , bilo da ga radi sveznalica....
Medjutim , felacio je igra u kojoj zena uziva narocito ako je osoba "gladna kod ociju".
Ne moze se zaboraviti da bar trecina zena obozava felacio radi sebe i svog sveta, vizije svoje seksualnosti.
Svaku zenu cine osim zelja i silni momenti kompenzacije koje ona sama bira i stvara, sto nalikuje manipulatoru koji nudi uslugu koja mu nije teska da bi posle zahtevao od drugih revans u ogromnim uslugama....
Dobro , ne svaku , ali cim se pomene da postoji izuzetak u taj izuzetak potrce sve kokosi....

jel to ..tante za kukuriku...ona ti odradi felatio a ti da joj budes zirant za kredit..ili nesto drugo..osim sto ti ne volis felatio da li mozes da prihvatis da to moze biti i obostrano zadovoljstvo izmedju dvoje u sexu..
 
Za kučku , ma sve je u redu sa raznim fetišima i željama, sve ja to poštujem , samo je kod mene veći užitak seks nego felatio , i to mnogostruko tako da sa moje strane reke to jasno pokazujem , ali to ne znači da neću učiniti njoj, samo što nikad ne pamtim šta joj činim kao uslugu , jer ili sam spreman i hoću ili nisam i neću....znači usluga je odmah i vraćena jer je njeno zadovoljstvo u tom lokalnom kresu, terminu, bilo na višem nivou....njenim zadovoljstvom mi je plaćen ustupak....
Definitivno nisam žensko iako imam dve sise....
 
Vlada misljenje da vecini zena felatio ne pricinjava zadovoljstvo i da najcesce to rade preko volje samo da bi njemu bilo lepo.Muskarci opet kazu da pored grebanja zubima nema gore stvari nego kada im je partnerka bezvoljna.Dakle pitanje: Da li je to sve tacno ..i....Da li ste doziveli da vas partnerka samo odradjuje u stilu “svrsi vec jednom”! Ako jeste, da li ste pri tom imali problema i smetalo vam to ili ste se i pored toga mogli opustiti i uzivati?

Felatio...jako zanimljivo pitanje...uglavnom je zadovoljstvo obostrano...sećam se...
 
Za kučku , ma sve je u redu sa raznim fetišima i željama, sve ja to poštujem , samo je kod mene veći užitak seks nego felatio , i to mnogostruko tako da sa moje strane reke to jasno pokazujem , ali to ne znači da neću učiniti njoj, samo što nikad ne pamtim šta joj činim kao uslugu , jer ili sam spreman i hoću ili nisam i neću....znači usluga je odmah i vraćena jer je njeno zadovoljstvo u tom lokalnom kresu, terminu, bilo na višem nivou....njenim zadovoljstvom mi je plaćen ustupak....
Definitivno nisam žensko iako imam dve sise....

Ti kao da trgujes dok imas sex( namerno nisam rekla..vodis ljubav) i zar felatio ne spada u sex..ili kako bi ti rekao..sexualnu uslugu..:rotf:
 
I da ispričam...prvi pravi sex je bio najčudniji...nisam znao do tada... naučila me felatio i sve ostale jebačke majstorije... bio sam potpuno neupućen...rekla je sećam se... znaš,ti si veliki dečko, ali stvarno nemaš pojma o ženama...pitao sam je kako to misli...imao sam sex sa mnogo žena...rekla je...ne, veruj mi, nemaš pojma...pusti me da te naučim par stvari...važi, rekao sam...odlično učiš, pohvalila me je kasnije...brzo kapiraš stvari...ima još ali nije za ovu temu...:)
 
I da ispričam...prvi pravi sex je bio najčudniji...nisam znao do tada... naučila me felatio i sve ostale jebačke majstorije... bio sam potpuno neupućen...rekla je sećam se... znaš,ti si veliki dečko, ali stvarno nemaš pojma o ženama...pitao sam je kako to misli...imao sam sex sa mnogo žena...rekla je...ne, veruj mi, nemaš pojma...pusti me da te naučim par stvari...važi, rekao sam...odlično učiš, pohvalila me je kasnije...brzo kapiraš stvari...ima još ali nije za ovu temu...:)

Mislis "navukla te" na felatio kao na drogu..;)
 
Ti kao da trgujes dok imas sex( namerno nisam rekla..vodis ljubav) i zar felatio ne spada u sex..ili kako bi ti rekao..sexualnu uslugu..:rotf:

Gde ti vidiš trgovanje u mom postu ?
Zar nije trgovanje kad je situacija hoću tebi ako i ti meni?
Ja jednostavno ili smatram da bi trebao ili da ne bi trebao to da učinim, zavisno od ponašanja i uzbudjenosti partnerke.....
Nije sve u otkrivanju fetiša i osetljivih tačaka, nešto je i u odgovarajućem povezivanju tih erogenih zona....da se ne bi seks pretvorio u menjanje redosleda iritacije tih osetljivih tačaka.Mada koliko ljudi toliko ćudi, ja priznajem da sam za neke devojke možda loš ljubavnik, recimo znam jednu za koju sam loš , jer ona baš obožava felatio , to joj je fetiš, a meni bez ostalog kao da si me mazio po rameinma...
I začudo ona super gradjenu za kunilingus, ali nije preterano zapaljiva....kao kod fele....

Malo me podsećaš na mog drugara, on kad ima priliku hoće sve odmah, kad odemo u neki klub i možemo da pokupimo nke cave, on bi odmah one prve koje bi pristale, posle bi se naložio na taj klub i ne bih mogao da ga skinem sa vrata....
Na neki način mogu da zaključim da imaš dobre predispozicije za one night stand girl.....
 
Za kučku , ma sve je u redu sa raznim fetišima i željama, sve ja to poštujem , samo je kod mene veći užitak seks nego felatio , i to mnogostruko tako da sa moje strane reke to jasno pokazujem , ali to ne znači da neću učiniti njoj, samo što nikad ne pamtim šta joj činim kao uslugu , jer ili sam spreman i hoću ili nisam i neću....znači usluga je odmah i vraćena jer je njeno zadovoljstvo u tom lokalnom kresu, terminu, bilo na višem nivou....njenim zadovoljstvom mi je plaćen ustupak....
Definitivno nisam žensko iako imam dve sise....

Znaci ako padne felacio nismo imali sex:lol:
 

Back
Top