Samo za svoju dušu

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.151
Suncana peskovita obala,jezero,reka ili planina je licni izbor svakog od nas kao i godisnje doba u kome cemo uzivati u carima naseg izbora.Odmor mozemo provesti zavaljeni u lezaljci ili aktivno istrazivati okolinu.
Za kakav ste godisnji odmor i koje aktivnosti preferirate i za koje godisnje doba se odlucujete kada je god.odmor u pitanju?
 
Nikad bio na zimovanju i nemam zelje..od aktivnosti na moru samo setnja i izlezavanje
Beach_Bed.jpg
 
мој одговор је под бе, истраживање околине.
јгба шта да радим кад сам авантуристичког духа. одлазак у дивљину, преживљавање, спавање под ведрим небом, звезде...
море не подносим због туриста.
 
definitivno letovanje, zimovanje me ni najmanje ne privlači. Letovanje naravno na moru, peskovite plaže, dobar smeštaj i klopa u restoranima i hotelima (jer ako bi i tih 10-15) dana trebala da kuvam onda....Sunce, sunce i samo sunce. Što toplije i po ceo dan na plaži što u vodi što na ležaljci kao ćevap okretan levo desno. Idealno bi bilo i kad bi psi bili sa nama, ali je to neizvodljivo
 
more, sunce, i pusta plaza...dva godisnja..jedan sa decom..pa sve podredjeno njima..i jedan sa ...nekim...pa red sexa, red spavanja, red kupanja, sve slano, slano..
setnje pored mora..ah..:mrgreen:
nasa masta moze svasta..:klap:
 
Uvek zimovanje. Sto se leta tice omiljena aktivnost mi je da ne izlazim iz kuce. Uf ne podnosim 25+ temperaturu. A i letovanje mi uvek prodje u smaranju. Samo izlezavanje na plazi, brckanje pa popodne opet pa uvece neki izlazak, to mogu i u gradu. Na zimovanju em sto ne skapavas od vrucine em sto mozes posteno da se rekreiras-prvenstveno mislim na skijanje. Nikad se na moru nisam provela tako dobro kao na skijanju:D
 
Suncana peskovita obala,jezero,reka ili planina je licni izbor svakog od nas kao i godisnje doba u kome cemo uzivati u carima naseg izbora.Odmor mozemo provesti zavaljeni u lezaljci ili aktivno istrazivati okolinu.
Za kakav ste godisnji odmor i koje aktivnosti preferirate i za koje godisnje doba se odlucujete kada je god.odmor u pitanju?


Комбиновано.
Или прво један одмор ради одмора и ленчарења, а после нека динамика.
Иначе, и на одморима на којима ленчарим увек волим да упознам средину, обичаје, националну кухињу, знаменитости, музику...
 
Leto je moje godisnje doba..i kada sam u stanju kreativnosti onda je to neko skriveno mesto ili ostrvo..jos ako bi ostrvo bilo samo moje,to bi bilo idealno..u suprotnom,dovoljna je i usamljena uvala na moru.. kada sam za provod i sadrzaje, onda je to neki veliki grad na moru..gde je sve zivo ..Planinu volim samo leti..zimi..jedino ako bi on odrzavao vatru u kaminu i pokrivao pokrivacem od medvedjeg krzna..;):D
 
Šteta što odmor ne traje dva meseca pa da mogu da se pomire sve želje i prohtevi :cry:
Sviđa mi se ideja da mi odmor bude dinamičan, da vidim, saznam, ali takođe volim i da lenčarim i da ne mislim ni o čemu. Preferiram leto ali samo na moru, smor je u gradu na 300 stepeni :(
 
Uvek leto!
Kupanje,suncanje,setnje uvece pored mora,miris mora rano ujutru,zalazak sunca koji se prelama na talasima...
E sad,na moru volim prva dva-tri dana da se izlezavam i bas odmorim,a onda me uhvate bubice i krenem da skitam i moram sve da vidim i probam :) voznja brodicem,napustene luke,ronjenje,voznja na cetvorotockashima... Letoooo :heart:
 
definitivno letovanje, zimovanje me ni najmanje ne privlači. Letovanje naravno na moru, peskovite plaže, dobar smeštaj i klopa u restoranima i hotelima (jer ako bi i tih 10-15) dana trebala da kuvam onda....Sunce, sunce i samo sunce. Što toplije i po ceo dan na plaži što u vodi što na ležaljci kao ćevap okretan levo desno. Idealno bi bilo i kad bi psi bili sa nama, ali je to neizvodljivo

more, sunce, i pusta plaza...dva godisnja..jedan sa decom..pa sve podredjeno njima..i jedan sa ...nekim...pa red sexa, red spavanja, red kupanja, sve slano, slano..
setnje pored mora..ah..:mrgreen:
nasa masta moze svasta..:klap:

E bas ovo je i moj favorit! A posto ste vi to sve vec lepo opisali ja samo citiram, mrzi me da kuckam sve ponovo! :mrgreen:
 
na moru volim da ronim, ronim, ronim
da sam na mirnoj plazi i potpuno se sazivim sa okolinom,
da ujutru setam bosa po plicaku (ne dugo :))
da vozim motorni gumenjak i ostanem bez goriva
pa da se spasavam,
da se pentram po stenama,
da nosim samo kupaci i sesir :heart:

na planini skiing
i besciljne istrazivacke setnje :)
i piskenje u sumi sa poluskinutim ski odelom :)
 
Ko sto rece flpflp....

Ali i more, pesak, sunce, klopa, izlezavanje i kupanje i vecernje setnje uz more sa polugolim guzama i egzoticnim picima....do iznemoglosti...

Ili Srbija...Srbija uvek...periodicno, pljeskavice, bureci, mamina kuhinja, a naravno na prvom mestu pa 1000 praznih, mama i tata i moj dom, dom u kome sam rodjena i odrasla. I miris ulica mog grada...

Lj vas...
 
Suncana peskovita obala,jezero,reka ili planina je licni izbor svakog od nas kao i godisnje doba u kome cemo uzivati u carima naseg izbora.Odmor mozemo provesti zavaljeni u lezaljci ili aktivno istrazivati okolinu.
Za kakav ste godisnji odmor i koje aktivnosti preferirate i za koje godisnje doba se odlucujete kada je god.odmor u pitanju?


Kraj leta,početak jeseni... Neko staro, manje posećeno mesto, gde ima šta da se "istražuje", bilo priroda, bilo arhitektura... Ali da ipak ima i kupanja. Manje je važno da li je more, reka jezero, samo da nije bazen. I da nema mnogo turista, tu i tamo, po koji.:cool:
 

Back
Top