Da li je to Jevropa???

Nikad, nase trpaju u Hag a vidi sta oni rade mamu im .....I onda neko kaze da hoce u EU ma bjezi, bice na kraju Sarajevska top lista nadrealista zadnja epizoda kad Nele stoji na merdevinama naslonjenim na zid(granica ka EU) i izgovara "vidi ovih divljaka sto se makljaju bolje da ja sklonim ove merdevine da koja budala nepredje vamo"!
 
Nikad, nase trpaju u Hag a vidi sta oni rade mamu im .....I onda neko kaze da hoce u EU ma bjezi, bice na kraju Sarajevska top lista nadrealista zadnja epizoda kad Nele stoji na merdevinama naslonjenim na zid(granica ka EU) i izgovara "vidi ovih divljaka sto se makljaju bolje da ja sklonim ove merdevine da koja budala nepredje vamo"!

Hehehehe bash tako.

Sad ochekuj komentare "intelektualaca i demokrata".
 
Licimerje je odlika zapadne civilzacije,koje smo mi deo ma sta neki pricali,zaostali deo ali deo.
Pitanje pre treba da bude: Da ne postoji Nato i da su zemlje oko nas slabe,a mi jaki ko zemlja(puni oruzija i ljudi) da li mi ne bi nekog napali?Ili bi bili visoko moralni kao sada kada smo slabi.
 
Licimerje je odlika zapadne civilzacije,koje smo mi deo ma sta neki pricali,zaostali deo ali deo.
Pitanje pre treba da bude: Da ne postoji Nato i da su zemlje oko nas slabe,a mi jaki ko zemlja(puni oruzija i ljudi) da li mi ne bi nekog napali?Ili bi bili visoko moralni kao sada kada smo slabi.
Ako sam deo toga evo cu se dobrovoljno obesim (ali prije toga da "oladim" par zapadnjaka)!Mi slabi!?Iz koje si ti price leba ti?
 
Mislis da smo jaki?Da imamo super ekonomiju i profesionalnu agilnu i agresivnu vojsku? Naivan si. Ne volim ja zapad i njihov sistem vrednosti i hipokriziju drustava koja ga razjeda, ali drugde ne pripadamo jbga.
Imamo mi profesionalnu i jaku vojsku kojoj fali moral, tacnije novi moral jer sve sto su ucili u proteklih 60.god. je puklo ko balon od sapunice ti ljudi su demoralisani, izvarani, izvrgnuti ruglu itd.A to da pripadamo zapadu ti je suplja teorija jer ni po narodu ni po kulturi ni po bilo cemu drugom mi tamo nepripadamo i nikad necemo.Taman kad budemo htijeli oni ce se raspasti(ako bog da a dace jer to nedonosce nece jos dugo zivjeti na inkubatoru)!
 
Poslednja izmena:
800.000 crnaca je znaci ubila evropska kolevka demokratije Francuska. Tj organizovala njihovo ubistvo sto znaci da je ceo francuski drzavni vrh kriv po krivicnom delu komandne odgovornosti?

I mi treba da udjemo u takvu nacisticku tvorevinu?
 

Back
Top