Nakon svesrpskog sabora - pravac Turska!

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
Kao što sam napisao par dana pre tzv svesrpskog sabora i mitinga "Ćao Radovane" srBska radikalska elita se razmilela po letovalištima.

Umesto da protestvuju i ruše diktatorski režim tiranina Tadića:mrgreen:

I još Toma, jadan, imao problema na aerodromu:lol:

Turci "priveli" Tomu!

http://gazetaredakcija.com/index.php?option=com_content&task=view&id=2204&Itemid=70

Mislim da je izvor "po meri" prosečnog radikalskog forumaša.
Jedino taj hotel "Titanik" nije baš jeftin, a familija brojna ( obezbeđenje je bez zadržavanja propustilo Nikolićevu suprugu Dragicu, sinove, snajke i unuke, dok su Tomu zamolili da pođe sa njima i odveli ga u jednu od kancelarija na aerodromu:whistling:
 
Sto se ucutale patriJote? I ja bi isto ko i on uradio. "Tamo" jos niko da odgovori na pitanje od nekog lika, kako to oni protestuju na ovoj vrucini, a Toma otiso na more? Svi cutu.... :hahaha::hahaha::hahaha:
Izdao ih Toma! :hahaha::hahaha::hahaha:

Боље размишљај где ти је ЧЕДОморац.........:hahaha::hahaha::hahaha:

а остале ћу оставити за неку другу "посластицу"... има времена...
 
Kao što sam napisao par dana pre tzv svesrpskog sabora i mitinga "Ćao Radovane" srBska radikalska elita se razmilela po letovalištima.

Umesto da protestvuju i ruše diktatorski režim tiranina Tadića:mrgreen:

I još Toma, jadan, imao problema na aerodromu:lol:

Turci "priveli" Tomu!

http://gazetaredakcija.com/index.php?option=com_content&task=view&id=2204&Itemid=70

Mislim da je izvor "po meri" prosečnog radikalskog forumaša.
Jedino taj hotel "Titanik" nije baš jeftin, a familija brojna ( obezbeđenje je bez zadržavanja propustilo Nikolićevu suprugu Dragicu, sinove, snajke i unuke, dok su Tomu zamolili da pođe sa njima i odveli ga u jednu od kancelarija na aerodromu:whistling:


Није битан извор, битне су "мале" пакости великих мајстора нашег режима и његових присталица.

Не верујем да је Тома допустио да му један овакав инцидент загорча летовање, што је, сигурна сам, била намера присталица пароле: "Нек' комшији цркне крава".

'Ајде сад да нађемо ГДЕ летују наши врли "владаоци", мислим да би то било МНОГО интересантније, не толико из географског угла колико из економског.
 
Kao što sam napisao par dana pre tzv svesrpskog sabora i mitinga "Ćao Radovane" srBska radikalska elita se razmilela po letovalištima.

Umesto da protestvuju i ruše diktatorski režim tiranina Tadića:mrgreen:

I još Toma, jadan, imao problema na aerodromu:lol:

Turci "priveli" Tomu!

http://gazetaredakcija.com/index.php?option=com_content&task=view&id=2204&Itemid=70

Mislim da je izvor "po meri" prosečnog radikalskog forumaša.
Jedino taj hotel "Titanik" nije baš jeftin, a familija brojna ( obezbeđenje je bez zadržavanja propustilo Nikolićevu suprugu Dragicu, sinove, snajke i unuke, dok su Tomu zamolili da pođe sa njima i odveli ga u jednu od kancelarija na aerodromu:whistling:

I cigani imaju dusu!!!!! A ne gledaj ti te sitnice, letovanje i slicno, nego bankovne racune preko grane. A to sto smo se podelili na demokrate i one druge radikale je glupo i primitivno!
 
Ne razumem zašto patrijote porede Tomu sa ovim izdajnicima kada je u pitanju bahaćenje po svetskim letovalištima... Zašto? Pa od ovih se očekuje da troše naše pare (izdajnici su, zar ne?), ali pitanje u uvodnom postu je - kako se Toma poistovetio s njima, pa još poveo celu familiju do četvrtog kolena?
 
Отишао Тома на летовање у Турској. Па шта. Није пљунуо на Српство, увек је показивао поштовање као сваки истински Србин према Руском братском народу, док су такозвани демократи увек пљували по братском народу. Тома има само стан у Београду, а сусед му је ђилас који је саградио себи солитер.
 
Отишао Тома на летовање у Турској. Па шта. Није пљунуо на Српство, увек је показивао поштовање као сваки истински Србин према Руском братском народу, док су такозвани демократи увек пљували по братском народу. Тома има само стан у Београду, а сусед му је ђилас који је саградио себи солитер.


a sto ne ode u Grcku, medju bratski narod ? nije valjda cena bitna kada je srpstvo u pitanju :mrgreen:
 


a sto ne ode u Grcku, medju bratski narod ? nije valjda cena bitna kada je srpstvo u pitanju :mrgreen:

Руси су братски народ, Грци су пријатељски али не братски. Није Тома изјавио ништа антисрпско у Турској, нити би то икад дозволио. Док ђилас и његови такозвани демократи омаловажају братски Руски народ.
 
Poslednja izmena:

Back
Top