Биџин зет претио Палми и експресно ухапшен

SargeBG

Aktivan član
Poruka
1.708
Звао је брата да му врати новац, а добио градоначелника Јагодине, и нисам му ја дао број него су слични па је побркао, брани зета Добривоје Будимировић:mrgreen:

Јагодина – Вест да је ухапшен младић из Свилајнца који је слао више претећих порука мобилним телефоном Драгану Марковићу Палми, градоначелнику Јагодине, па му упућивао и претеће позиве – одјекнула је Поморављем. С. С (34) 3. августа приведен је истражном судији Општинског суда у Јагодини уз кривичну пријаву, у којој је наведено дело напад на службено лице у вршењу службене дужности, сазнајемо од Јасмине Ташковић, портпарола Општинског суда у Јагодини.

Према њеним речима, истражни судија је С. С. одредио најдуже задржавање у притвору које за ово дело износи осам дана. Иначе, запрећена казна за ово кривично дело је до три године затвора. Јагодина је ипак мало место, па се веома брзо сазнало да је реч о Срђану Степановићу, млађем зету Добривоја Будимировића Биџе, чија је ћерка Владанка удата за њега.

Драган Марковић Палма, пак, новинару нашег листа није хтео да даје било какве изјаве, већ је само рекао: – Немам појма о чему причате, и потом спустио телефонску слушалицу.

С друге стране, Будимировић је одмах потврдио да је тачно да се ради о његовом зету Срђану.

– Дошло је до забуне у телефонским бројевима. Срђан је звао брата Пеђу, који му дугује неки новац, али је, вероватно, у тој љутњи помешао бројеве. Мислећи да разговара с братом, Срђан га је опсовао и дошло је до тешких речи између њих двојице. Али, пошто је његов саговорник градоначелник општине, он је одмах активирао све надлежне. Власт мора да покаже да је власт – каже Будимировић за „Политику”.

Он претпоставља да се, заправо, ради о намештаљки која је упућена њему, јер се његов зет никада није бавио политиком:

– Прича се да сам Срђану ја дао број Палминог мобилног телефона, што није тачно. Нити имам нешто против Драгана да бих његов број злоупотребљавао на тај начин. Одмах сам га позвао да бих сазнао о чему се ради, али ми је он рекао да не може да прича, јер има велику гужву – додаје Будимировић. Популарни Биџа још каже да је био затечен ревношћу јагодинске полиције, која је дошла у Свилајнац и која је Срђана, заправо, ухапсила 31. јула око 14 сати у његовој кући.

– А када је свилајначка полиција утврдила да мени телефоном прети Ненад Јеремић, бивши стечајни управник „Компа”, њега нису ухапсили. Предмет је још код општинског тужиоца. Само да тиме илуструјем аршине правде – каже Будимировић.:mrgreen:

bidza-palma.jpg


malo i da se zezamo,mnogo smo ozbiljni:rotf::ok:
 

Back
Top