Moja prica..

mini32

Početnik
Poruka
38
Razvedena sam i imam dete od 7g.Sreli smo se u aprilu,danima smo se dopisivali,a onda konacno i upoznali.I bila bi to prica koja u potpunosti lici ili podseca na druge price,jer je sve bilo manje-vise isto.Rasplamsana strast,price,setnje,razumevanje,podrska...jednostavno kao da nadjete drugu polovinu sebe.
On,osobenjak,namcor,beskrajno sarmantan Bosanac,obrazovan...otac dvoje dece u zajednici sa zenom poslednjih 17god.Nije mi pricao price da je ne voli,da ce je ostaviti,nije je nikada ni pomenuo,ja ne pitam...Znam samo da je starija do mene 15 godina,rekla bih stalozena tolerantna zena,privrzena majka,dobra snaja.Moje misljenje o njoj koje se formiralo,dok sam slusala neke njegove price o njihovim zivotima isprepletanim sa ratovima sa ovih prostora.
Pre izvesnog vremena sam mu saopstila da sam u drugom stanju.Njegova reakcija,u skladu sa novim zivotom koji smo stvorili.Radost.Objasnjenje da ce to dete imati porodicu,da mu detinstvo nece biti lako,svakako drugacije od drugih...Da ce njegova porodica znati za nase dete.Nije bilo velikih obecanja,u stvari nije ih bilo u opste.On ostaje da zivi sa svojom porodicom kao i do sad...Moj zivot ce biti obogacen sa jos jednim detetom.I ja se tome radujem.Nemam zahteve za njega,nemam nikakva ocekivanja...Volim ga.Potpuno jednostavno bezuslovno.Da li gresim?
 
Po meni je to besmisleno..znaci da opravdavas bigamiju monogamiju..nije mi jasno zasto ne mozes naci normalnog slobodnog muskarca.

ево ја ћу да ти кажем. зато што су ови заузети већ проверени, а међу слободнима тешко да ће наћи неког нормалног.
полигамија рулз.:okok:
 
Ne, ne gresis.
dete ces imati uvek. A muskarci mogu da se menjaju. Jos ces se zaljubljivati i tesko da ces sa svakim imati dete.
Dete je uvek dar, uvek blagoslov. Rodi ga i budi srecna.
A otac moze i ne mora da bude uz tebe. Uz vas.
Samo napred!
I svaka ti cast na hrabrosti!
 
S'obzirom da imas dete znas sta te ceka.Ali dobro, sa ocem prvog deteta si bila u braku pa si opet samohrana majka.
U danasnje vreme sve je to normalno da zena rodi dete van bracne zajednice
i mislim da ce toga biti sve vise.

Zelim ti puno srece i mislim da si hrabra zena kad si se odlucila na taj korak.
 
Razvedena sam i imam dete od 7g.Sreli smo se u aprilu,danima smo se dopisivali,a onda konacno i upoznali.I bila bi to prica koja u potpunosti lici ili podseca na druge price,jer je sve bilo manje-vise isto.Rasplamsana strast,price,setnje,razumevanje,podrska...jednostavno kao da nadjete drugu polovinu sebe.
On,osobenjak,namcor,beskrajno sarmantan Bosanac,obrazovan...otac dvoje dece u zajednici sa zenom poslednjih 17god.Nije mi pricao price da je ne voli,da ce je ostaviti,nije je nikada ni pomenuo,ja ne pitam...Znam samo da je starija do mene 15 godina,rekla bih stalozena tolerantna zena,privrzena majka,dobra snaja.Moje misljenje o njoj koje se formiralo,dok sam slusala neke njegove price o njihovim zivotima isprepletanim sa ratovima sa ovih prostora.
Pre izvesnog vremena sam mu saopstila da sam u drugom stanju.Njegova reakcija,u skladu sa novim zivotom koji smo stvorili.Radost.Objasnjenje da ce to dete imati porodicu,da mu detinstvo nece biti lako,svakako drugacije od drugih...Da ce njegova porodica znati za nase dete.Nije bilo velikih obecanja,u stvari nije ih bilo u opste.On ostaje da zivi sa svojom porodicom kao i do sad...Moj zivot ce biti obogacen sa jos jednim detetom.I ja se tome radujem.Nemam zahteve za njega,nemam nikakva ocekivanja...Volim ga.Potpuno jednostavno bezuslovno.Da li gresim?

Tesko ce biti. Uzasno tesko. Ali ces imati dete ljubavi. Voli ga najvise na svetu koliko god sve oko tebe bude bilo tesko. Sa njim ili bez njega. Tvoj zivot ce biti jako, jako bogat. Svaka cast!
 
Ne možeš više postavljati pitanje da li grešiš; jer više nemaš nekog izbora. što je urađeno - urađeno je... Srećno i tebi i detetu :heart:

Nego, zna li njegova žena od starta za tebe?
To mi je malo čudno, kako će ona reagovati, šta ako ona postavi ultimatum; ili oni ili vi (mislim na decu i vas, žene).
U svakom slučaju ne znam kako bih ja reagovala da mi muž kaže da će imati dete sa drugom ženom, i da će se potruditi da mu ništa ne zafali, ali će svejedno ostati sa nama :confused:
 
-Ako se oslanjas samo na sebe (u svakom pogledu!), ako zaista zelis dete - onda ne gresis.

-Ali, ako verujes svakom njegovom obecanju, ako se nadas pomoci od njega i vecnoj ljubavi, onda gresis jer neces biti ravnopravna i sebe dovodis u polozaj da zavisis od njega.

Ja ne bih imala mnogo poverenja u coveka koji ima dvostruki zivot, jer kako njegova zena ima 15 godina vise od tebe, tako ce mozda sutra neka treca imati 15g manje od tebe.

Po meni, sve zavisi samo od tebe - ako si toliko samostalna (kako meni izgleda da jesi), onda je sve ok!
srecno!
 
Stvarno nekad ne razumem zene... Ti ces sve raditi oko deteta, on nista i neces se buniti? On ako je normalan covek treba bar financijski da ti pomogne, ako je napravio dete, mora da brine o njemu...
 
Ne znam da li zena zna...mozda sumnja,no ne mora da znaci ni da sumnja...Uglavnom,rekao je da ce njegova deca znati za nase dete,jer su ipak braca i sestre.Takodje je rekao da se nada da ce mu roditelji obzirom na starost i boles,upoznati nase dete.Finansijski mi ne treba pomoc od njega.Cini me srecnom,cinjenica da to sto postoji izmedju nas mi je dovoljno,bez ocekivanja i nadanja...Potpuno svesna cinjenice da on nece ostaviti svoj prvi zivot i zapoceti drugi sa mnom,ja to ne bih ni podrzala.
 
ja sam procitala ovu tvoju pricu... i nemam neki super utisak o toj ljubavi

ti jako cudno volis tog coveka... a i on vrlo cudno definise porodicu

meni je to sve pervezno i lazno nesebicno

jednostavno ne verujem da ima neko ko tako malo voli sebe da ce dozvoliti da zivi bas takvu pricu kakvu si opisala
 
Ja sam stekla utisak da si ti vec odlucila, i sta te onda briga da li neko drugi misli da li je to ok ili ne. Izgleda mi da tebi tu ipak nesto fali..da si srecna i zadovoljna, ne bi postavljala temu.
U svakom slucaju, srecno
 
To za dete je ok!!! Treba da ga rodis!!! Sta je tu je, dete nije krivo...Ali ne mogu da razmumem kako si dozvolila sebi da stupis u vezu sa ozenjenim muskarcem? TO mi je odvratno...:thumbdown:
 
Sve ce biti ok ako sve ostane na tome da ce ona roditi dete i da im nece smetati... Ali sta ako ikada pozeli da njeno dete bude stalno pored oca? Da li ce joj biti krivo sto njeno dete mora da odrasta bez oca? Da li ce joj dete ikada zameriti na toj odluci? Kako joj nece biti zao da detetu precuti to da ima jos brace i sestara? STa ako.... MIlion i jedno pitanje...
 
Ne znam... Mozda sam ja luda... Ali neke stvari se jednostavno ne rade...
Nijedna tajna se sakriti ne moze... A pogotovo ne tajna u obliku deteta... Ej... A da ne pricam o tome da se sreca ne gradi na tudjoj nesreci...
 
Ne znam... Mozda sam ja luda... Ali neke stvari se jednostavno ne rade...
Nijedna tajna se sakriti ne moze... A pogotovo ne tajna u obliku deteta... Ej... A da ne pricam o tome da se sreca ne gradi na tudjoj nesreci...

Iskreno..to ne treba pricati njoj, nego njemu. ON je taj koji je ozenjen i ima obavezu da bude veran. Nije ona kriva sto tip vara zenu, ON je kriv.
Kad bi mene muz prevario, bila bih razocarana njime, ne bih mislila da ga je neka tamo "obrlatila". Pa nije on malouman!
 
Iskreno..to ne treba pricati njoj, nego njemu. ON je taj koji je ozenjen i ima obavezu da bude veran. Nije ona kriva sto tip vara zenu, ON je kriv.
Kad bi mene muz prevario, bila bih razocarana njime, ne bih mislila da ga je neka tamo "obrlatila". Pa nije on malouman!

Bravo, nije brak isto sto i neka neozbiljna veza, ako se covek ozenio mora da postuje svoju zenu... Meni se cini da je on nasamario i jednu i drugu...
 

Back
Top