Kубанац Mартинез председавајући савету за заштиту људских права

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
ЖЕНЕВА – Савет УН за људска права именовао је за председавајућег у наредне три године кубанског професора права Мигуела Алфонса Мартинеза, који је својевремено био виши дипломата хаванске владе и портпарол Министарства спољних послова.

Мартинез, који је тренутно председник кубанског Друштва за међународно право, изабран је од стране 18-чланог Саветодавног комитета на место председавајућег Савету УН за људска права.

Руски правни стручњак Владимир Карташкин, који је у доба Совјетског Савеза 70-тих био запослен у Министарству спољних послова, а дуго је радио и у секретаријату УН у Њујорку, изабран је за једног од два потпредседника тог високог тела.

Други потпредседник је правник у једној египатској компанији и борац за заштиту женских права, Монар Зулфикар.

Чланове комитета бирају владе земаља из којих долазе, међутим, од њих се очекује да у свом раду буду независни и да доносе одлуке без обзира на став њихових влада.

Савет је основан пре две године, као замена за дискредитовану Комисију УН за људска права.
 
Заборављаш да је било... или глава или продај...

Nije tada tako bilo, tek su se naseljavali... Kada dobiju većinu - onda ebu...
Pre nekoliko godina sam bas pricao sa nekoliko albanaca sa Kosova o toj temi.

Jednostavno su Srbi zanemarili Kosovo i neko drugi ga je ukrao.
 
Nije tada tako bilo, tek su se naseljavali... Kada dobiju većinu - onda ebu...
Pre nekoliko godina sam bas pricao sa nekoliko albanaca sa Kosova o toj temi.

kada su se doselili albanci nisu znali sta je novac a kamoli da su ga posedovali.
oni su relativno skoro izasli iz sistema robne razmene.a kada su izasli presli su na gudru i tada pocinje prodaja.

a simptomaticno je da svakom srbinu koji odbije da proda kucu sutra neko siluje cerku ili ubije sina,i tako redom dok se ne nestane porodica ili odseli:rtfm:
 
Rade tako uigrano da se meni digla kosa na glavi. Ali ebi ga, Radikali i Sloba nisu uspeli da reše taj problem. Ko bi mogao? Mislim da je to bukvalno odbačena zemlja...

pa niko ne bi mogao,jer su radikali i sloba cutali dosta.....ovima ni to nije bilo dosta,pa ovk ubistva.
kad je sloba posle 10 godina poslao policiju da se obracunaju nas bombardovali.

znaci vidi se da su ameri samo to cekali da zauzmu kosovo i naprave bazu ovde.

zbog te nepravde i jos se prica da smo zlocinci,nikada se ne treba pomiriti sa tim.
da ima pravde na ovom svetu,jos bi sloba iz sale resio problem,a ovi sada ne bi imali toliko mnogo gluposti da se bakcu kao ni mi.
 
pa niko ne bi mogao,jer su radikali i sloba cutali dosta.....ovima ni to nije bilo dosta,pa ovk ubistva.
kad je sloba posle 10 godina poslao policiju da se obracunaju nas bombardovali.

znaci vidi se da su ameri samo to cekali da zauzmu kosovo i naprave bazu ovde.

zbog te nepravde i jos se prica da smo zlocinci,nikada se ne treba pomiriti sa tim.
da ima pravde na ovom svetu,jos bi sloba iz sale resio problem,a ovi sada ne bi imali toliko mnogo gluposti da se bakcu kao ni mi.

to je tacno. :ok:
 
Ma sloba je imao njihovu podrsku pre 99 godine ali je brate mrcvario ljude, nije zano sta ce i kako će... Potpuno nesposobni politicari 90tih godina koji su nas upropastili na balkanu. kada mu je sinulo da ih počisti, već je bilo kasno - albanci su ih kupili

ciju podrsku???

ma jok nema to veze s tim
 

Back
Top