bivsa devojka

purpurna magla

Iskusan
Poruka
5.737
- jedna situacija -
imali ste devojku . devojka je odlucila da promeni pol . sada je vasa bivsa devojka lep muskarac .
da li imate ista osecanja ?
npr kod nje ste voleli i cenili njenu ljubav prema vama , sta znam , iskrenost .
da li bi ste lepog muskarca gledali kao ruznu devojku ??
sta mislite o ovoj temi ?

... nastavite !
 
- jedna situacija -
imali ste devojku . devojka je odlucila da promeni pol . sada je vasa bivsa devojka lep muskarac .
da li imate ista osecanja ?
npr kod nje ste voleli i cenili njenu ljubav prema vama , sta znam , iskrenost .
da li bi ste lepog muskarca gledali kao ruznu devojku ??
sta mislite o ovoj temi ?

... nastavite !

To što ti pričaš uopšte nije tačno. Zlobna si da ti nema para. :otkacio:
Ono jes, počela je da pušta malo brkove, ali šta je tebe briga? :mrgreen:
Prevuci temu na Lj i S. Biće mnogo sagovornika, cenim.
 
- jedna situacija -
imali ste devojku . devojka je odlucila da promeni pol . sada je vasa bivsa devojka lep muskarac .
da li imate ista osecanja ?
npr kod nje ste voleli i cenili njenu ljubav prema vama , sta znam , iskrenost .
da li bi ste lepog muskarca gledali kao ruznu devojku ??
sta mislite o ovoj temi ?

... nastavite !

je l' mogu ja? samo obrnuto: da moj bivsi decko postane zena? ja ne bih par dana spavala od cudjenja i uzbudjenja (nervnog, ne seksualnog). prvo bih shvatila koliko ja tu osobu ne poznajem... pa bih morala da je pitam sve i svasta... pa bih verovatno bila tuzna, jer mi je promena pola jako tuzna i bolna stvar (ipak moras da budes mnogo nesrecan za tako nesto)... i onda bih se, verovatno, ko zna posle koliko vremena, privikla na situaciju i dalje bih se normalno druzila... ne znam... joj sad cu morati da zamisljam sve bivse kako postaju zene, i sta bi to znacilo... kakav trip... mnogo bre gledas almodovara :)
 
aaaaaaaaaaaaaaa niste skontali temu :(
ja nisam lepo objasnio .
nema ovo veze sa ljubavi pre ljudi moji :(

sad ne znam vise ni kako da vam objasnim sta sam ht da kazem :(
mislio sam da ovo ima neke veze sa psihologijom/ filozofijom
:(
 
- jedna situacija -
imali ste devojku . devojka je odlucila da promeni pol . sada je vasa bivsa devojka lep muskarac .
da li imate ista osecanja ?
npr kod nje ste voleli i cenili njenu ljubav prema vama , sta znam , iskrenost .
da li bi ste lepog muskarca gledali kao ruznu devojku ??
sta mislite o ovoj temi ?

... nastavite !

ja bi vise voleo da se transformisala u bika, pa ako mi dosadi na razanj! :hahaha:
o temi mislim da si je promasio sedi jedan
 
- jedna situacija -
imali ste devojku . devojka je odlucila da promeni pol . sada je vasa bivsa devojka lep muskarac .
da li imate ista osecanja ?
npr kod nje ste voleli i cenili njenu ljubav prema vama , sta znam , iskrenost .
da li bi ste lepog muskarca gledali kao ruznu devojku ??
sta mislite o ovoj temi ?

... nastavite !
бацио би се у мутно дунаво
 
- jedna situacija -
imali ste devojku . devojka je odlucila da promeni pol . sada je vasa bivsa devojka lep muskarac .
da li imate ista osecanja ?
npr kod nje ste voleli i cenili njenu ljubav prema vama , sta znam , iskrenost .
da li bi ste lepog muskarca gledali kao ruznu devojku ??
sta mislite o ovoj temi ?

... nastavite !

Pokusao bih, nije da ne bih pokusao da cenim njena osecanja, Ali
ne znam koliko bih u tome uspeo kad GA IZVADI :mafijas:
 
Ja.... ... ..:eek: To je njoj problem u glavi, bolesna. Nema joj pomoći. A ti ne bi bio normalan kad bi je prihvatio. Ta osoba ne zna ko je. Ima poremećaj identiteta.
Promena pola i sve ostale abnormalnosti su za umno ( i fizičko, moram da spomenem jer ima onih koji ne shvataju, to su oni koji su zbunjeni, oni koji su tako nešto počeli da prihvataju kao normalno, ljudi kojima je lako manipulisati a da toga nisu svesni.) unakažavanje čoveka.
 
To ti je kao u filmu "Citulja za Eskobara" .kada Aci Gandiju (glavnom bossu ) nakon sto je otkrio da je pre bila muskarac najbolji ortak kaze:Brate.ako ti ne mozes ja cu je roknuti a Gandi na to: Neces je ubiti..Ja bre volim ovo sto je sada a ne ono sto je bila..ali to je film..zar ne ?
 
odbacio bih je u mooškom obliku....jer bi počela i da razmišlja kao mooškarac....uz te fizičke gadosti koje bi dobila....a i ne bih mogo da je šootiram da izađe iz koopatila....pa da se brijemo u 4 rooke..
 
Pa nista, naterao bih je da se podvrgne hirurskom nozu i da opet postane zensko.

Ali ovaj put sa cetiri sise.

206b5be830bd486c711c.jpeg
 

Back
Top