ZAGOR-TE-NEJ

  • Začetnik teme ASDFGHJKL
  • Datum pokretanja
davno sam gu chito...al volem gu...sad svi kao mister no je bolji...kao dilan dog kao ovo kao ono...ma zagor je vrh...samo mnogo ljudi ne konta da je to fantastika...neg tripuju da chitaju neshto realno...zagor je bre u nivou marvelovih super ludaka (:
 
Ne mogu da verujem da Zagor na ovom forumu nema ni jednu temu, pa sam resio da je otvorim. Pozivam sve ljubitelje junaka iz Darkvudske sume da se jave na ovu temu, da razgovaramo o nasem omiljenom junaku, brojevima koje imamo, mogucnosti razmene.... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
 
E brate, pre neki dan sam u Nisu video Zagora, izdanje neke hrvatske kuce "Ludens". Bio sam na njihovom sajtu, ali nema nikakvih informacija o izdatim brojevima, terminima izlazenja... Da se nisi slucajno sreo sa nekim njihovim brojem, vidjas li ih kod tebe? Imas li nesto skenirano od stripova?
 
Pa i ja vise volim kad drzim strip u rukama, ali kad nema bolje, dobri su i skenirani. Mislim, nemoguce bi bilo da nabavim celokupnu kolekciju zagora na papiru, a na dvd je imam. Kakav je "Ludens" jel daju stare epizode ili su potpuno nove? Pa, ajde, ako mozes, nabavi mi, sve sto mozes od Bleka, Texa, Mikija, Mister Noa, Komandanta Marka..., a ja cu tebi za uzvrat da dam nesto drugo, filmove, igre, muziku.... Pozdrav.
 
napravi list sta ti treba od skeniranih stripova junaci ,edicije.jel imas koncerte.ludens dobar kvalitet mislim da su nove epizode koja bi budala ponovo reizdavala .nisam bas upucen nestizem da kupim sve brojeve ali su izdali prvi broj bleka 250 strana odlican.
 
Koga interesuje, prodajem najređi Zagorov strip, LMS br.42 Zagonetni dvojnik, dobro očuvan, početna cena 4000 din. i takođe vrlo retkoog i dobrog Marka ZS br. 87 Zaliv gromova, dobro očuvan, početna cena 2000 din. pa koga interesuje...
 
PRODAJEM STRIPOVE NA CD
cjena 1€ za jedan strip
2stripa 1cd 1,2€
3 stripa 1 cd 1,5€
4 stripa 1,7€
5 stripova 2 €
do 10 stripova(ako moze da stane) 3,5€

ako uzmete vise od 30stripova odjednom dobijate popust 15%

ako iz vise puta uzmete 5cd-ova dobijate 1 free sa 3 stripa po zelji

MOZES I CJELU KOLEKCIJU DA NABAVIS NA DVD TU JOS NISAM SMISLIO CJENU.
AKO MOZE STANUTI VISE OD 30 STRIPOVA DOBIJAS 5 BESPLATNIH ILI AKO MOZE VISE OD 50 DOBIJAS 10 BESPLATNIH CJENA HMM....5€
 
Ako zelis orginal brojeve zlatne serije onda to nece biti jeftino.Onaj tko ima te stripove onda ih zna cijeniti.Moj prijatelj ima sve zagorove brojeve u zlatnoj seriji osim jednog(Bomba profesora Veribada).Nasilje u Darkvudu je platio oko 30eura.Mogu se naci stripovi da nisu skupi ali to su uglavnom brojevi iznad 600.Imam ja nekoliko stripova od Zagora pa se mozemo dogovoriti za zamjenu ako ti imas Dylan Doga.Za 1 strip od Dylana ja cu ti dati nekoliko od Zagora.
 
Kako da prepozna pirata od originala stripa?

Ima da menjam
1. LMS BR. 875 Zarobljenica komanca
(prednja strana skroz isarana flomasterom, sve ostalo je odlicno)
2. LMS BR. 613 Avet dinosaurusa
(korice obljepljene flomasterom ostalo je ok)
 

Back
Top