Koliko su danasnji tinejdzeri ambiciozni?

Dobro, jeste, s tim što su ipak potrebne godine i neko iskustvo da bi se uopšte došlo do takve situacije da su potrebne takve vrste usluga/informacija.
Mislila sam na stvarno razne stvari. Tipa: ja hoću da radim istraživanje dečjeg govora i znam ko radi u vrtiću - lakše mi je tako da dođem do vrtića nego da idem kuc-kuc na vrata od jednog da drugog. :)
 
Extra tema, bash mi svidja ne znam kako je nisam video ranije!

Shto se ambicija tiche, ako neko moze da bude bolesno ambiciozan to sam ja! Nishta ne moze da me zaustavi, niko ne moze da me pokopa,niko i nishta da me obeshrabri! Kada zacrtam neshto, to tje tako biti, ili netje biti uopshte, ono zbog chega me je sramota je to shto sam kada ispoljavam ambicije i makijavelista u neku ruku:rumenko:...
 
nemam nikakve ambicije
mozhda radnik gradske chistoce ili tako neshto

A Krepto u pravu si! Chemu ambicije kada za 4 godine udara onaj meteor, (koji niko josh uvek nije uspeo da primeti ali svi znaju da tje udariti) i nastupa apokalipsa sve zajedno sa Chuckom Norrisem kao predvodnikom!!!

Misim stvarno, ko mi ne veruje moze samo da me poljubi u zid betonskog bunkera!
 
Ne. Msm pochevshi od neambicioznosti da izgrade svoj ukus, a ne da ga zasnivaju na najjeftinijoj komercijali do tachke kada im je stalo samo do pljuge, pica, droge. Volim i ja da pushim, ponekad popijem, da izlazim, da mi bude do jaja, ali bajo ne mozhe na tome da mi se zasniva zhivot. Gomili tinejdzhera se upravo na tome grade temelji. Al, ono, znate oce to ponekad... :)
 
Gledao sam neke emisije o školama u Velikoj britaniji. Imaju izuzetno dobre sekcije i uopšte program kojim motivišu omladinu da se bavi raznim stvarima. Kod njih deca provode po čitav dan u školama, ali je taj njihov dan deset puta efektivniji i urade mnogo više stvari nego mi za 7 školskih časova.

Znam dosta ambicioznih ljudi. Npr ja i moja naj ortakinja najvishe volemo da sednemo na kraju Ade u onaj kafitj sa pletenim stolicama, zavalimo se, pijem ladnu limunadu, i prichamo o planovima za budutjnost!
Kako ste ambiciozni, svaka vam čast! :mrgreen:
 
Gledao sam neke emisije o školama u Velikoj britaniji. Imaju izuzetno dobre sekcije i uopšte program kojim motivišu omladinu da se bavi raznim stvarima. Kod njih deca provode po čitav dan u školama, ali je taj njihov dan deset puta efektivniji i urade mnogo više stvari nego mi za 7 školskih časova.


Kako ste ambiciozni, svaka vam čast! :mrgreen:

******, malo detinjasto i romantichno, ali bar se neshto radi...
 

Back
Top