Treba mi neki program za editovanje videa

neznam gde da svrstam ovo pitanje
za editovanje koristim WMMAKER i ULEAD VIDEO STUDIO-stvarno su dobri,stim sto na Uleadu mogu samo DVD format da rezem ali napravim i tzv naslovnu stranu a WMM moze i na CD zavisi koja je velicina tj MB
no zelim da pitam ,recimo kad imam narezan DVD neceg i zelim da ga iseckam na WMM kaze mi da nepodrzava format(ali prethodno moram da ga kopiram u komp) i nece da ga prebaci u WMM.Sta da uradim sa takvim DVD kopijom ,gde ga mogu najbolje editovati??:think:
 
Konvertuj u neki format koji podrzavaju dotocni programi kojim editujes video . Za nelinearni edit materijala koristi VideoRedo Suite i Womble MPEG Wizard , npr.ako zelis brzo da iseckas neke scene koje ti ne trebaju , a za ful edit sa efektima i tranzicijama Pinnacle , Vegas ili Premiere , za Mac Final Cut .
 
Da ne otvaram novu temu, da malo ozivim ovu :)
Treba mi program sa kojim cu na primer da ubacim pesmu i kacim slike na "ekran" i da dobijem nesto kao spot... Jednostavnije receno, nesto tipa klipova sa muzikom na youtube-u kada se mesto spota redjaju slike...
Hvala unapred!!!

Pustis na monitoru slide show u acdseeju i u pozadini kasetu s muzikom..to sve snimas kamerom i to je to:per:
 
Па наравиш Slide Show са музиком у позадини. А ако баш хоћеш да то буде видео запис, једноставно конвертујеш тај Slide Show. Постоје такви додаци за Power Point а има их и као засебни програми.
 
neznam gde da svrstam ovo pitanje
za editovanje koristim WMMAKER i ULEAD VIDEO STUDIO-stvarno su dobri,stim sto na Uleadu mogu samo DVD format da rezem ali napravim i tzv naslovnu stranu a WMM moze i na CD zavisi koja je velicina tj MB
no zelim da pitam ,recimo kad imam narezan DVD neceg i zelim da ga iseckam na WMM kaze mi da nepodrzava format(ali prethodno moram da ga kopiram u komp) i nece da ga prebaci u WMM.Sta da uradim sa takvim DVD kopijom ,gde ga mogu najbolje editovati??:think:

Svi noviji programi za editovanje videa podržavaju dvd video zapise (vob) u smislu da to bude video format koji je "uvežen" (input video format) i spreman za montažu. Znači to su: Pinnacle,Ulead,Sony,Premiere,Canopus itd. Ovo što ti želiš uraditi, to možeš čak i sa Nerom, jer i on podržava prostiju video montažu. WMM ne podržava dvd formate (vob). S obzirom da koristiš Ulead, trebalo bi da to može uraditi sa njim, ako je iole neka novija verzija.
 
Poslednja izmena:
Da ne otvaram novu temu, da malo ozivim ovu :)
Treba mi program sa kojim cu na primer da ubacim pesmu i kacim slike na "ekran" i da dobijem nesto kao spot... Jednostavnije receno, nesto tipa klipova sa muzikom na youtube-u kada se mesto spota redjaju slike...
Hvala unapred!!!

Svaki program, od već navedenih, za video montažu. Možda čak i sa WMM,samo će onda finalni projekat ostati u avi formatu, pa je potreban softver za video kompresiju. U mpeg-2 ili dvix.
 
obavezno pogledajte molim vas ... pozdrav

LJudi ajde mala pomoc , moze ?? :rumenko:

Evo ovako 1. pitanje Da li neko ima registration key za "Auto movie creator"

Meni ustvari treba program za obradu videa u dvdrip ili tako nesto. :worth:

Posto sam skinuo neki crtac ali nema INTRO a ja ga imam na kompu ,
A nemam win movie maker , jer imam win 7.

Hocu ta dva videa da spojim . Probao sam vegas 7.0 ali tu nece da mi otvori *.avi video
oce samo zvuk. ? Ako treba neki plugin da se ubaci ajde nek mi neko da link ...
ILI mi samo recite koje programe da skinem vidim ovde pise neki "virtual dub".

:super: Hvala unapred !
 
LJudi ajde mala pomoc , moze ?? :rumenko:

Evo ovako 1. pitanje Da li neko ima registration key za "Auto movie creator"

Meni ustvari treba program za obradu videa u dvdrip ili tako nesto. :worth:

Posto sam skinuo neki crtac ali nema INTRO a ja ga imam na kompu ,
A nemam win movie maker , jer imam win 7.

Hocu ta dva videa da spojim . Probao sam vegas 7.0 ali tu nece da mi otvori *.avi video
oce samo zvuk. ? Ako treba neki plugin da se ubaci ajde nek mi neko da link ...
ILI mi samo recite koje programe da skinem vidim ovde pise neki "virtual dub".

:super: Hvala unapred !

Imas na Google Windows Movie Maker 2.6 za Vista i Win 7. Probaj sa njim da odradis to sto si naumio..
Ako to ne sljaka,probaj da konverujes taj video koji imas,vidim da je u avi formatu,ti ga konvertuj u neki drugi,vidi u Sony Vegas koje formate podrzava...;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top