sinan sakic

OmlBrgd

Obećava
Poruka
65
e, vidjao sam iz busa neke plakate po gradu sa natpisom "Sinan Sakic" ali samo iz daljine, tako da nisam video sta tacno pise... verovatno se radi o nekom koncertu, pa ako neko zna sta tacno pise bio bih zahvalan na toj informaciji
 
Hteo je zenu ko svaki covek
pa kupi zemlju kraj planinskog vrela
i sljivik mali za rakiju
i kucicu na kraju sela

Delija momak u najlepse doba
zeleo je zenu, zeleo je dom
najlepse dane u kucici maloj
zeleo je on da prozivi s njom

Jednog je dana pred zore rane
pozvao kuma i desetak ljudi
kocije nas'o za svatove
da isprose zenu sto ljubi

Najlepsom curom u njihovom kraju
ozeni se drugi, pokloni joj sve
najdrazi njeni ne zelese njega
voleo je nju, a ostao bez nje
 
Mozemo svi mi ovde da s*eremo koliko hocemo, ali i sami znamo da bez takve muzike nema veselja i to je cinjenica. Ja volim njegove pesme dok je bio sa Juznim Vetrom, to je stvarno bila muzika i tekstovi su boli glava. A to sto neki ne zele da priznaju da vole takvu vrstu muzike to je samo manjak sopstvenog identiteta.
 
Mozemo svi mi ovde da s*eremo koliko hocemo, ali i sami znamo da bez takve muzike nema veselja i to je cinjenica. Ja volim njegove pesme dok je bio sa Juznim Vetrom, to je stvarno bila muzika i tekstovi su boli glava. A to sto neki ne zele da priznaju da vole takvu vrstu muzike to je samo manjak sopstvenog identiteta.

Evo ljudi, upravo nas chovek nauchi da mi volimo Sinana, i da bez takve muzike ne mozemo da se veselimo...a da i patimo od manjka saopstvenog identita...Dakle saznali smo pravu istinu o sebi, zahvaljujuci ovom mudrom choveku, koji zasluzuje Nobelovu nagradu. Dakle, ja bih molio da da mu se svi zahvalite od srca. :klap::klap::klap:
 

Back
Top