gde najbolje uzeti nekretninu u KV

Moj savet je Naselje Moše Pijade ali ipak ti pogledaj solo.Tu su ti blizu:autobuska i železnička stanica,pošta,pekara Dada(:mrgreen:),bolnica i panduri relativno,benzinska pumpa,teretana,kladionica,Pekabeta...Ma možeš da pljuneš na šta god želiš koliko je sve blizu.:ok:
 
Kej je klimava solucija, u Omladinskoj ima sigurica stan za 60 do 70 hiljada evra (manja kvadratura naravno) ali su bez grejanja... Kucu u uzem centru za te pare nema shanse da nadjesh... Prema tome ili Moshe Pijade ili neku od kula... Tu bar necesh da se mnogo mucish sa parkingom...
 
Veruj mi jedno .... NOVA GRADNJA - kajacesh se vec posle 6 meseci ... zidovi pucaju, plocice otpadaju, fusheraj po celoj kuci... to samo da ti kazem iz iskustva... dodushe ima ona jedna zgrada na keju (naj novije izgradjena, po najvecim standardima ... ali je cena kvadrata od 1200 do 1400e )
 
pa dobro svakako cu da ga renoviram odmah cim se uselim u njega iako je nov odmah kuhinju novu ima da mu ubacim po mom ukusu a sto se tice plochica ne brini Keramichar sam inace po struci radim taj posao na zapadu ima da mu napravim kupatilo mislim da ga ni boris tadic nece imati takvo kupatilo uveshcu odavde te plochice to jest GRANIT sve do plafona ima da polepim pozzz
 

Back
Top