Којој форумашици је највећа?

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
Пошто постоји тема о форумашу с најмањим, не би било лоше да погађамо којој форумашици је највећа...
Сад, ја бих увео бар две подкатегорије...
1. Најдубља,
2. Најшира...
Намерно не стављам анкету јер оне у оваквим случајевима након извесног времена постају бесмислене...
 
Da sam ja otvorio ovu temu dobio bih crveni karton vredan tri poena (što automatski znači ban na dva dana) koji ističe za 30 dana! Ali pravila nisu ista za sve.

Neću da komentarišem kome je najveća i najdublja, jer još nisam probao nijednu forumašicu (neka bude da nisam), te stoga jedini moj komentar je sledeći:

attachment.php
 
Dijenek, ona tema je stara i niti ti niti ja ne znamo da li je postavljač bio kažnjen za nju. A ako ti moderator ovo shvati kao šalu - neka. Meni nije, ja ti govorim iz svog iskustva. Dobijao sam crvene kartone (uglavnom ovde i uglavnom za manje prestupe) za mnogo slabije teme. Kada pišem na pdf Politika potpuno se opustim, jer znam da tamo neću dobiti opomenu. Ali kad dođem ovde moram dobro da se pazim, jer jedna moderatorka teško čeka da napravim najmanju grešku. Kažem ti da sam ja otvorio ovu temu dobio bih crveni karton vredan tri poena (što automatski znači ban na dva dana) koji ističe za 30 dana!
 

Back
Top