Aleksinac

Nemam misljenje , na zalost , jer nisam bio u Aleksincu a prolazim najmanje dva puta nedeljno pored njega , ali nadam se da ce se ukazati prilika .
Pozdrav iz Bora !
 
Tvoji rodjaci verovatno zive u Zitkovcu.Mada ni Aleksinac nije mnogo veliki grad ili bolje receno gradic.

Pa ne znam bas... Kad idemo kod njih keva mi kaze da idemo u Aleksinac:mrgreen:
Sad sam pitao kevu i kaze da jeste pored Zitkovca a imamo kucu u Trnjanima(kad se ide ka Aleksincu, blizu je):D...
 
Da biste došli u Sokobanju iz pravca Beograda, morate proći kroz Aleksinac. Jedan veliki pozdrav za sve Aleksinčane od ekipe Sokobanja.com Inače i Aleksinac je lep grad (trgovački). Sokobanja je njihovo mesto za izlaske preko vikenda.!!
 
Pozdrav svim vernim ljubiteljima fudbala iz Aleksinca!!!
Bavim se skupljanjem starih fudbalskih ulaznica. Na prvom mestu mi je bitna C.ZVezda i od nje skupljam ulaznice iz svih mogucih takmicenja - prvenstvo,domaci kup, medjunarodna takmicenja, prijateljske utakmice. Pored C.zvezde, zanimljiva mi je reprezetnacija Srbije (tj. Jugoslavije) kao i utakmice ostalih srpskih klubova (Partizan,Vojvodina,OFK Beograd,Sevojno,Napredak,RAdnicki Nis,Obilic,Zeleznik) koji su igrali u evropskim takmicenjima.
Da li neko moze da mi pomogne u pronalazenju tih starih ulaznica koje ljudi cesto bacaju.
Ukoliko bilo ko ima nesto slicno ili neku zanimljivu informaciju neka me pozove na 063/68 39 39 ili mi se obrati putem mejla markovaleron@yahoo.com
Pozdrav za sve ljubitelje fudbala
 

Back
Top