nesto mi nije jasno...

  • Začetnik teme pipidugacarapa
  • Datum pokretanja
P

pipidugacarapa

Gost
citam dole sve moguce kritike na zensko telo, ne znam, dlakavo dupe, ruke, male grudi (dobro ovo se nesto nije spominjalo, ali ajde), pa vam smeta ovo, pa vam smeta ono kod devojaka....a sta je sa vama...ima muskaraca kojima su noge dlakave kao u majmuna, pa grudi,....e to je po meni fuj, pa su vam ledja puna mladeza ili bubuljica, pa cak ima i dlakavih muskaraca po ledjima....sve u svemu niko nije savrsen i mislim da treba da pocnete da mislite o tome sta ta osoba ima u glavi, a ne da gledate gde sve ima dlaka na telu....pa iskreno i vi ne da ste maljavi oko polnih organa nego je to isto bruka......ajde sada uzivajte.......!!!!!!!!
 
pipidugacarapa:
citam dole sve moguce kritike na zensko telo, ne znam, dlakavo dupe, ruke, male grudi (dobro ovo se nesto nije spominjalo, ali ajde), pa vam smeta ovo, pa vam smeta ono kod devojaka....a sta je sa vama...ima muskaraca kojima su noge dlakave kao u majmuna, pa grudi,....e to je po meni fuj, pa su vam ledja puna mladeza ili bubuljica, pa cak ima i dlakavih muskaraca po ledjima....sve u svemu niko nije savrsen i mislim da treba da pocnete da mislite o tome sta ta osoba ima u glavi, a ne da gledate gde sve ima dlaka na telu....pa iskreno i vi ne da ste maljavi oko polnih organa nego je to isto bruka......ajde sada uzivajte.......!!!!!!!!
A ti se sexaj sa ribom
 
gde ste....mislim da je tema ok....zar vas ne nervira kada nam muskarci stalno traze neke zamerke, a oni su kao savrseni, nisam feministkinja, dalkeo od toga ali bre, moze im se da nas zezaju pa to im je... :x ....evo jedne pricice: sedim sa drugarom na klupici na Kalisu, jedemo sladoled i neobavezno caskamo, prolaze neki bracni parovi, ja kako svaka zena, ili vecina, bacim pogled na klince, fenomenalni su....pravi bubezi-lubezi, a on ce na sve to vidi kako se raskokala...pa rekoh "majmune, zar ne vidis da zena ima troje dece, sta bi ti, da bude druga Naomi...."..stvarno, mislim da u vecini slucajeva ipak preteruju....traze savrseno a i sami to nisu....... :lol: :D :D :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
pipidugacarapa:
citam dole sve moguce kritike na zensko telo, ne znam, dlakavo dupe, ruke, male grudi (dobro ovo se nesto nije spominjalo, ali ajde), pa vam smeta ovo, pa vam smeta ono kod devojaka....a sta je sa vama...ima muskaraca kojima su noge dlakave kao u majmuna, pa grudi,....e to je po meni fuj, pa su vam ledja puna mladeza ili bubuljica, pa cak ima i dlakavih muskaraca po ledjima....sve u svemu niko nije savrsen i mislim da treba da pocnete da mislite o tome sta ta osoba ima u glavi, a ne da gledate gde sve ima dlaka na telu....pa iskreno i vi ne da ste maljavi oko polnih organa nego je to isto bruka......ajde sada uzivajte.......!!!!!!!!
Interesantno zapažanje, draga Pipi. Ne znam ni sam koliko sam puta do sada na ovom forumu napisao da rđavom qurcu i dlaka smeta. Naravno, pri tome nisam na dlake mislio. Ali, ostavimo dlake po strani, mislim da je to uopštena pojava. Takozvano kritizerstvo. Klinci (dakle, nezreli muškarci) gledaju lepotice svude. U časopisima, na TV, na svakoj reklami, i onda jednostavno izgube kontakt sa realnošću i očekuju da obična devojka iz komšiluka tako izgleda. A pri tome, čak i te lepotice ne izgledaju ništa posebno pre dvočasovnog "sređivanja" koje prethodi snimanju. Ali, mislim da je se nešto slično dešava i kod suprotnog pola. Lepi, preplanuli, doterani muškarci takođe se smeškaju devojkama sa bilborda, sa TV reklama, iz časopisa. A još i izgledaju da su puni love ! Uh, kako je to tek teško dostići ! Ajde ovo za izgled, ali lova, brate, to je tek problem.
Tako ovakvi komentari i zahtevi, nama, malkice mudrijima, odmah daju do znanja sa kim razgovaramo. Šta ostaje, nego da iskuliraš.
Blago budalama, njihovo je carstvo nebesko.
 
Milojko Vasic:
pipidugacarapa:
citam dole sve moguce kritike na zensko telo, ne znam, dlakavo dupe, ruke, male grudi (dobro ovo se nesto nije spominjalo, ali ajde), pa vam smeta ovo, pa vam smeta ono kod devojaka....a sta je sa vama...ima muskaraca kojima su noge dlakave kao u majmuna, pa grudi,....e to je po meni fuj, pa su vam ledja puna mladeza ili bubuljica, pa cak ima i dlakavih muskaraca po ledjima....sve u svemu niko nije savrsen i mislim da treba da pocnete da mislite o tome sta ta osoba ima u glavi, a ne da gledate gde sve ima dlaka na telu....pa iskreno i vi ne da ste maljavi oko polnih organa nego je to isto bruka......ajde sada uzivajte.......!!!!!!!!
Interesantno zapažanje, draga Pipi. Ne znam ni sam koliko sam puta do sada na ovom forumu napisao da rđavom qurcu i dlaka smeta. Naravno, pri tome nisam na dlake mislio. Ali, ostavimo dlake po strani, mislim da je to uopštena pojava. Takozvano kritizerstvo. Klinci (dakle, nezreli muškarci) gledaju lepotice svude. U časopisima, na TV, na svakoj reklami, i onda jednostavno izgube kontakt sa realnošću i očekuju da obična devojka iz komšiluka tako izgleda. A pri tome, čak i te lepotice ne izgledaju ništa posebno pre dvočasovnog "sređivanja" koje prethodi snimanju. Ali, mislim da je se nešto slično dešava i kod suprotnog pola. Lepi, preplanuli, doterani muškarci takođe se smeškaju devojkama sa bilborda, sa TV reklama, iz časopisa. A još i izgledaju da su puni love ! Uh, kako je to tek teško dostići ! Ajde ovo za izgled, ali lova, brate, to je tek problem.
Tako ovakvi komentari i zahtevi, nama, malkice mudrijima, odmah daju do znanja sa kim razgovaramo. Šta ostaje, nego da iskuliraš.
Blago budalama, njihovo je carstvo nebesko.

Pa na tebi je da napravis d svog tipa idealng tipa.
ako ti smetju njegove buuljice odvediga kod dermatologa, ako suvis dlakav/cupav osisaj ga i.t.d.

Nevidm razlog zasto bi morali da se mirimo sa nedostaim nasih partnera, ako se mogu lako ukloniti...

Ja licno uvek kazem partneru ako postoje takve neke sitnice koje mi smetaju i od partnera trazim da mi kaze sta joj smeta.
 
hmm...a da li si se zapitala zbog cega se dlake i salo stalno pominju, a male grudi, veliki nos, krive noge i slicno ne...
zato sto dlake i salo svako ko iole vodi racuna o svom izgledu moze lako da ukloni ili svede na prihvatljivu meru, dok je ove druge fizicke "nedostatke" ipak malo teze ispraviti...
ne trazim od devojke bujne grudi niti mi smeta ako ima pomalo kukast nos (stavise, pali me, ali to je vec neka druga tema:), ali ocekujem da ne bude zapustena...

i potpuno je u pravu osoba koja je pomenula lica (i tela) sa bilborda, casopisa i TV reklama... mogli bismo svi kolektivno da spustimo malo kriterijume :)
 

Back
Top