Giro-Tour de France-Vuelta...

rjovica

Početnik
Poruka
43
Da li neko ima snimljen komplet Tour de France 2008 sa Eurosporta, ili nekog drugog kanala, u najboljem mpeg ili mpg formatu (nekompresovan, stream sa satelita, sniman na risiveru sa hard diskom, ili preko mreze na pc hard) ili HD snimak?

Da li na rapidshare postoji ovako nesto, ne mogu nikako da nadjem?

U obzir dolaze i prethodne godine, kao i druge biciklisticke trke.
 
gledao ja i nadao se da ce neko skinuti Lensa... uzaludno naravno

nakon njega je doslo do ogromnih problema sa dopingom (bilo i ranije ali ne u ovoj meri) ali eto,ovo je prvi cist Tur a iduci ce biti jos jaci

Sa Lensom se niko nije mogao meriti....

P.S. Navijala sam na ovom Turu za Evansa(da konacno pobedi),ali...
Inache, Endi Slek mi je omiljeni biciklista, ali teba mu jos godina iskustva i onda ce biti neprikosnoven...
 
Endiju treba jos jako malo i bice kompletan.. i ove godine su ga upropastili na Otakamu ali nema veze,posle se borio muski. bela majica je lep uspeh

Evansa nikad nisam voleo,Spanci su mi drazi

Lens je nakon tumora testisa jedva mogao da stoji na bicikli i prilikom treninga ljudi oko njega su bukvalno vozili toliko sporo da su umalo padali iz sedista. medjutim,sve je to doslo na svoje mesto,oko njega se okupio tim koji je disao za tog vozaca i rezultat je sada vec istorija
 
uh,stvarno ne bih znao.. a ne bih ni voleo jer mi je dosta ruskih tajkuna i njihovog novca u sve vise sportova

ipak,ovo nije fudbal i ne mozes odvuci velikog vozaca iz tima u kojem se oseca kao kod kuce,koliko god novca mu nudio

a i nije tako lako ubaciti se na Tur tako odjednom
 
Stvarno se divim tim momcima...ulazu toliko snage, emocije, vremena......a samo glavni u timovima imaju milionske ugovore.....[/QUOT i sam se bavim biciklizmom ali nazalost moram da kazem da u zadnje vreme taj biciklizam nije vsto je bio u doba velikog biciklistickog asa INDURAJNA ili TONIJA ROMINGERA sada samo vlada doping i nista vise, ja im se licno ne divim vise kao pre kada su sa sopstvenom snagom i timskim radom postizani dobri rezultati. za to su krive sve velike pare i sponzori koji sponzoruju te timove, na kraju ostaju samo skeleti od dobrih vozaca bicikla naj bolji primer je italijanski biciklista MARCO PANTANI koji je umro pre nekoliko godina od upotrebe raznih droga i na kraju je zavrsio zivot upotrebom kokaina. morate malo vise pratiti taj biciklizam u svetu pa cete videti koliko ima smrtnih slucajeva zbog dopinga. pozdrav od bicikliste.:D:super::lol:
 

Back
Top