CIA štitila Radovana do 2000.

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.018
Iako Holbruk tvrdi da nije bilo sporazuma, CIA tvrdi da je postojao takav dil. Medjutim, Radovan ih je sve vreme zavlacio i ipak se nije povukao iz javnog zivota, vec je naprotiv i dalje vodio svoju stranku SDS.Pojedinci iz CIA-e tvrde da im je Holbruk priznao da je napravio dil, ali je podrska CIA-e Karadzicu prestala kad su presreli telefonski razgovor Karadzica sa vrhom SDS-a pred izbore 2000, u kome on telefonski smenjuje i postavlja rukovodstvo stranke. Pritom je i vodio skup SDS-a u Bjeljini 2000. godine. Tada su mu ukinuli podrsku jer su bili besni zato sto ih je izigrao i pritom su hteli i da zabrane SDS, ali to im nije uspelo zbog Vofganga Petrica. Karadzic je imao imunitet i pred drugim obavestajcima i pred stranim trupama koje nisu smele da ga diraju. O tome je svedocio i Vilijam Staubner, tvrdeci da su italijanski vojnici okretali glavu kad je Radovan prolazio u Sokocu.
 
... dajem časnu pionirsku riječ...!!!

610x.jpg


:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Poslednja izmena:
Pravo ime brata Henrija Kisindžera je Heinrich Kizinger. Bio je član Hitlerjugenda a posle rata je preko CIA-inog programa "SPajalica" došao u USA da predvodi borbu protiv komunističkog istoka. Dominacija bavarskih illuminata.

S'obzirom da je jevrej, ne dovodim u pitanje njegovo clanstvo u Hitlerovoj omladini ;)

http://en.wikipedia.org/wiki/Henry_Kissinger
 
Blago tebi kad veruješ romansiranoj biografiji sa Wikipedie! Nije došao u Ameriku 1943. no 1945. godine. Na Wikipedia-i se može pročitati i isprana biografija Kurta Valdhajma. U šta sve ljudi veruju.

http://fa.wikipedia.org/wiki/هنری_کیسینجر

Izvini, glupo od mene da se oslanjam na wikipediju kad si ti tu da nam kazes o svom "bratu" masonu :rotf: Uvek uspes da me nasmejes, ti si cudo ovog' foruma :klap:
 
Smej se sam sebi, ja znam da je Kisindžer Nemac i da je bio Hitlerjugend. A otkud ti znaš išta o meni kad si se skoro registrovao?

Ja sam se registrovao 2004 dok si ti jos tucao kamen (kao pravi mason) :P, samo nisam imao tu srecu da sam tako zabavan kao ti sto se tice moderatora ;) kazem ti ja, uvek znas dobro da nasmejes sve na forumu :D a to sta ti sve znas ne dovodim u sumnju, "vi" (zidari) znate i ono sto se nije desilo, a kamoli sto jeste :D :klap:
 

Back
Top