SRAMNO:Tadićevi batinaši prebijaju novinare!

Last Samurai

Primećen član
Poruka
601
NOVINAR BETE: POLICIJA ME TUKLA IZ ČISTA MIRA!

Izvor: Press, 31.07.2008; Strana: 9
BEOGRAD - Novinar agencije Beta Miloš Đorelijevski, koga je policija brutalno pretukla preksinoć u Beogradu, kaže da je „napadnut iz čista mira“! Đorelijevski ima vidljive masnice od pendreka po celom telu, a kaže da su se policajci nad njim bukvalno iživljavali, iako im je pokazao novinarsku legitimaciju.

-Samo sam radio svoj posao, nisam hteo da bežim. Verovao sam ministru Ivici Dačiću, koji je rekao da policija treba da tretira novinare kao službena lica! Međutim, policajci su me više puta udarili pendrekom po glavi, licu i telu! I to pošto sam im se uredno predstavio kao novinar! Mirno sam stajao s nekoliko kolega, i svi smo u rukama držali novinarske legitimacije, ali su nas pripadnici policije ipak napali. Više njih me je tuklo po licu i telu, uz psovanje majke i mnoge druge uvrede - priča Đorelijevski. On kaže da je više puta pitao zašto ga tuku!

- Pitao sam ih zašto me tuku kad ništa nisam uradio, a oni su samo nastavili da me udaraju! Smejali su se i non-stop govorili: „Ne piše ti na čelu, p... ti materina!“ Ali tu nije bio kraj! Kada sam pokušao da dođem do Urgentnog centra, naišao sam na Terazijama na kordon od više desetina policajaca. Legitimisao sam se, pokazao im pres-karticu i rekao da idem u Urgentni centar. Na tu moju priču pripadnici policije počeli su da viču: „P... jedna, napadaš s leđa!“U tom trenutku, jedan od njih je pokušao da me udari pendrekom u testise, ali sam se izmakao. Tada me je drugi šutnuo! - priča Đorelijevski svoju strašnu priču dok pokazuje modrice od policijskih pendreka.

- Imam nekoliko velikih otisaka od pendreka na telu, možda šest ili sedam. U suštini, nije mnogo strašno. Malo mi je gornja usna natekla, a imam i nekoliko kopči, pošto su me u ušivali u Urgentnom.

http://www.mediacenter.org.yu/code/navigate.asp?Id=6&eventId=42471
 
http://forum.krstarica.com/threads/228037

a tadicevi komesarchici cenzurisu sve ono sto nije u skladu za rezimskom propagandom (cak i na ovakvim mestima), pa ih izgleda istina o brutalnosti policije njihovog preuzvisenog i obozavanog nepogresivog vizionarskog Vodje jako pogadja; e bas zato sto ih pogadja, a i zato sto nema nijednog racionalnog razloga da se ova tema zatvori - ja cu PONOVO da je otvorim :D

Drug komesar moze da me banuje pa nek se vrati sirenju bratstva i jedinstva sa siptarima koji pozivaju na "ubijanje srpskih snaga bezbednosti" i velicaju haradinaja, hrvatima koji se "ponose sto su ustase", bosnjacima koji "zale sto nas turci nisu sve pobili" (sve to upravo procitah na ovom 'forumu')...oni nisu opasni. Oni vole Tadica. Voli i on njih :)
Opasna je istina, zar ne 'Druze'?

zatvaraj i banuj, za drugo i nisi sposoban, znas kako me briga :lol:
samo....nemoj mi ti pricati o smislu - prvo bi morao da znas sta je to ;)
 
Poslednja izmena:
Da je policija, kojim slučajem Nikolićeva, misliš li da bi bila bolja?
zaista ne znam, nisam vidovit ;)

uostalom radikali su navodno "snage proslosti, ratni zlocinci, a ovi drugi su demokrate, evropejci, postuju zakone i obaveze, brane novinare, trt-mrt"...a istina je nesto malo drugacija od onoga sto se nalazi na ekranima b92 i RTS-a
 
je li? treba imati poštovanja prema neskorncentrisanim gostima na timi... uostalom čitala sam nešto na prd. filozovija, ali i tamo je samo dosadno,.... a i ta tvoja tema mi je prilično besmislena...

policija uvek batina i služi aktuelnim režimima, ničega tu nema novog..
pa ti se skorncentrisi na timu, a ne ko na filozoviji ;)

sta ces kad nisam otvorio neku zabavnu temu, nego ovu o policijskoj torturi nad novinarima - koga za to briga... definitivno nije ni priblizno interesantno kao kad neki pijani klinac odalami rezimskog novinara! a priznajem i da na ovom forumu ima mnogooooooooooooooooooooooo smislenijih, dubokoumnih tema :D (sto li onda ostajes na ovoj? )
 
Poslednja izmena:
pa ti se skorncentrisi na timu, a ne ko na filozoviji ;)

sta ces kad nisam otvorio neku zabavnu temu, nego ovu o policijskoj torturi nad novinarima - koga za to briga... definitivno nije ni priblizno interesantno kao kad neki pijani klinac odalami rezimskog novinara! a priznajem i da na ovom forumu ima mnogooooooooooooooooooooooo smislenijih, dubokoumnih tema :D (sto li onda ostajes na ovoj? )

e pa ja sam ispravila većinu grešaka :D za razliku od policije....

inače, i ja bih ponekad, samo da imam prilike slatko odvalila čveger pojedinim novinarima....
...sve su teme manje više vrlo sadržajne... pljuc na ovog, pljuc na onog... meni je baš ova zapala za monitor :???:
 
bre mariobre vidim da si poslusao moj jucerasnji savet i sklonio iz avatra onog gaya u kupacim gacama, da bi sada stavio sliku svog caleta....

da li ti umes da citas napisano ili je problem u nesposobnosti da shvatis procitano?

tu je link do Medija centra, u pitanju je novinar Bete; ni MC, ni Beta nisu nikada bili naklonjeni radikalima -daleko od toga , a i sam ministar zandarmski je kao nesto najavio da ce ispitati okolnosti.

ovo inace pisem drugima , znam da ti nisi u stanju da shvatis sve to odjednom :lol:
 
Poslednja izmena:
e pa ja sam ispravila većinu grešaka :D za razliku od policije....

inače, i ja bih ponekad, samo da imam prilike slatko odvalila čveger pojedinim novinarima....
...sve su teme manje više vrlo sadržajne... pljuc na ovog, pljuc na onog... meni je baš ova zapala za monitor :???:
slobodno, meni ne smetas, naprotiv :) al' ti se zalis da je dosadno (i jeste, moracu da stavim koju sliku tadica i dacica kako igraju basket :D )

tesko da ima nekoga u srbiji (i sire) koji nije pozeleo bar jednom u zivotu da nekim 'tv licima' promeni licni opis...samo sto bi tebe ili mene uhapsili ekspresno i to isti oni koji sami mlate te iste novinare, a da ne govorim na galamu i hajku koju bi digla kojekakva udruzenja, stranke, mediji ...gde su sada ti "borci za prava novinara"? svi cute.
da li je opasnije kad neki pijani klinac isutira novinara na ulici, ili kad to uradi 10 uniformisanih pandura?
po meni - ovo drugo i to mnogo.... ali ja sam, naravno, neobjektivan :p
 
chak i da je tachno da je policija tukla novinara iz chista mira (mada je "malo" sumljivo da je to bash tako)
treba uzeti u obzir da u policiji rade i ljudi koji nisu DS orijentisani iako ih ovde stavljaju sve u isti kosh
zanima me bash kako ove forumske sai babe misle da im neko poveruje da su svi u policiji clanovi DS i da sve sto urade zapravo predstavlja naredjenje sa vrha
cak i da je swe to bash tako (mada ne zivimo u diznilendu), zasto se samo o tome pricha?
zar ranije nisu prebijani novinari?
sta sa ubistvom Curuvije? to nikome ne smeta ?
 
slobodno, meni ne smetas, naprotiv :) al' ti se zalis da je dosadno (i jeste, moracu da stavim koju sliku tadica i dacica kako igraju basket :D )

tesko da ima nekoga u srbiji (i sire) koji nije pozeleo bar jednom u zivotu da nekim 'tv licima' promeni licni opis...samo sto bi tebe ili mene uhapsili ekspresno i to isti oni koji sami mlate te iste novinare, a da ne govorim na galamu i hajku koju bi digla kojekakva udruzenja, stranke, mediji ...gde su sada ti "borci za prava novinara"? svi cute.
da li je opasnije kad neki pijani klinac isutira novinara na ulici, ili kad to uradi 10 uniformisanih pandura?
po meni - ovo drugo i to mnogo.... ali ja sam, naravno, neobjektivan :p

Izgleda da je jalov tvoj pokusaj da objasnis glupanima koliko je jadno i licemerno opravdavati nesto sto je cinilo osnovu njihove borbe protiv rezima SM u cijoj je hijerarhiji Ivica Dacic bio medju najvecim guruuima. Strasno je sta neki ovde podrzavaju i opravdavaju i kakva je to prekonocna transformacija Doktora Dzekila. Voleo bih da su nesvesni onoga sto govore i rade, u tom slucaju ima nade za popravak, ali ako su svesni, onda su jos gora goovna nego Slobini podrepashi, samo nije bio pogodjen trenutak da bi tu svoju pravu prirodu demonstrirali, potreban je mocniji gazda da bi im probudio libido jer se pale na cmarove mocnijih, a sve palacaju jezikom u iscekivanju istih i njihovih instrukcija kako dobro polizati sva goovna....
 
Poslednja izmena:

Back
Top