Suknje ili pantalone

Suknja ili pantalone

  • Suknja

  • Pantalone


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja sam od onih koji vole da su obučeni prema mestu i vremenu. A oblačim se prema trenutnoj inspiraciji.
Pantalone nosim kod kuće, i kad putujem ili želim da se osećam komotno, a naročito zimi.
Suknje nosim kad se osećam raspoložena da se "skockam", ili kad je neka prilika kasnije u toku dana, pogotovo uveče.
Znači: pre podne pantalone, posle podne ...zavisi..., uveče suknja (ili haljina).
 
Pitanje za žene : Šta češće nosite suknje ili pantalone ?
Pitanje za muškarce : Da li više volite žene u suknjama ili u pantalonama ?

Чешће носим панталоне, тачније фармерке, јер су ми практичније, нарочито за вожњу бицикла од којег се не одвајам и јер ме мрзи да се нешто посебно дотерујем за сукњу...
Али, волим да носим и сукњу, тако кад ме не мрзи...и то или у висини колена (или тек мало изнад) или до чланака...не волим ону класичну до пола листова...


Тако да не могу да одговорим на анкету.
 
Bas sam danas sredjivala orman, posle duzeg vremena povadila gomilu stvari na koje sam i zaboravila, neke haljinice i suknje i prosto mi bilo zao sto ih ne nosim cesce...ali tempo zivota uglavnom diktira da nosim komotnu i udobnu odecu i obucu (mahom kargo pantalone a u ove nenormalno tople dane 3/4 kargo neki military fazon ;)), puno pesacenja, puno sporta, nije bas za haljinice i cipelice...mada sam se nesto uzelela pa mi se "javlja" da ce to da se promeni narednih dana :D

Na poslu sam uglavnom u suknji ako se to racuna ;)
 
Poslednja izmena:
Vise volim suknje. I to iznad kolena i krace. Kad sam lose volje. nemam zelju da obalcim suknju, pa sam apdrapa. Haljinice obozavam, ali nikako nemam prilike da ih nosim. Inace smaprevzisla mit specijalni uslovi da bi se obukla suknja, osim izdepiliranih nogu..sto sa extremnim mazohistickim zadovoljstvom bez obzira na sve priustim sebi...SUKNJA definitivno. I da, zena bolje izgleda u suknji.
 
pa sad sam glasala za suknju zato shto je vrucje i ima 100 stepeni.. te celo leto nosim suknje.. a posle kad zahladi pantalone.. ma ja nosim shta bilo.. pidzhamu najcheshcje... vazhno je da smo mi zhivi i zdravi.. lako cjemo za modu..
 

Back
Top