Оливер Дулић, министар у Влади Србије

Iraklije

Aktivan član
Poruka
1.636
Оливер Дулић, министар у Влади Србије и високи фунционер ДС-а, у новом броју НИН-а, број 3005 од 31.07.2008. у интервију на страни 21-23, између осталог, каже да ће нова Влада Србије врло радо сарађивати са Владом Косова на челу са Хашимом Тачијем.

МУП Србије поднео је неколико кривичних пријава против Тачија, пре свега због кривичних дела против Уставом утврђеног поретка и безбедности Реупблике Србије.
Једна од последњих пријава, поднета је након 17. фебруара, и проглашења независноти Косова. Осим Тачија пријава је поднета и против Фатмира Сејдијуа.
Очигледно да ће Тужилац под притиском Владе, морати да одбаци пријаве МУП-а, јер Дулић очигледно жели да сарађује са овим криминалцем и терористом.

У теорији Међународног права постоје два начина признања неке државе или њене владе. Разликујемо de facto i de jure признање. Пример de facto признања је када држава ступа у одоносе са другом државом или владом без претходног акта о признању. На тај начин су САД признале НР Кину, након посете Никсона 1972. године.
 
Poslednja izmena:
Нема потребе да вређамо министра Дулића. Хајде да потпуно нормално расправљамо о овој теми.
Pazi kad ja smatram da ima potrebe :D
jedan od razloga je naveden u temi, ali ako ti odobravas njegovu potrebu da saradjuje sa siptarskim kriminalcima, secesionistima i teroristima, ili ako smatras da Srbi jesu najgori zlocinci na Balkanu (kao sto ustasa dudlic nedavno rece), ti mozes slobodno da mu se izvinEs ili da pozoves nekog od forumskih zutih komesara :thumbdown:
 
Pazi kad ja smatram da ima potrebe :D
jedan od razloga je naveden u temi, ali ako ti odobravas njegovu potrebu da saradjuje sa siptarskim kriminalcima, secesionistima i teroristima, ili ako smatras da Srbi jesu najgori zlocinci na Balkanu (kao sto ustasa dudlic nedavno rece), ti mozes slobodno da mu se izvinEs ili da pozoves nekog od forumskih zutih komesara :thumbdown:

Напротив да одобравам ово што говори министар Дулић. И сматрам да је то почетак признања КиМ од стране владе Србије.
 
Напротив да одобравам ово што говори министар Дулић. И сматрам да је то почетак признања КиМ од стране владе Србије.

Priznali su oni KiM sami sebi, a i ljudi to kapiraju. Samo je pitanje kako se nositi sa tim? Da pokusa da se vrati nekim novim ratom, mislim da bi bilo neuspesno, jer realno niko nece dati podrsku Srbiji sem na recima, jer niko nije lud da stavlja tudje interese ispred svojih licnih. Sa druge starne nista ne uraditi po pitanju Kosova je nasa najveca bruka. Tako da ispadne da resenja nema.
 
Pazi kad ja smatram da ima potrebe :D
jedan od razloga je naveden u temi, ali ako ti odobravas njegovu potrebu da saradjuje sa siptarskim kriminalcima, secesionistima i teroristima, ili ako smatras da Srbi jesu najgori zlocinci na Balkanu (kao sto ustasa dudlic nedavno rece), ti mozes slobodno da mu se izvinEs ili da pozoves nekog od forumskih zutih komesara :thumbdown:

Srbi jesu(dokazano) najgori zlocinci na Balkanu (u ovom posljednjem ratu)
ti nepostujes ni vlastite zrtve koje su nastradale pod ustasama, ti uopce neznas tko su ustase, inace nebi prozivao njega ustasom...:dash:
 
Srbi jesu(dokazano) najgori zlocinci na Balkanu (u ovom posljednjem ratu)
ti nepostujes ni vlastite zrtve koje su nastradale pod ustasama, ti uopce neznas tko su ustase, inace nebi prozivao njega ustasom...:dash:
ti si ustasa(dokazano)

takodje uopce ne znas ni sopstveni jezik, pa je uzaludno pocinjati pricu o istoriji sa stvorovima koji nisu savladali ni bukvar.

i nastavi da lupas glavom o zid :super:
 
ti si ustasa(dokazano)

takodje uopce ne znas ni sopstveni jezik, pa je uzaludno pocinjati pricu o istoriji sa stvorovima koji nisu savladali ni bukvar.

i nastavi da lupas glavom o zid :super:

Људи причамо о изјави Дулића..Он је члан владе. Не ради се о његовом приватном ставу.
 
ti si ustasa(dokazano)

takodje uopce ne znas ni sopstveni jezik, pa je uzaludno pocinjati pricu o istoriji sa stvorovima koji nisu savladali ni bukvar.

i nastavi da lupas glavom o zid :super:

kad mi ti kazes da sam ustasa onda je to tocno...:)
a o povijesti sa neznalicama uopce ne diskutiram, niti sam to pokusala s tobom...
cijeni bar srpske ustaske zrtve...:dash:
 
kad mi ti kazes da sam ustasa onda je to tocno...:)
naravno da je tacno da si ustasa, i ocigledno je da se time ponosish (po onoj srpskoj: cega se pametan stidi, budala se ponosi)

a dobro je da smo utvrdili da dulica mogu da podrzavaju samo ustase.

PS tvoju potpunu nepismenost i katastrofalne logicke greske u konstrukciji recenice ("srpske ustaske zrtve"?!?) stvarno ne vredi vise ni komentarisati....
 
Људи причамо о изјави Дулића..Он је члан владе. Не ради се о његовом приватном ставу.

ta vlada nije svetinja vecini gradjana i ne moramo da mislimo i da se slazemo sa njihovim odlukama i akcijama, pola srbije se ne slaze, znaci li to nesto u `demokratiji`

pogotovo ne sa mladjanim ministrom koji govori i odlucuje o necemu u sta se ne razume ili ima zadnje namere ili instrukcije

berlinski zid prema siptarskim zlikovcima, teroristima, ubicama, silovateljima, ratnim zlocincima neosudjenim u hagu, narko trgovcima,
sto pre to bolje
 
ta vlada nije svetinja vecini gradjana i ne moramo da mislimo i da se slazemo sa njihovim odlukama i akcijama, pola srbije se ne slaze, znaci li to nesto u `demokratiji`

pogotovo ne sa mladjanim ministrom koji govori i odlucuje o necemu u sta se ne razume ili ima zadnje namere ili instrukcije

berlinski zid prema siptarskim zlikovcima, teroristima, ubicama, silovateljima, ratnim zlocincima neosudjenim u hagu, narko trgovcima,
sto pre to bolje

Ова изјава мора да има тежину, без обзира на његову младост и наводно неиксуство.
Ово је став министра владе Србије, онда је то вероватно и став владе Србије, а ако није нека га Цветковић смени на следећем заседању.
 
Ова изјава мора да има тежину, без обзира на његову младост и наводно неиксуство.
Ово је став министра владе Србије, онда је то вероватно и став владе Србије, а ако није нека га Цветковић смени на следећем заседању.

vlada, verovatno` nece dugo da pozavrsavaju jos nekoliko naloga iz eu i usa,
bolje biti nece, tesko je naci politicki razum u `saradnji` sa zlocincem tacijem,
mladjanom ministru naredjeno spolja, jer ako se sam dosetio to da izjavi onda je stvarno agresivna neznalica i gura se gde mu nije mesto
 
ta vlada nije svetinja vecini gradjana i ne moramo da mislimo i da se slazemo sa njihovim odlukama i akcijama, pola srbije se ne slaze, znaci li to nesto u `demokratiji`

pogotovo ne sa mladjanim ministrom koji govori i odlucuje o necemu u sta se ne razume ili ima zadnje namere ili instrukcije

berlinski zid prema siptarskim zlikovcima, teroristima, ubicama, silovateljima, ratnim zlocincima neosudjenim u hagu, narko trgovcima,
sto pre to bolje

ia ja sam za berlinski zid prema njima, al vidis da ova stoka na vlati zeli da nas uvede u EU i samim tim siptarskim narkodilerima i ubicama da legitimno pravo da se naseljavaju i sire po nasoj drzavi :thumbdown:
 
Оливер Дулић, министар у Влади Србије и високи фунционер ДС-а, у новом броју НИН-а, број 3005 од 31.07.2008. у интервију на страни 21-23, између осталог, каже да ће нова Влада Србије врло радо сарађивати са Владом Косова на челу са Хашимом Тачијем.

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
 

Back
Top