Иза хулигана стоји Борис Тадић!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
СРС, нема онсова да Тадића оптужује за тако нешто, ако не поседују одговарајуће доказе. Јасно је да је било пропуста на страни полиције и да је дешавање у Македонској улици изрежирано, што је касније искоришћено за спречавање шетње.
СРС је боље да, ако жели да дође до праве истине, крене да прикупља информације, али су они након одласка Шешеља у Хаг и пуцања његових веза у БИА, постали очигледно неспособни.
 
Evo vidimo da Bota i bukvalno stoji iza huligana :)

120499666248931cf4e6365543596783.jpg
 
По неким причама Борис је у младости, био у вези са Крстићем (Идоли), док су заједно ишли у гимназију. Па можда му сада треба нова љубав.

Sećam se kada je Boki muvao moju komšinicu Rodićku. Bila je najbolja riba u kraju a i šire, da se ne lažemo. No to je nebitno, čak i da je "šupak meraklija" i dalje je ideal inteligencije za vascelo radikalsko plemstvo, vojvode, obor knezove, buljubaš i subaše. :neutral:
 
Ma, dajte ljudi, budite realni. Kao da nismo znali da ce sve biti iscenirano kao za prosle proteste.

,,Krivi su organizatori"! Ma, ajde!

Recimo da se slozimo oko te krivice, pa da pitamo Borisa zasto je organizovao i platio prosle proteste.

Kada ce Boris da snosi posledice zbog paljenja americke ambasade?

I da vrate patike a ne da nabedjuju radikale!
 
ja sam ovde rekao vec pre 3 dana da iza svega stoji poglavnik tadic-francetic tako da tvoje misljenje ne stoji. uostalom sve je jako providno.

celo vreme trajanja protesta isti je bojkotovan medijski od svih televizija u srbiji, a cim je doslo do sukoba tadicevih placenika u civilu i zandarmerije istog trenutka, kao na stadionu se ukljucuju sa ugla makedonske i decanske kamere . mislim kamermani U-92 i TV Bastilje (RTS) su unapred bili obavesteni gde da se nameste , da snime celu pricu....

mislim sta drugo ocekivati od poglavnika tadica-francetica...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top