Good girls or bad girls? pitanje je sad...

911s [SK]

Poznat
Poruka
9.267
S obzirom da smo apsolvirali da su bad boys-ovi (iz nekog razloga :dontunderstand:) popularniji od onih good, sad me zanima sledeće:
da li su medju momcima popularnije dobre ili loše devojke? Kao što je poznato, loši momci imaju burniji "spolni" život, često menjaju devojke i uopšte im je zabavnije (ni ovo ne razumem, al ajd sad), tako da bi isto trebalo da važi i za loše devojke. Mnogi, dok pored njih sedi mirnija devojka, potajno uzdišu za dobrim "ribama" u minićima koje, prolazeći pored njih, se ne suzdržavaju u pokazivanju svojih atributa.
Dakle, šta vi mislite o tome i uopšte definišite šta vama znači pojam loše ili dobre devojke.
 
Dobra tema, domatja!:klap::klap: Svaka chast!

Elem shto se toga tiche ja sam mnooooooooogo vishe za good girl:

- Mora da ima principe.
- Mora da bude chedna
- Apsolutno je nezaobilazno da bude pametnija od mene (ne znam shto ali na takve se lozim mada ih nije u izobilju, ili ako ih ima onda umeju vrashki dobro da se kriju:D:D)
- Mora da bude elegantna
- Ne sme da se kurvari ni za koga, pa tako ni za mene
-Ne mogu da podnesem ono bebisanje, kada me glasitjem upita neshto kao naivno a tachno znam da zeli neshto da izmuze od mene!

Sa druge strane ne sme da bude naduvana i preozbiljna, i mora da zna da se provodi

Eto nazovite me romantikom ali shta sad...:bye::bye:
 
Dobra tema, domatja!:klap::klap: Svaka chast!

Elem shto se toga tiche ja sam mnooooooooogo vishe za good girl:

- Mora da ima principe.
- Mora da bude chedna
- Apsolutno je nezaobilazno da bude pametnija od mene (ne znam shto ali na takve se lozim mada ih nije u izobilju, ili ako ih ima onda umeju vrashki dobro da se kriju:D:D)
- Mora da bude elegantna
- Ne sme da se kurvari ni za koga, pa tako ni za mene
-Ne mogu da podnesem ono bebisanje, kada me glasitjem upita neshto kao naivno a tachno znam da zeli neshto da izmuze od mene!

Sa druge strane ne sme da bude naduvana i preozbiljna, i mora da zna da se provodi

Eto nazovite me romantikom ali shta sad...:bye::bye:

evo ja sam ti bas takva, samo mi nije jasan taj primer elegantna?!
 
Dobra tema, domatja!:klap::klap: Svaka chast!

Elem shto se toga tiche ja sam mnooooooooogo vishe za good girl:

- Mora da ima principe.
- Mora da bude chedna
- Apsolutno je nezaobilazno da bude pametnija od mene (ne znam shto ali na takve se lozim mada ih nije u izobilju, ili ako ih ima onda umeju vrashki dobro da se kriju:D:D)
- Mora da bude elegantna
- Ne sme da se kurvari ni za koga, pa tako ni za mene
-Ne mogu da podnesem ono bebisanje, kada me glasitjem upita neshto kao naivno a tachno znam da zeli neshto da izmuze od mene!

Sa druge strane ne sme da bude naduvana i preozbiljna, i mora da zna da se provodi

ta sam...:lol:
 

Back
Top