ssa koji narod biste ziveli zajedno u jednu drzavu.

a bre Milun

Buduća legenda
Poruka
32.552
bivsa jugoslavija

1. makedonci
2. hrvati
3. bosanci
4. slovenci
5. albanci
6. crnogorci

region

1. grcka
2. madjarska
3. italija
4. rumunija
5. austrija
6. bugarska
7. albanija

svet

1. kuba
2. rusija
3. evropska unija
4. kina
5. iran
6. sad

evo ja sam prvi poceo i to po redosled onako ko ima prednost.
prosirite listu ako vam fali neka drzava.
 
bivsa jugoslavija

1. makedonci
2. hrvati
3. bosanci
4. slovenci
5. albanci
6. crnogorci

region

1. grcka
2. madjarska
3. italija
4. rumunija
5. austrija
6. bugarska
7. albanija

svet

1. kuba
2. rusija
3. evropska unija
4. kina
5. iran
6. sad

evo ja sam prvi poceo i to po redosled onako ko ima prednost.
prosirite listu ako vam fali neka drzava.


А бре Милунеееееееее....... чујеш ли мееееееее (ово се довикујемо с брда на брдо) па неће више да имаш ни државу, ни народ, ни региЈон..... све ће де бидне ИНТЕРНАЦИОНАЉНОООООООООО... само ће да имаш бар-код на челоооооооо......... па путуј игуманееееееее.............
 
А бре Милунеееееееее....... чујеш ли мееееееее (ово се довикујемо с брда на брдо) па неће више да имаш ни државу, ни народ, ни региЈон..... све ће де бидне ИНТЕРНАЦИОНАЉНОООООООООО... само ће да имаш бар-код на челоооооооо......... па путуј игуманееееееее.............

i moci ces da beres kupine gde ti dusa isce:whistling::whistling::whistling:
 
sa latinoamerikankama,evropljankama, ima dobrih i kosookih azijatkinja..pa po neka afrikanka itd..., probrao bih negde 5% zenske populacije , sa kojima bih voleo da zivim...u istoj drzavi, a moze i nesto vise od toga

pa za tebe ondak najbolje da udjemo u federaciju sa ukrajinu.od iljadu stanovnici 600 su zene a 400 muskarci.cuo si valjda da se od svu robu iz ukrajinu zene najbolje izvoze na zapadno trziste
 
А бре Милунеееееееее....... чујеш ли мееееееее (ово се довикујемо с брда на брдо) па неће више да имаш ни државу, ни народ, ни региЈон..... све ће де бидне ИНТЕРНАЦИОНАЉНОООООООООО... само ће да имаш бар-код на челоооооооо......... па путуј игуманееееееее.............

evo cu ti odgovorim sa dimni signali.citaj.svet ce se deli na ameriku rusiju i srbiju.ja kad ti kazem a to sa kod necu ni pasos da im uzmem posto sam cuo da ima kod.
 

Back
Top