Gde kupiti? - informacije i pitanja

snipes

Zainteresovan član
Poruka
369
dali neko moze da mi kaze gde moze da su uzme pristojna kaciga tojes otvorena helmet posto trazim po prodavnicama nema ispod 100evra a i nema broj ili nema boje ...a nov sam u ovom sportu kupih piaggio px200:)
ne mislim neku fency posto sam video na sajmu motocikala jednom da za 50-ak evra moze da se nadje nesto al ne znam gde bilo je davno.

hvala unapred
 
Moj ti je savet da se ne igras sa kacigom!!!! ona ce ti glavu sacuvati kad tad....zato obrati paznju sta kupujes,veruj mi nista ispod 150e ne kupuj,nije ni to bog zna sta,ali je bar od priznatog proizvodjaca,idi u EXTREME na batajnickom drumu kod naselja Galenika /zemun....tu imas i veliki izbor i pristojne cene,a sve je naravno original roba...POLOVNO NIKAKO!!!
 
pa cekaj od cega je ova od 50 evra plastika?
*** ne mislim da uzmem onu biciklisticku od 600din ali kazem ne mislim ni onu od 500evra *** skuplje mi nego motor ja sa ovim idem 50-60 kmh toliko mogu i bajsem da razvijem.
ne kazem da je naivna brzina al *** mnogo mi je 150 evra kaciga bar za sad.

neznam videcu kakav je kvalitet ovih od 50 evrija pa ako su teski plastikaneri hebiga bolje da ze ne zezam iskesiracu se ili necu voziti dok ne uznem
 
Poslednja izmena:
nisu one kineske ako na to mislis,stvarno su ok jeste da nije kvalitet kao one od 150-500e ali *** veruj mi ne daj boze da padnes bolje ta nego nijedna ili ona kineska,za pocetak pa kad skupis pare idi tamo gde ti je valerian rekao u EXTREME pa daj 200e i uzmi pravi kvalitet..Idi vidi tamo svidece ti se neka
 
ali kazem ne mislim ni onu od 500evra *** skuplje mi nego motor ja sa ovim idem 50-60 kmh toliko mogu i bajsem da razvijem.

Batice ajde samo mi odgovori koliko košta tvoj život???

Pa u ovoj zemlji najviše vozača dvotočkaša baš i gine pri tim brzinama 50-60. Ako meni ne veruješ pozovi mup ili amss pa ih pitaj i rećiće ti. Skuteri su najblaže rečeno lično potpisana smrtna kazna.

Neću da ti pametujem ali razmisli da li bi svoj život prodao za 50 ili 100 e koliko košta neka krš fensi kaciga...

v.
 
upravo tako,veruj mi i uzivanje u voznji ce ti zavisiti od toga kako kaciga leze na glavu.one kineske od par hiljada dinara su boze sacuvaj,neudobne,sa nestandardnim velicinama ,suplje ko kante...jednom sam imao prilike da provozam skuter sa takvom kacigom,i reko sam vise nikad, u 10 minuta voznje sam mogao da izginem 5 puta!!!!

ja sam moju kacigu platio 600e pre dve godine,i veruj mi pri brzini od 300kmh se jedva osete vibracije i shushtanje vazduha...normalno ti neces sa skuterom ici brzo ..ali poslusaj savet i kupi dobru kacigu
 
upravo tako,veruj mi i uzivanje u voznji ce ti zavisiti od toga kako kaciga leze na glavu.one kineske od par hiljada dinara su boze sacuvaj,neudobne,sa nestandardnim velicinama ,suplje ko kante...jednom sam imao prilike da provozam skuter sa takvom kacigom,i reko sam vise nikad, u 10 minuta voznje sam mogao da izginem 5 puta!!!!

ja sam moju kacigu platio 600e pre dve godine,i veruj mi pri brzini od 300kmh se jedva osete vibracije i shushtanje vazduha...normalno ti neces sa skuterom ici brzo ..ali poslusaj savet i kupi dobru kacigu

e bre, smanji taj gas. Nemoj bude RIP posle :(
 
Batice ajde samo mi odgovori koliko košta tvoj život???

Pa u ovoj zemlji najviše vozača dvotočkaša baš i gine pri tim brzinama 50-60. Ako meni ne veruješ pozovi mup ili amss pa ih pitaj i rećiće ti. Skuteri su najblaže rečeno lično potpisana smrtna kazna.

Neću da ti pametujem ali razmisli da li bi svoj život prodao za 50 ili 100 e koliko košta neka krš fensi kaciga...

v.

pa verovatno da ginu najvise sa skutera al ne verujem da je to zbog toga sto je skuter opasniji od zujalica vec zato sto skutere uzimaju neiskusni vozaci bez mogo staža u saobracaju i ne treba im dozvola, zavlace se izmedju atuomobila kad je guzva preticu...

ne kazem moze svakom da se desi nedaj boze al iskustvo u saobraćaju je vrlo bitno da predvidjas sta ce da uradi ovaj ispred i ovaj iza tebe i drzati odstojanje i još štošta...

http://www.leo-pard.eu/srb/dodatna_oprema.html
 
Poslednja izmena:
pa verovatno da ginu najvise sa skutera al ne verujem da je to zbog toga sto je skuter opasniji od zujalica vec zato sto skutere uzimaju neiskusni vozaci bez mogo staža u saobracaju i ne treba im dozvola, zavlace se izmedju atuomobila kad je guzva preticu...

ne kazem moze svakom da se desi nedaj boze al iskustvo u saobraćaju je vrlo bitno da predvidjas sta ce da uradi ovaj ispred i ovaj iza tebe i drzati odstojanje i još štošta...

http://www.leo-pard.eu/srb/dodatna_oprema.html

Mudro zboris, batice.:super:
 
Da li neko od vas, velikih motociklista, moze da mi pomogne, trazim kacige identicne
nemackim slemovima iz 2. svetskog rata? Video sam ih u crnoj varijanti, niklovanoj varijanti...
Treba nam za mladi motociklisticki bracni par, koji se u subotu vencavaju!:-)
Hvala svima
 

Back
Top