Besplatne stvari na internetu- vise hiljada sajtova

djole002

Početnik
Poruka
31
Besplatnih stvari koje se mogu naci na netu ima mnogo vise nego sto je neko napisao samo jedan nas sajt.
Google je pronasao preko 20 000 sajtova na nasem jeziku (probajte i vi samo ukucajte besplatne stvari i pregled strana samo na srpskom )
od kojih sigurno pola nudi besplatne stvari.
Medjutim , oni samo preusmeravaju na strane sajtove ciji sponzori placaju ne samo poklon za vas vec i postarinu.
Sta mislite, da li postoji opasnost da vam ta roba stigne uz ogromnu naplatu, ili da vam sad stigne besplatno, a kasnije, za godinu dana nesto sto bi ste morali placati? :arrow:
 
Pa naravno da na internetu postoji desetine hiljada besplatnih stvari,ali za vecinu traze da platite postarinu. Samim tim mislim da je baza od 1300+ linkova na mom sajtu vrlo dobra, jer ako platis postarinu za bilo koji proizvod koji ti stigne (a da si link nasao na mom sajtu) ja cu da ti postom u kutijici sa masnicom posaljem svoj odseceni k***c. I postarinu cu ja da platim :-)

http://www.besplatne-stvari.tk

P.S.
A to sto neke stvari ne stizu je stvar odluke ljudi koji treba da prosude da li im se isplati bilo sta slati u nasu zemlju i zemlje u okruzenju, ili prosto su izdelili sta su imali i nisu sklonili stranicu sa prijavom jer im donosi finu posetu...
 

Back
Top