Jeremić: Srbija neće u EU ako je uslov priznanje Kosmeta

pa ako stvarno demokrate to misle , onda je meni drago , jer to znaci da Srbija nece nikad u EU

Ako se pogleda objektivno- na veliku zalost Kosovo jeste nezavisno, i to mnogo ranije od samog proglasenja. Tu su mnogi nasi politicari napravili niz gresaka... Tek je onda kriv svet... Ali da Srbija prizna Kosovo- to je ludilo. To nema nigde na svetu. Ipak, to uopste ne mora da znaci da necemo u EU...
 
pa ako stvarno demokrate to misle , onda je meni drago , jer to znaci da Srbija nece nikad u EU

Ja u stvari mislim da se tebi licno ebe za Kosovo i te patriJotske fore, da ti u stvari samo mrzis EU.
A Kosovo ti je super izgovor da Srbija ne udje u EU.
A da li ce Kosovo uci ili ne. zabole te.
Bitno da ne udje Srbija.

Bar to zakljucujem na prvu iz tvog komentara na ovu vest.
Umesto da kazes-super, vise im je stalo do Kosova nego do EU ili nesto slicno, ti izvalis ovo.
A ako sam u pravu, onda je to skroz bedno i jadno.:thumbdown::thumbdown:
 
Ma nisu ni ovi iz EU ludi, znaju oni jako dobro da niko u Srbiji ne samo da nece, nego i ne sme da prizna Kosovo i zasto bi Srbija morala to da uradi kad nisu ni sve clanice Eu?

:ok:
SSP se primenjuje na teritoriji Srbije bez Kosova, kandidaturu ce dobiti Srbija bez Kosova, uci ce u EU Srbija bez Kosova, ko prizna Kosovo prizna, ko ne nece, okreni obrni, mi ga vodimo kao nase, oni kao njihovo i to je to.
 

Back
Top