Rec za podrsku spnzorusa

streetspirit

Zainteresovan član
Poruka
167
Procitavsi gomilu frouma posvecenih sponzorusama jedno je jasno, velika vecina ih mrzi/nepodnosi/gademi se …..

Ali u svoj toj gomili nisam uspeo nigde da nadjem tacno objasnjenje ili definiciju bilo sta, sto bi konkretno reklo koga mi to mrzimo? Zasto?

Prvo sto sam primetio je da je za sve sponzor poistovecuje sa debelim mafijasem, odvranim smrdljivim matorcem kome vire dlake iz usiju I nosa, procelav je ali ima brdo para I besna kola…
Ja licno mislim da je sve to jedna velika glupost, kao prvo brdo para je dosta relativan pojam (to moze da bude I platao od 1500eura – 1(0 x n)). Znaci niko niada nije ni napravio predpostavku da medju sponzorima postoje I mladi uspesni biznismeni, top menedzeri, specijalisti, na krajni slucaj deca bogatih roditelja i.t.d.
Posto sponzoruse zovete sve sto dobro izgleda, dobro je obceno I nasminkano. Isto tako niko nije predpostavio da mozd ta devojka sve to sama zaradila.

Ako, ja izvodim svoju dvojku na pice ili veceru, ona je sponzorusa?
Ako, joj kupim nesto od odece I ona to obuce, ona je sponzorusa?
Ako, kod mene u porodici samo otac radi I izdrzava porodicu, moja majka je sponzorusa?
Ako, ja imam dobar auto I docem da pokupim devojku, ona je sponzorusa?

Zivimo u takvom drustvu gde uglavnom muskarac zaradju je vise, dakle logicno je da ima vise para I da trosi vise. I to sto neko u prodici/vezi donosi vise para, nemora da bude zig drugome.
To neznaci da ste sponzrusa, da ste glupi I neobrazovani I naravn neznaci da niste znimljivi svom decku/muzu.

Dakle jedino koga mogu da nazovem sponzoruse su devojke koje dobro izgledaju, drze do sebe, uglavnom inteligentne koje se krecu u visem drustvu , dobijaju od muskarca ono sto zele pice/veceru/odecu/nakit/pare i.t.d.
I odlaze nedajuci nista za uzvrat. (neljube se, ne jebu se i.t.d );
U njima ne vidim nista lose, ako im daju zasto da ne uzimaju…

Uglavnom iz postova sam stekao utisak da se na “sponzoruse” zale ljudi koji nisu zadovoljni sobom kao ni devojkom sa kojom su. I za sve su im krivi sponzori puni ko brod koji su im pokupili sve dobre ribe…
 
streetspirit:
Procitavsi gomilu frouma posvecenih sponzorusama jedno je jasno, velika vecina ih mrzi/nepodnosi/gademi se …..

Ali u svoj toj gomili nisam uspeo nigde da nadjem tacno objasnjenje ili definiciju bilo sta, sto bi konkretno reklo koga mi to mrzimo? Zasto?

Prvo sto sam primetio je da je za sve sponzor poistovecuje sa debelim mafijasem, odvranim smrdljivim matorcem kome vire dlake iz usiju I nosa, procelav je ali ima brdo para I besna kola…
Ja licno mislim da je sve to jedna velika glupost, kao prvo brdo para je dosta relativan pojam (to moze da bude I platao od 1500eura – 1(0 x n)). Znaci niko niada nije ni napravio predpostavku da medju sponzorima postoje I mladi uspesni biznismeni, top menedzeri, specijalisti, na krajni slucaj deca bogatih roditelja i.t.d.
Posto sponzoruse zovete sve sto dobro izgleda, dobro je obceno I nasminkano. Isto tako niko nije predpostavio da mozd ta devojka sve to sama zaradila.

Ako, ja izvodim svoju dvojku na pice ili veceru, ona je sponzorusa?
Ako, joj kupim nesto od odece I ona to obuce, ona je sponzorusa?
Ako, kod mene u porodici samo otac radi I izdrzava porodicu, moja majka je sponzorusa?
Ako, ja imam dobar auto I docem da pokupim devojku, ona je sponzorusa?

Zivimo u takvom drustvu gde uglavnom muskarac zaradju je vise, dakle logicno je da ima vise para I da trosi vise. I to sto neko u prodici/vezi donosi vise para, nemora da bude zig drugome.
To neznaci da ste sponzrusa, da ste glupi I neobrazovani I naravn neznaci da niste znimljivi svom decku/muzu.

Dakle jedino koga mogu da nazovem sponzoruse su devojke koje dobro izgledaju, drze do sebe, uglavnom inteligentne koje se krecu u visem drustvu , dobijaju od muskarca ono sto zele pice/veceru/odecu/nakit/pare i.t.d.
I odlaze nedajuci nista za uzvrat. (neljube se, ne jebu se i.t.d );
U njima ne vidim nista lose, ako im daju zasto da ne uzimaju…

Uglavnom iz postova sam stekao utisak da se na “sponzoruse” zale ljudi koji nisu zadovoljni sobom kao ni devojkom sa kojom su. I za sve su im krivi sponzori puni ko brod koji su im pokupili sve dobre ribe…


vidi decko totalno si upravu...
Svi smatraju ako si lepa, pametna , negovana, da si sponzorusa, sto? nemogu da razumem...

moj primer: dobro izgledam, negovona sam, inteligentna itd, zaradjujem svoj novac, imam svoj stan, svoja kola i to sama stekla uz pomoc roditelja ...A imam mladog decka koji je bogat , pa naravno da mi kupuje sve sto pozelim, zar mi je momak ili sta? ko bih mi kupio sem njega , kad se volimo! a svi misle evo ribe ima dobra kola to mu je sponzor kupio, GLUPOSTI!
a najgore je kad izadjemo nas dvoje sa njegovim kolima, e onda padaju komentari...
ljude su mnogo nezadovoljni sa sobom pa krive druge...
Ne razumem sve to...
 
streetspirit:
Procitavsi gomilu frouma posvecenih sponzorusama jedno je jasno, velika vecina ih mrzi/nepodnosi/gademi se …..

Ali u svoj toj gomili nisam uspeo nigde da nadjem tacno objasnjenje ili definiciju bilo sta, sto bi konkretno reklo koga mi to mrzimo? Zasto?

Prvo sto sam primetio je da je za sve sponzor poistovecuje sa debelim mafijasem, odvranim smrdljivim matorcem kome vire dlake iz usiju I nosa, procelav je ali ima brdo para I besna kola…
Ja licno mislim da je sve to jedna velika glupost, kao prvo brdo para je dosta relativan pojam (to moze da bude I platao od 1500eura – 1(0 x n)). Znaci niko niada nije ni napravio predpostavku da medju sponzorima postoje I mladi uspesni biznismeni, top menedzeri, specijalisti, na krajni slucaj deca bogatih roditelja i.t.d.
Posto sponzoruse zovete sve sto dobro izgleda, dobro je obceno I nasminkano. Isto tako niko nije predpostavio da mozd ta devojka sve to sama zaradila.

Ako, ja izvodim svoju dvojku na pice ili veceru, ona je sponzorusa?
Ako, joj kupim nesto od odece I ona to obuce, ona je sponzorusa?
Ako, kod mene u porodici samo otac radi I izdrzava porodicu, moja majka je sponzorusa?
Ako, ja imam dobar auto I docem da pokupim devojku, ona je sponzorusa?

Zivimo u takvom drustvu gde uglavnom muskarac zaradju je vise, dakle logicno je da ima vise para I da trosi vise. I to sto neko u prodici/vezi donosi vise para, nemora da bude zig drugome.
To neznaci da ste sponzrusa, da ste glupi I neobrazovani I naravn neznaci da niste znimljivi svom decku/muzu.

Dakle jedino koga mogu da nazovem sponzoruse su devojke koje dobro izgledaju, drze do sebe, uglavnom inteligentne koje se krecu u visem drustvu , dobijaju od muskarca ono sto zele pice/veceru/odecu/nakit/pare i.t.d.
I odlaze nedajuci nista za uzvrat. (neljube se, ne jebu se i.t.d );
U njima ne vidim nista lose, ako im daju zasto da ne uzimaju…

Uglavnom iz postova sam stekao utisak da se na “sponzoruse” zale ljudi koji nisu zadovoljni sobom kao ni devojkom sa kojom su. I za sve su im krivi sponzori puni ko brod koji su im pokupili sve dobre ribe…
Prvo ne treba da brkas neke pojmove! Sponzor nije samo ovakav ili onakav, vec svakakav - mlad ili star, dobar frajer ili masni cikica, uglavnom je u prilici da plati, i to mlado i lepo, a za uzvrat dobija...zna se sta.
Dakle sponzorisanje je jedna vrsta prefinjenije (na nivou) prostitucije.
Samim tim i tip sponozruse nije devojka kojoj decko zaradjuje dobro, ili zena imucnog muza koje mogu da dobiju luksuzne stvari, sto je sasvim normalno i o.k., vec sponzorusa je devojka koja ne bira tipa niti trazi vezu, vec se provodi po gradu sa bilo kim ko je spreman da je izvede, kupi parfem, plati veceru, cipele, garederobu ili putovanje...pa dok traje, odnosno dok ne naidje sledeci.Pri tom, sto bolji frajer, veca lova i jaci auto, a pri tom da je on i `vidjenija` gradska faca (ili u svojoj sredini) tim bolje!
 
Ne znam da li ce neki da mi veruju sta mi se desilo pre par dana.Radim sa mobilnim telefonima,i u radnju mi dolazi devojka(pa onako nista posebno malo atraktivnije obucena) i tu mi bili neki drugari koji je poznaju i ja i jos jedan koji je neznamo i ona kad se uposnavala sa nama umesto imena kaze cao ja sam sponzorusa,ja ne mogu da verujem.I onda sa drugarom poce da prica da joj nadje sponzora za NOKIU 7210.
Poz
 
cvele_kv:
Ne znam da li ce neki da mi veruju sta mi se desilo pre par dana.Radim sa mobilnim telefonima,i u radnju mi dolazi devojka(pa onako nista posebno malo atraktivnije obucena) i tu mi bili neki drugari koji je poznaju i ja i jos jedan koji je neznamo i ona kad se uposnavala sa nama umesto imena kaze cao ja sam sponzorusa,ja ne mogu da verujem.I onda sa drugarom poce da prica da joj nadje sponzora za NOKIU 7210.
Poz

pa shta da radis takvo je vreme...!
 
Pa ne znam sto se opterecujete toliko sponzorusama. :roll: Ako vole pare njihova stvar. Neko je u vezi zbog para, neko zbog ljubavi, neko zbog sexa.
Sponzori postoje radi sponzorusa i obrnuto... i hvala Bogu sto je tako! :D
Lepo...iskristalise se situacija i normalne devojke ostanu sa normalnim momcima... :wink:
 
Pežorativni termin "sponzoruša" su smislili oni koji nisu mogli da smuvaju ribu koja je osim šetnje po Kalemegdanu očekivala i poneki odlazak u restoran, i one, koje nisu mogle da smuvaju frajera koji bi mogao da ih odvede u restoran.
I onda: Uaa ! Sponzoruša !
 
Milojko Vasic:
Pežorativni termin "sponzoruša" su smislili oni koji nisu mogli da smuvaju ribu koja je osim šetnje po Kalemegdanu očekivala i poneki odlazak u restoran, i one, koje nisu mogle da smuvaju frajera koji bi mogao da ih odvede u restoran.
I onda: Uaa ! Sponzoruša !

Pa dobro nije velika tajna da se ribe loze na mocne/uticajne/samostalne tipove. oni u glavno imaju para i mogu da izvedu devojku u restoan i.t.d.

I iso tako je dosta logicno da su ti "sponzori" dosta zanimljiviji od tipova koji sem setnje po kalimegdanu nemogu nista da predloze.

Jedino sto nepodnosim je princip trazim frajera koji ce da me vodi u restoran, ako ti se ide u restoran lepo uzmes i zaradis za taj restoran!!!
 
streetspirit:
Jedino sto ne podnosim (odvojeno) je princip: (znaci interpukcije) "Trazim frajera koji ce da me vodi u restoran". Ako ti se ide u restoran lepo uzmes i zaradis za taj restoran ! (jedan usklicnik je dovoljan)
Ništa u životu nije crno - belo. Dakle, ne govorim o devojkama koje traže frajera samo da bi ih vodio u restoran. Tema je o devojkama koje traže finog i dobrog momka, nežnog i pažljivog i da ima koju kintu u džepu. Jel' to strašno ?
 
ja sam za podrzku sponzorusama, ma sta to znacilo. i za podrzku savrsenim devojkama koje objavljuju da se udaju bar jednom godisnje, cim nadju savrsengo koji ce ih voleti do kraja zivota. pardon, nerava.
one su najbolje, igraju po stolovima, kuvaju da umres od lepote, svestrane su, imaju 3 semestra fakulteta ali rade na tome da obnove i cetvrti.
ma super su!!!
 
Dobro veče svima... 8)



Ima jedna glasovna promena u srpskom jeziku poznata kao jednačenje suglasnika po zvučnosti....što će reći: kad se zvučni suglasnik nadje ispred bezvučnog, on će da poprimi njegove karakteristike, tj. postaće bezvučan...

Da uzmemo za primer reč podrška......

Ona u svom etimološkom obliku je izgledala ovako...imenica nastala od glagola
podržati--podržka--podrška...


Ne znam zašto sam ovo ispričala...

.....

.....ALI MUKA MI JE OD NEPISMENIH LJUDI KOJI PAMETUJU...
 
SPONZORUSA:
Dobro veče svima... 8)
dobro vece SPONZORUSO,

Ima jedna glasovna promena u srpskom jeziku...

jedna od(mnostva) glasovnih promena u srpskom jeziku je...

poznata kao jednačenje suglasnika po zvučnosti....

što će reći:ko?

kad se zvučni suglasnik nadje ispred bezvučnog,

on? će da poprimi:...poprimice...

njegove? karakteristike...

tj. postaće bezvučan...

Da uzmemo za primer reč podrška...
UZMIMO ,KAO PRIMER...

...Ona u svom etimološkom obliku je izgledala...

U SVOM...OBLIKU,ONA (nije izgledala ovako-jos uvek-gleda :shock: )

ovako...imenica nastala od glagola
PODRSKA-NIJE IMENICA

podržati--podržka--podrška...


Ne znam zašto sam ovo ispričala...SIGURNO ZATO STO
NE MOZE DA KORISTI.A DA STETI?-MOZE!

.....

.....ALI MUKA MI JE OD NEPISMENIH LJUDI KOJI PAMETUJU...



p.s.Devojko draga,Vama je neophodan sponzor.Vi ste veoma veliki talenat,u svom osnovnom etimo(kako ono...ah,da)loskom obliku.
Nasli ste ga.Ovog trenutka,sponzor je usao.Vama se
bas posrecilo,odnosno na Vas nadimak-ponadimcilo Vam
se... :wink:
 

Back
Top