Pocetak kraja...

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Sta je to sto signilazira da je kraj veze blizu?
Koji su to bili znaci, nagovestaji koji su u vama budili sumnju da se blizi kraj veze?
Koliko puta ste se nadali do samog kraja?

Mike%20Sol_Storm%20Of%20Sadness%20.jpg
 
mislim da ja tacno znam trenutak kad se videlo da to nece potrajati jos dugo.... jedan telefonski razgovor... a onda su krenuli da se redjaju svi oni pravi znaci... nedostatak entuzijazma... i koliko god se pricalo i pokusavalo, budilo je to samo na trenutke... a onda se sve vracalo na staro... u ljusturu dugo i pazljivo pravljenu... da slucajno ne popusti... prelazilo se preko toga sve dok... valjda je krivica do nas... koji jos uvek zivimo u verovanju da ce neko prepoznati pravu ljubav... da ima ljudi koji ne zaboravljaju koliko je to bitno... i kako je lep osecaj iskreno dati sebe nekome... i otvoriti nekome svoje srce... i primiti ga unutra... i kad zagrljaj nije samo zagrljaj... nego ceo svet... i kad milovanje po kosi nije samo to... nego najlepsa muzika... a sapat se pretvori u sum mora... kad znate da imate nekoga pored sebe ko ce tu uvek biti za vas... bez obzira na sve...
 
Sta je to sto signilazira da je kraj veze blizu?
Koji su to bili znaci, nagovestaji koji su u vama budili sumnju da se blizi kraj veze?
Koliko puta ste se nadali do samog kraja?

Neki osecaj teskobe, kao da sve radis preko volje...Elda...
A sve mislis proci ce...
A ono ne prolazi, nego dolazi...

sve zavisi sa koje si strane....
ako si onaj koji gubi interesovanje - onda važi ovo tvoje objašnjenje...
a šta ako si onaj drugi...
onaj koji i dalje oseća isto, i ne zna da se u tebi nešto mijenja, da si tu preko volje...
bar ne od istog trenutka kada si i ti to shvatio...???

joj, teške teme Tee :dash:
 
pa prvi znak te obicno opali ko cigla posred cela..samo sto mi iz straha taj prvi znak izignorisemo,jer nismo u tom momentu spremi na gubitak, bez obzira sto znamo da u stvari to tako treba...i onda pokusavas da presipavas iz supljeg u prazno, i pitas se zasto ti to ne ide od ruke..zato sto sve u tebi vristi da ne treba da ide..a ti tog nisi svestan skroz.. i tako
 
Prestanesh da se radujesh toj osobi..prestanesh da se radujesh svemu ili primetish da se ona druga strane vishe ne raduje tebi i da je sve nekako rezzirano....

E da...i pronalazish hiljadu mana...nebitnih skroz a kao velikih kao planine...
i da...sve se neshto prisechate ko je koga kad i koliko povredio...
 
Poslednja izmena:
Prvi znak je onaj tupi pogled u njenim ochima dok izvodish sklekove nad njenim bezzivotnim telom... Drugi znak je kad se probudish i tako neshto si sanjao..
Treci znak je kad ti kaze(ili joj kazes): MIslim da je najbolje za oboje... da iskuliramo neko vreme... da saberem misli, ovo je dosta konfuzan period za mene... ne bi da te kochim svojim problemima...
Cetvrti znak je kad si shvatio da se qita dize i na drugu s.isu
Peti znak je kad je neko od vas dvoje prekinuo agoniju i shtrcnuo se sa nekim drugim.
 
Prvi znak je onaj tupi pogled u njenim ochima dok izvodish sklekove nad njenim bezzivotnim telom... Drugi znak je kad se probudish i tako neshto si sanjao..
Treci znak je kad ti kaze(ili joj kazes): MIslim da je najbolje za oboje... da iskuliramo neko vreme... da saberem misli, ovo je dosta konfuzan period za mene... ne bi da te kochim svojim problemima... Cetvrti znak je kad si shvatio da se qita dize i na drugu s.isu
Peti znak je kad je neko od vas dvoje prekinuo agoniju i shtrcnuo se sa nekim drugim.

e ovo je izgovor za medalju....:dash:
 

Back
Top