Nisam znao da ovoliko boli

Made for love

Početnik
Poruka
10
Prica pocinje pre dve godine kada se upoznajem sa devojkom svog zivota i do pre dva meseca smo imali vezu o kakvoj drugi mogu samo da sanjaju

Svako vece smo se vidjali,zvali,dopisivali,kupovali jedno drugom razne pokloncice,uvek isli zajedno svuda ali bas svuda jer nismo mogli da mrdnemo jedno bez drugog

Sta se desilo ne znam

Gde sam pogresio ne znam

Sada ima potrebu da ide sama to jest bez mene da se vidja sa raznim drugovima i drugaricama ,stalno je nadrnadana zbog nekih gluposti,jako mcesto se svadjamo mada znam da se i dalje jako volimo

Sto je jos gore zbog ovakvog stanja u vezi 27.08 idemo na more (ja i ona)

Moja predpostavka je da je doslo do prezasicenja u vezi :(

Pitanje: sta uciniti da to prodje,sta uciniti da se na moru odmorimo a ne svadjamo
I da li ce proci IKADA :(
 
i nakon tog mora se moja veza zvanicno zavrsila :rotf: to bese moja prica p s obzirom na to, savetujem ti da na more idete odvojeno..bez zezanja....treba da oladite glave i vidite ima li se sta spasavati, a ne da 24 casa budete zajedno...ne da li cete se svadjati
 
i nakon tog mora se moja veza zvanicno zavrsila :rotf: to bese moja prica p s obzirom na to, savetujem ti da na more idete odvojeno..bez zezanja....treba da oladite glave i vidite ima li se sta spasavati, a ne da 24 casa budete zajedno...ne da li cete se svadjati

Vec sam uplatio za nas dvoje,tako da definitivno idemo zajedno na more
a iskreno ja bih crko bez nje da idemo odvojeno,mozda ce neki da se smeju ali ...
 
Svako vece smo se vidjali,zvali,dopisivali,kupovali jedno drugom razne pokloncice,uvek isli zajedno svuda ali bas svuda jer nismo mogli da mrdnemo jedno bez drugog


svakom je potrebno vreme za sebe..
osim kad su bas ludo zaljubljeni..
kad to prodje, obicno se shvati da
je naprosto neophodno
imati slobodu i druziti se samostalno i sa drugim ljudima

tako i njoj verovatno
(naravno samo pretpostavljam.. al' tako mi deluje...
u vezi kakvu ti gore opisujes,.. mislim da bih se osecala... uguseno)
 
Eh, prijatelju moj, nju je puk'o trip i ti tu vise nista ne mozes da uradis.
Znaci, jedino ti ostaje da stegnes zube i prvi prekines tu agoniju.

I te price o "zagusujucoj perfekciji" su mi poznate...
Nista, prazne reci.
Da je htela mogla je na vreme da kaze sve, a ne da ceka da se ti setis sta njoj smeta pa da glumis nekog carobnjaka da se ona ne bi "ugusila" od silne ljubavi.
 
Poslednja izmena:
Ти си вероватно неки млад момак...
Зашто мислиш да си ти погрешио у нечему?
Нормално је да се у људи у првом периоду посвете партнеру, готово 100% али је исто тако нормално да се након неког времена живот врати у донекле уобичајен тко и да се пажња посвети пријатељима, породици, понекад и другим мушкарцима у флерту... Или женама...
Није то ништа страшно и опасно ако ти не желиш да је посесивно вежеш за себе и покушаваш да је спречиш у томе (Претпостављам да се због тога свађате...). Тако ћеш је само отерати...
 
Cru...
Ne, samo kazem da i to sve moze da prodje ako se na vreme i sa razlogom kaze, a ne da se ceka dok dogori pa da se onda kao nesto drndamo i dajemo objasnjenja tipa "AAAAAAAAA, zbog tebe sam izgubila prijatelje, postala sam asocijalna, AAAAAA!!"

:thumbdown:
 
pokusaj i ti da pronadjes ili vratis u svoj zivot stvari koje su te ispunjavale van nje, da se okrenes nekim drugim ljudima ii istim tim ali bez nje... nateraj sebe, cisto da vidis da je to potpuno normlano, da ne morate i ne trebate bas sve da radite zajedno... mozda je tada lakse shvatis.. i nju i situaciju u kojoj se nalazite...
 
Cru...
Ne, samo kazem da i to sve moze da prodje ako se na vreme i sa razlogom kaze, a ne da se ceka dok dogori pa da se onda kao nesto drndamo i dajemo objasnjenja tipa "AAAAAAAAA, zbog tebe sam izgubila prijatelje, postala sam asocijalna, AAAAAA!!"

:thumbdown:

tu se slazemo...
al' kad ih povuce zaljubljenost...
znam da mnogi zaborave da imaju prijatelje..

a malo vise tolerancije a?
 
Prica pocinje pre dve godine kada se upoznajem sa devojkom svog zivota i do pre dva meseca smo imali vezu o kakvoj drugi mogu samo da sanjaju
Svako vece smo se vidjali,zvali,dopisivali,kupovali jedno drugom razne pokloncice,uvek isli zajedno svuda ali bas svuda jer nismo mogli da mrdnemo jedno bez drugog

Sta se desilo ne znam

Gde sam pogresio ne znam

Sada ima potrebu da ide sama to jest bez mene da se vidja sa raznim drugovima i drugaricama ,stalno je nadrnadana zbog nekih gluposti,jako mcesto se svadjamo mada znam da se i dalje jako volimo

Sto je jos gore zbog ovakvog stanja u vezi 27.08 idemo na more (ja i ona)

Moja predpostavka je da je doslo do prezasicenja u vezi :(

Pitanje: sta uciniti da to prodje,sta uciniti da se na moru odmorimo a ne svadjamo
I da li ce proci IKADA :(

kakva glupost:roll:...
ako se svadjate,to ne znaci da se ne volite...normalno je da se ljudi koji su u zdravoj vezi i svadjaju ponekad;)
 

Back
Top