Arapski zavodnici ili -nastradase nase zene

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Prizma

Početnik
Poruka
10
Ne znam da li je neko do sada pisao ali dobra je tema i kako se nase devojke i zene provode na temu arapskih udvaraca.
Skoro sam imao priliku da cujem price o zaljubljivanju i stradavanju nasih cura koje su obrlatili po Egiptu. I ja zamalo da nasednem i savetujem svoju drugaricu da se uda za romantocnog udvaraca kad pocese da stizu informacije o njihovim turistickim brakovima koje nase zene shvataju preozbiljno i imaju ih po nekoliko pa i desetine( a sluzi samo da mogu da udju u sobu kod strankinje a da ih policija ne uhapsi jer je strogo zabranjeno)prevarama, sms listama koje jedni drugima pozajmljuju pa kucaju raznim turistkinjama kojima se udvaraju samo sa drugim imenima i sl. Nisam mogao da je nagovorim da pise o svom slucaju ali verovatno neko hoce i treba jer je drustvo tamo maestralno po iskrenom udvaranju ali na jedno 100 strana istovremeno.
Jos se ona zali meni kako se mi ovde ne udvaramo i nemamo tu pricu i te emocije.
A da ne pricam o dogovorenom laganju od strane celog drustva kako je bajni udvarac bogat i mocan.
Ispada da je nemali broj njih i nasamaren da uzmu let i odu kod dragog na rezervisan hotel pa ostanu same na aerodromu bez smestaja itd. Ili tip joj kaze da kupi kartu da dolazi za Srbiju da je zeni a onda se ne pojavi. Prica se otvorila brate- ne zna se kraj.
Hajd narode, bolje je da se zna sta se radi nego da se ne zna.
 
Ne znam da li je neko do sada pisao ali dobra je tema i kako se nase devojke i zene provode na temu arapskih udvaraca.
Skoro sam imao priliku da cujem price o zaljubljivanju i stradavanju nasih cura koje su obrlatili po Egiptu. I ja zamalo da nasednem i savetujem svoju drugaricu da se uda za romantocnog udvaraca kad pocese da stizu informacije o njihovim turistickim brakovima koje nase zene shvataju preozbiljno i imaju ih po nekoliko pa i desetine( a sluzi samo da mogu da udju u sobu kod strankinje a da ih policija ne uhapsi jer je strogo zabranjeno)prevarama, sms listama koje jedni drugima pozajmljuju pa kucaju raznim turistkinjama kojima se udvaraju samo sa drugim imenima i sl. Nisam mogao da je nagovorim da pise o svom slucaju ali verovatno neko hoce i treba jer je drustvo tamo maestralno po iskrenom udvaranju ali na jedno 100 strana istovremeno.
Jos se ona zali meni kako se mi ovde ne udvaramo i nemamo tu pricu i te emocije.
A da ne pricam o dogovorenom laganju od strane celog drustva kako je bajni udvarac bogat i mocan.
Ispada da je nemali broj njih i nasamaren da uzmu let i odu kod dragog na rezervisan hotel pa ostanu same na aerodromu bez smestaja itd. Ili tip joj kaze da kupi kartu da dolazi za Srbiju da je zeni a onda se ne pojavi. Prica se otvorila brate- ne zna se kraj.
Hajd narode, bolje je da se zna sta se radi nego da se ne zna.

Jel? Samo se Arapi bave time? Ovi ostali nista? Posteno sve, je li? Ovo je jako losa generalizacija i ne vodi nicemu.
 
Ma bato, i mi smo pali na njegovu zvaku. Zamalo da je nagovorimo da ode i uda se. Bilo je ono- udvaranje svako vece,i na kraju tup! Ono - ja te postujem, hocu da te zenim, ti si moj tip, ti si stabilna,elegantna, obrazovana i tralala.Pazi ovo - hocu da te stitim, da te osiguram , da te ucinim srecnom . Evo smo zajedno pred kompom da vidimo sta ostali pisu pa mi prica da kucam. Pa onda, pazi-pita ga ona da li se tako udvara svake nedelje a tip kaze- znas koliko treba vremena da prodje i ljudi da upoznas da sretnes pravu osobu, 5-6 godina, hiljade ljudi, ti si ona prava. Pa pazi- kad je pitala kako bi ostavila posao i prijatelje, zvaka je maestralna - kakav posao, dodji da uzivamo, on je kao bogat, da putijemo po svetu itd itd, on ce da kupi vilu ako ona dodje, pa - ostaviti prijatelje - kaze tip mora nesto da se zrtvuje za buducu zajednicu, zena muzu postaje njegov najbolji prijatelj i muz zeni. Ima toga do prekostura. Ispada da mu je svaka na mestu ali!!!
Ispada da svi imaju tu pricu od mladih do matorih.
A onda dolazi na red prica od prijateljice koja se stanovala u Egiptu 6 meseci idruzila se tamo sa njima pa je videla nalicje medalje. Svi pricaju isto, svi lazu da su gazde, svi se urote da podrze udvaraca pred tom ribom. Prave turisticke brakove i imaju po 15 takvih papira sa raznim strankinjama a nase zene misle - brak je brak, ja i ti i niko treci nasoj sreci. U stanju su da placu dok kazes keks sa parolama - ti si moj zivot, ne mogu da zivim bez tebe i sl,
Onda krene otreznjenje pa nema sanse da se odreknu svoje fantazije. TIpovi se u medjuvremenu zene svojim zenama i radjaju decu. Pazi kad je tip pozvao nasu zensku da dodje, on je kao sredio stan i riba doleti i ostane sama na aerodromu celu noc. NIko je ne saceka a ovom se radjalo dete pa je ladno zeznuo iako je pozvao .
Ili drruga prica - ode pa nadje tog svog dragog posle 5 dana sa drugom,
Au bre, ima toga. Pazi opet ovo, tip ribi kaze da dolazi da se zeni ali da mu ona kupi karrtu i ladno ne dodje a cela familija ceka, Koji blam.
Zvaka im je ekstra ali... samo na pocetku. Ovo bas hocu da napisem jer mi se smucilo sta smo sve otkrili. Kako je covek proklet, kad mu ispricas ono sta zeli ne moze da se otrezni ma koliko posle da je ocigledno da je to samo prica.
Ako vas interesuje epilog ovog inicijalnog udvaranja - mojoj drugarici se javila riba iz Srbije koja se tkz udala za istog tipa ocajna jer stalno pronalazi nove njegove romanicne seme a inace vec dve godine se sa njim tako vidja, Nije nam bilo jasno sta je dok ne otkrismo da nase lude zene nasedaju na taj turisticki brak kao nesto ozbiljno. Da li joj je on dao mob i pricao o novoj lady iz Srbije da je pravi ljubomornom ili je ova iskopala nekako spijunirajuci ga , tek riba je u istom gadnom problemu kao i brojne cure iz price koje je pricala zena ocevidac tamnosnjih desavanja( ova sto je zivela u Egiptu ).
Nazdravlje!
 
arapi su sarmeri..

koketiranje prija..ali to samo tako treba prihvatiti i nikako drugacije. i onda problema nema.

imam prijatelja egipcanina. lep ko lutka. zgodan da zgodniji ne moze da bude. sarmantan i ima pricu nevidjenu.

sprijateljili smo se tako sto je nastupio na isti nacin..ali nije naisao na dobar teren..

meni bilo interesantno da iz prve ruke saznam sve o njihovoj religiji, veri, zivotu..za mene nepozanici do tada.

onda sam mu objasnila da hocu da mu pomognem da vidi belog sveta.. koliko je u mojoj mogucnosti. nasla sam mu posao u bg..izuzetan je maser.

radio je ovde 7 dana i onda dobio ponudu da preuzme menadzerski posao za spa blok u hotelu sarmu u kome je radio do tada.

prijatelji smo i danas..objasnila sam mu da u evropi muskarci i zene neguju prijateljske odnose bez sexsualnih :).

saznala sam svasta o njihovim obicajima i posavetovala ga da zenu sebi trazi medju egipcankama i muslimankama nikako van njihove vere - kad tad, bice nesrecan on ili one u najgorem slucaju - njihova zenska deca.

rekao je da ga kod ne muslimanki (egipcanki) fascinira to sto su zene pametne, a da su njihove glupe.

objasnila sam mu da nije u pitanju pamet, vec obrazovanje i kultura.

i danas smo u kontaktu.


a da ima neceg privlacnog - ima.

valjda se to promaljaju geni onih turaka pod kojima smo bili petstotinak godina..
 
Isto. Imam prijatelje Arape (Tunis, Irak, Egipat) i svi su super :) Ovi koje ja poznajem zive u Evropi, tako da nije bilo potrebe da im ja bilo sta objasnjavam, odmah smo poceli sa druzenjem i kulinarskim bahanalijama, vole dobru klopu :) Ne znam, mozda sam ja imala srece sa poznanicima, ali meni su ovi Arapi koje poznajem mnogo blizi po mentalitetu od recimo Amerikanaca...
@tema - to postoji svuda. Krajnje je naivno udavati se/veriti se sa nekim ciji jezik ne govoris i ciju kulturu ni najmanje ne poznajes. Mislim, zao mi je zene, ali nista stvarno strasno se hvala bogu nije desilo, samo malo blama...
 
Ti si devojko malo pobrkala...u Egiptu su egipcani,i oni su stoka,a arapi su u emiratima i njima ne padaju nase devojke na pamet, oni su suvise odvojeni od stranaca,ne zele da ih upoznaju,ali ako slucajno upoznas arapa u njegovoj zemlji,znaj da te taj nece prodati u belo roblje...oni ne znaju koliko para imaju...arapi su izuzetno fini i kulturni,ali isto tako distancirani od svega...njima su dovoljne njihove zene:) A egipcani su druga prica,za njih vazi ova tvoja prica...
Bila,videla, upoznala...ne pricam rekla kazzala...Pozz
 
Interesantna tema, svaka cast za post! Moram da prokomentarisem, proucavajuci ponasanje ''nasih'' çestitih ' zena na putovanjima po Turskoj i Arapskim zemljama. Najblaze receno, stidim se te dvolicnosti i kvazi-cestitosti koje pokazuju svojim zivljenjem u Srbiji, mada i u Srbiji zenske vrline su davna proslost.
DA izvinite, iste te fine, sofisticirane, cestite dame se tucaju sa Turcima, Arapima, ludo zabavljaju u ljubavnom zanosu dok po dolasku u svjoju maticu glume nevinasca i pljuju po istim tim destinacijama. Da ne shvatite pogresno, ista slika je i sa Ruskinjama, Engleskinjama, Skandinavija etc. Mislim da ne treba previse se fokusirati na Arape i generalizovati, zena je zena gde god, bockace se sa najgorim arapinom, turcinom, siptarom etc ako joj je u krvi promiskuitet. Da skratim, ''nase'' zene jesu promiskuitetne, vole patku pa koje god boje i nacionalnosti bile. E sad, sto se vracaju Srbima kad udare glavom u ledinu ...***
 
Размишљала сам да ли да одобрим овај пост или не.:think:

Наиме, на Крстарици је забрањена дикриминација по полу, вероиповести и националној припадности, а овде се генеализује да су све жене у Србији промискуитетне, да ''воле патку'' (ел то нешто лоше?), затим се наводи боцкање са ''најгорим арапином, турчином и шиптаром'' (па још све малим словом?!:roll:) и тиме се ставља до знања да је бити Арапин, Турчин или Шиптар нешто негативно...

Али, пошто је ово Батин први пост, нећу га брисати, само ћу га опоменути за убудуће! :nono:
 
To ko ove sto idu u CG pa ih navataju oni sa planina sto se spuste na more sa kajlom oko vrata , napumpaju ih i onda odvedu u brda da spavaju na slami.
Tako jedna guska sto mi komsinica bila.Zbario je neki majmun i trpao 15 dana na moru u CG i ona se primila kao navatala nekog lovatora i sl. a ko zna kakve joj ovaj bajke pricao.Na kraju i zatrudnela pa kad doslo vreme da se ide novoj kuci kad ono u nekom pichkovcu na planini morala na slami da spava hahahaa!!!
 
gde god da si i sa kim god, valjda ces malo da izlazis i zabavljas se sa tim, da ga upoznas i vidis kakav je pre nego sto ti padne na pamet da se udas za njega... inace mozes da krivis sebe za naivnost. kad izlazis sa strancem ima rizika jer covek nije u prirodnom okruzenju, ali i ti rizici mogu da se svedu na minimum uz opreznost i bez zurbe. ne znam, ne bi mi palo na pamet da razmisljam o udaji za nekoga na osnovu price i to nakon letovanja - sta ti garantuje da neces da zavrsis u belom roblju ili jos gore bez bubrega negde?
meni je neverovatno da odrasla zena tako razmislja. ako su u pitanju mladje devojke hajde i nekako, ali se stvarno nadam da ih nema puno naivnih u toj meri. ako ide na letovanje u egipat valjda radi i zaradjuje novac za taj odmor, znaci nije u pitanju devojcica od 18 godina koja bas toliko nema iskustva :neutral:
a i ako ima 18, tesko mi je da poverujem da su devojke danas naivnije nego ranije, tako da mi uopste nije jasno kako je moguce da se tako nesto desava cesto.
 
Размишљала сам да ли да одобрим овај пост или не.:think:

Наиме, на Крстарици је забрањена дикриминација по полу, вероиповести и националној припадности, а овде се генеализује да су све жене у Србији промискуитетне, да ''воле патку'' (ел то нешто лоше?), затим се наводи боцкање са ''најгорим арапином, турчином и шиптаром'' (па још све малим словом?!:roll:) и тиме се ставља до знања да је бити Арапин, Турчин или Шиптар нешто негативно...

Али, пошто је ово Батин први пост, нећу га брисати, само ћу га опоменути за убудуће! :nono:

:) Hvala ! btw nisam izdrzao, zaista mi je bilo zbunjujuce videti te ''fine'' devojke iz aviona u kakve se prljave avanture upustaju po egzoticnim zemljama ( Turska, Egipat, Tunis, Grcka, CG ) a zatim ih u BGD videti u onom istom ''finom'' izdanju. :super:
 
Ti si devojko malo pobrkala...u Egiptu su egipcani,i oni su stoka,a arapi su u emiratima i njima ne padaju nase devojke na pamet, oni su suvise odvojeni od stranaca,ne zele da ih upoznaju,ali ako slucajno upoznas arapa u njegovoj zemlji,znaj da te taj nece prodati u belo roblje...oni ne znaju koliko para imaju...arapi su izuzetno fini i kulturni,ali isto tako distancirani od svega...njima su dovoljne njihove zene:) A egipcani su druga prica,za njih vazi ova tvoja prica...
Bila,videla, upoznala...ne pricam rekla kazzala...Pozz

:dash: MUUU? Mene su ucili da postoje 22 arapske zemlje u kojima zive sta...? Pa ARAPI!
Egipat, Tunis, Alzir, Maroko, Sudan, Libija, Liban, Irak, UAE, Sirija, Oman, Jemen, Kuvajt, S. Arabija i bla bla...
ZNACI: U Egiptu jesu Arapi:klap:
 
Ne mislim da su Srbi najlepsi ljudi na celoj planeti, kao sto neko gore rece, ali isto tako mislim da svako treba traziti za partnera nekoga slicnog sebi.
Te devojke o kojima se ovde radi, sto su loshe prosle, mozda nisu nista drugo ni zasluzile, s obzirom na njihov cilj veze/braka.

_____________________________________________________
 
Poslednja izmena od moderatora:
:dash: MUUU? Mene su ucili da postoje 22 arapske zemlje u kojima zive sta...? Pa ARAPI!
Egipat, Tunis, Alzir, Maroko, Sudan, Libija, Liban, Irak, UAE, Sirija, Oman, Jemen, Kuvajt, S. Arabija i bla bla...
ZNACI: U Egiptu jesu Arapi:klap:

U egiptu su egipcani,koliko ja znam, a svuda ih ima,samo sto ne mozes da poredis sirijca i arapina,ili sudanca i arapina...o tome pricam, arapi se mnogo razlikuju od egipcana i po ponasanju i po nosnji i po svemu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top