Orbitek vs. kucni bajs

A sto je problem kupiti nov..kad vec kupujes te sprave za zimu koja traje citava 3-4 meseca..to mozes pregurati u teretani a ostatak godine lepo u prirodi..kondicija i uzivancija..ajde lepo da ti nabacimo dobar bike dok je leto..do oktobra si fit:D
 
Sta mislite ima li bajs nekog efekta na gluteuse? A orbitek? Orbi pretpostavljam super pogadja trbusne jel da? E da,reko mi sinoc cale da ce mi mozda i oba kupiti. :) Ali ima da se nacekam par meseci....Za sad bazen+trcanje ujutru... :) Stomak boli glava... Noge,gluteusi,ramena...sve super... :)
 
Cek bre koja oba..opet ti o kucnim varijantama..stvarno si za batine:lol:orbi je za noge..guzu..ramena..ruke..mozda struk..ali trbusnjaci malo teze

:hahaha: jos ces i da me bijes..samo oprezno,ne zaboravi da sma kik box trenirala...da ne mude posle da ti nisam rekla... :cool: :hahaha::hahaha::rotf:

Pa pazi,oni pokreti nogu uslovljavaju i kontrakcije trbusnih tako da mislim da ipak deluje...pa da uzmem onda ipak Orbi,a? :dontunderstand:
 
Ma zekim se.:D.nego kucni bajs ne radi nista osim nogu..cak i to nema efekta ako je laksi prenos..vec sam pisao o jednom liku iz teretane koji se hvalio da vozi kucni sat vremena na najtezem..i tako mesecima..jednom prilikom seo na mountain..presao 2km i crko:lol:kao boli me dupe..ruke..upala..guranje uzbrdo:lol:tako da u ovoj dilemi ipak skijasko trcanje
 
Bajs:lol:aj necu vise..obzirom da 90%imaju problema sa donjim delom tela..roleri..steper i leg magic
7359.jpg
53788-slim_stepper__steper_za_vsakodnevno_vadbo.jpg
 
Pa jel se ti to sredjujes zbog frajera ili sebe:think:ma kad vidim za cim se okrecu meni se povraca..zamisli kako ce izgledati te devojke sa 3es kad sa 15ak god imaju viska i celulita tonu..svi to gledaju samo kao sexy guzu..sedenje po kaficima..grickalice..coca cola..brza hrana laganica..ja posmatram bavljenje sportom kao zdrava i pametna glava;)
 
Evo kratko i jasno: Uvek sam za spoljnu varijantu treninga... Mada i mene samog mrzi da izadjem na trcanje pa onda idem na bazen i vozim se bajsom da nadomestim...

BTW, totalno sam van kondicije, presao sam 30km pre dva dana [doduse skoro celim putem je bila izbrdica] i vratio se kolima jer je pao mrak i nije mi bilo svejedno, a u ponedeljak verovatno idem turu do tare sa drugarima ali ne verujem da cu izdrzati posto ima oko 150-200km [:O] a ja nikad nisam vozio vise od 50tak...

Jel imas neki savet george? Kako da lakse izdrzim put...?

@nina, ja ne volim devojke sa izrazenim misicima, zaista... Znaci ne volim ni izrazene trbusnjake a o nogama i rukama da ne pricam... Vise volim zategnute devojke, tj imaju malo sala ali stvarno malo, cisto da se ne vidi bas izdefinisan misic :bye:
 
Ma zekim se.:D.nego kucni bajs ne radi nista osim nogu..cak i to nema efekta ako je laksi prenos..vec sam pisao o jednom liku iz teretane koji se hvalio da vozi kucni sat vremena na najtezem..i tako mesecima..jednom prilikom seo na mountain..presao 2km i crko:lol:kao boli me dupe..ruke..upala..guranje uzbrdo:lol:tako da u ovoj dilemi ipak skijasko trcanje

Hahaha a jesu to likovi...Isao ja sa drugarom kao u voznju 15-20km cisto da ga isprobam... On kao "ma mogu ja"... Nismo presli pola puta on vec poceo da kuka, mi izasli malo na offroad on kao jao ja sam alergican smeta mi... Jedva dosao lik nazad... :lol:

I zove on mene sutra kaze da idemo do drugara na vikendicu [a to je inace oko 30tak kilometara 90% puta je blago uzbrdo...] Znaci ja sam taj put presao sam jedan dan i nije mi bilo svejedno...

A takvi su likovi...Misle da su u kondiciji a ne mogu ni 10km :ok:
 

Back
Top