Orbitek vs. kucni bajs

:DMa kakvo drustvo..nekad davno isto tako krene neko i to je takvo mrcvarenje da nemam reci..imaju cilj da negde zasednu da se dobro nabokaju:think:i dalje tvrdim da je lakse voziti auto nego bajs..narocito za one koji ga ne voze cesto i nemaju kondicije..i mene su ispravljali profy biciklisti kako da raspodelim tezinu tela na dupe..noge..ruke..kolena na unutra..velika je razlika i rasterecenje pravilan polozaj tela:ok:
 
Za te opekotine ti je najbolje da pijes dosta jogurta i sto cesce tusiranje mlakom vodom...A ako je nesto bas ono opekotine zesce,mazi pantenol....

Uf,ljudi ja ovih dana samo lencarim... :( u ponedeljak idem na more... :) jedva cekam...smorio me vise Bg,a i bas mi se pliva u moru....
 
U Cg,Herceg Novi.. :D .planirali smo u Bugarsku,ali nas viza zajebala....:confused:

More je more,sto se mene tice,samo da se pliva,nije ni bitno gde... :D A Herceg Novi je stvarno jako lepo sredjen i cista je voda sto nije slucaj u vecem delu CG....

Ides ti negde? :D

Ja sam trebao prvo u grcku pa drugar odustane pa nismo otisli...Pa sam trebao da idem u tursku pa nije bilo mesta ovde gde smo hteli...Sad cu verovatno u petrovac sto ti kazes more je more...a i bolje igde nego nigde :bye:
 
Ja sam trebao prvo u grcku pa drugar odustane pa nismo otisli...Pa sam trebao da idem u tursku pa nije bilo mesta ovde gde smo hteli...Sad cu verovatno u petrovac sto ti kazes more je more...a i bolje igde nego nigde :bye:

Bila sam prosle godine u Buljaricama kod Petrovca...cista je voda ali nema gde da se izadje,zabit neka... :roll: Dobro je jedino ako ides sa roditeljima (kao ja :dash::dash: ) posto vec ne izlazis tad sa drustvom,ni ne treba ti neka urbana sredina....A Petrovac kazu da je super....
 
@ TEMA

probala i kucnu biciklu i orbitrek...mislim da je orbitrak bolji i da za 20 min par puta nedeljno moze siamti sasvim solidnu kondiciju....kupila sam najprostiji model iz tele shopa i sluzi svrsi...ako israjem sledeci ce biti slozeniji...sve u svemu, oznojis se posteno, zategnu se misici ali nije za trbusnjake...njih moras dodatno da odradis...
 
ni jedno ni drugo
vozićeš ili koristiti mesec dana i caoo...:bye:
bacila si pare
od vežbanja kući nema leba, to je izmišljno za debele i lenje amerikace i osobe poput njih
koji jedu sve i svaša, a onda ih grize savest, pa da se malo poroše..:dash:
 
ni jedno ni drugo
vozićeš ili koristiti mesec dana i caoo...:bye:
bacila si pare
od vežbanja kući nema leba, to je izmišljno za debele i lenje amerikace i osobe poput njih
koji jedu sve i svaša, a onda ih grize savest, pa da se malo poroše..:dash:

:roll: mozda si upravu ali onaj ko nema vremena da se ide negde na rekreaciju ovo je idealno...volim da trcim i kad dodje lepse vreme , orbi ce skupljati prasinu....ali, dolazi hladno i nadam se da ce mi pomoci da ostanem u kondiciji......:whistling:
 
možda nije loše i steper
imaju mali, čak su ih i na tv reklamirali.
Nisu veliki ne zauzimaju veliki prostor a nije loše a i sigurno je jeftiniji.
Ali opet kažem to je bacanje para, poznajem ljude koji imaju to i sada hvata prašinu.
 

Back
Top