SHTA MISLITE O LJUDIMA KOJI SLUSHAJU VISHE VRSTA MUZIKE

WTF

Početnik
Poruka
4
Ne razumem neke stvari.... Covek koji slusha vishe vrsta mjuze obicno bude kao "ne prihvacen" u nekom drushtvu... Zashto to nije slucaj samnom imam drugove koji su i metalci i punkeri i reperi i narodnjaci itd... A vishe od polovine ne moze da se druzi sa nekim "pajserima" koji slushaju drugu vrstu muzike.?.?.?

Zashto praviti izuzetke kada smo svi isti?!?!?!?
 
Ne razumem neke stvari.... Covek koji slusha vishe vrsta mjuze obicno bude kao "ne prihvacen" u nekom drushtvu... Zashto to nije slucaj samnom imam drugove koji su i metalci i punkeri i reperi i narodnjaci itd... A vishe od polovine ne moze da se druzi sa nekim "pajserima" koji slushaju drugu vrstu muzike.?.?.?

Zashto praviti izuzetke kada smo svi isti?!?!?!?

1.Nije tacno,
ja se prva dtuzim vise sa normalnim OK fenserima,
nego sa metalcima iz vise prostih razloga...

A.)Ako je muskarac metalac,
pricace mi non-stop o z@jebanoj deonici u trecem rifu pesme nekog z@jebanog benda...
A zatim o tome kako je jedva cekao da izadje "da odmori djitricu i prste..."
A uglavnom imaju veze sa gitarom nesto vise nego ja...

B)Ako je devojka metalka sa njom uglavnom ja nemam sta da pricam,
jer joj se poznavanje metal muzike svodi na metaliku, mejdene i eventualno slejer...
A i o tim bendovima nema pojma...
Ili je naravno utripovana blackerka(i sl.),
pa ona sa mnom nema sta da prica...

Dakle imam par metalika sa kojima se extra kontam,
ali vecina je utripovano koliko i fenseri...
Ako neko ima mozga za razgovor na bilo koju temu,
svejedno je sta slusa,
prica cu sa njim o tome u sta se razumem...

2.NISMO SVI ISTI!!!
Ne mogu ni ja da se druzim sa kompletnim glupacicama, droljicama,
kako u fensi,
tako i u metal drustvu...
(o da ima ih i tu...)
Bez grama mozga...:thumbdown:
 
Ne razumem neke stvari.... Covek koji slusha vishe vrsta mjuze obicno bude kao "ne prihvacen" u nekom drushtvu... Zashto to nije slucaj samnom imam drugove koji su i metalci i punkeri i reperi i narodnjaci itd... A vishe od polovine ne moze da se druzi sa nekim "pajserima" koji slushaju drugu vrstu muzike.?.?.?

Zashto praviti izuzetke kada smo svi isti?!?!?!?
Evo prvo kratke analize
Ja vishe volim one koji slushaju vishe vrsta muzike
Zato shto se i muzika koju sam slushao pre 5min. razlikuje od one koju sad slusham , pa isto tako za sledecih 5 min.....
Ali najvishe mnzim kad pitam neke fensere shta slushaju , a oni kazu sve
A zapravo slushaju samo tehno , rep , i grand a to je ono shto vide na TV-u
Pa kad im pustim neshto iz 80ih(ono iz 70ih je za njih "praistorija") svidja im se , ali zato pred ostalim fenserskim drushtvom kazu kako je to staro sranje , pa odvale tehno na mobilnom
A ja slusham ono shto mi se svidja , a ne ono shto je u modi , i shto je na TV-u
A ako se metalci druze samo sa metalcima , to je zato shto ih uglavnom zanima istih nekoliko grupa.Ima i onih troo koji se normalno oblache sviraju gitaru,druze se sa svima , i da prichaju o onim rifovima koji se uglavnom svode na klizanje po bas zicama:mrgreen:, a ima i pozeraja , koji nose sve crno , martinke, i one narukvice sa shiljcima .
Reperi se druze i sa svojima , i sa fenserima , za to shto se ta muzika takodje vidi na TV-u
Za pankere ne znam , jer su kao i rockeri u nashoj shcooli iskorenjeni
Ostao samo pozeraj shto slusha sr*nje sa MTV-a
Kao shto rekoh rock je sad MTV linkin park, i sva ostala sranja
Disco takodje ne postoji kod nas svi su chuli za Stayin' alive , a neki chak i za funky town
, ali nemaju pojma o tome ,
Poslednji put se kod nas u schooli chuo Disco kad sam ja doneo Modern Talking u schoolu pre 5 godina
Druzim se sa svima , i nisam izbachen iz drushtva zbog toga
A ako neko slusha muziku razlichitu onoliko koliko i ja onda mu se klanjam
 
Poslednja izmena:
A.)Ako je muskarac metalac,
pricace mi non-stop o z@jebanoj deonici u trecem rifu pesme nekog z@jebanog benda...
A zatim o tome kako je jedva cekao da izadje "da odmori djitricu i prste..."
A uglavnom imaju veze sa gitarom nesto vise nego ja...

To je tako tacno. Tesko je pricati sa deckom koji slusa istu muziku kao ti:confused:
Npr. ja slusam EDM, i kada pricam sa nekim likom koji slusa isto, nas "razgovor" se svede na:"A sta je ono dooobroo... Znas: ta nanana naaaaa...tananana naaaa.. A znas ono: ts ts ...".. Mislim, veliki broj clubbera uopste nema o cemu drugom da prica... Ne svi, naravno, ali vecina :lol:
Ja se mahom druzim s fenserima, ali nema pravila, imam i neke prijatelje koji slusaju rock, neki slusaju isto sto i ja, neko ne slusa nista... Svi smo mi ljudi, bitan je karakter, i samo nezreli ljudi ocenjuju druge na osnovu muzike... Ja na faksu imam EXTRA drugaricu, koja je fenomanalna devojka, ali slusa samo narodno... Pa, sta.
Pozdrav
 
Evo prvo kratke analize
Ja vishe volim one koji slushaju vishe vrsta muzike
Zato shto se i muzika koju sam slushao pre 5min. razlikuje od one koju sad slusham , pa isto tako za sledecih 5 min.....
Ali najvishe mnzim kad pitam neke fensere shta slushaju , a oni kazu sve
A zapravo slushaju samo tehno , rep , i grand a to je ono shto vide na TV-u
Pa kad im pustim neshto iz 80ih(ono iz 70ih je za njih "praistorija") svidja im se , ali zato pred ostalim fenserskim drushtvom kazu kako je to staro sranje , pa odvale tehno na mobilnom
A ja slusham ono shto mi se svidja , a ne ono shto je u modi , i shto je na TV-u
A ako se metalci druze samo sa metalcima , to je zato shto ih uglavnom zanima istih nekoliko grupa.Ima i onih troo koji se normalno oblache sviraju gitaru,druze se sa svima , i da prichaju o onim rifovima koji se uglavnom svode na klizanje po bas zicama:mrgreen:, a ima i pozeraja , koji nose sve crno , martinke, i one narukvice sa shiljcima .
Reperi se druze i sa svojima , i sa fenserima , za to shto se ta muzika takodje vidi na TV-u
Za pankere ne znam , jer su kao i rockeri u nashoj shcooli iskorenjeni
Ostao samo pozeraj shto slusha sr*nje sa MTV-a
Kao shto rekoh rock je sad MTV linkin park, i sva ostala sranja
Disco takodje ne postoji kod nas svi su chuli za Stayin' alive , a neki chak i za funky town
, ali nemaju pojma o tome ,
Poslednji put se kod nas u schooli chuo Disco kad sam ja doneo Modern Talking u schoolu pre 5 godina
Druzim se sa svima , i nisam izbachen iz drushtva zbog toga
A ako neko slusha muziku razlichitu onoliko koliko i ja onda mu se klanjam

Slazem se potpuno ali potpuno sa tobom
:klap::super::super:
 
Ala ste vi deca istripovani,
to je strasno...
Bolje da slusaju vise muzika nego glupostii onaj pozeraj,
a izvini molim te,
ti dosta toga slusas...
Dakle nemas pravo glasa,
sto bi se reklo,
spustite se deco malo na zemlju...

Sta ja to dosta toga sloosam "izvini molim te"?
Xm... techno, disco, hip-hop, metal, rock, pop, ajd xm... recicu samo hardcore...

Ne.
Samo 3 vrste.
Ja sam rekla sta sam imala.
Kome je proloopavanje, loopanje ili bilo sta droogo.
He can kiss my skinny ass.
 
Ala ste vi deca istripovani,
to je strasno...
Bolje da slusaju vise muzika nego glupostii onaj pozeraj,
a izvini molim te,
ti dosta toga slusas...
Dakle nemas pravo glasa,
sto bi se reklo,
spustite se deco malo na zemlju...

Pa dobro bolje je da slusaju vise vrsta muzike dok se u to ne ukljucuje
- turbo folk
- hip - hip
- i da nazovem onaj "zesci metal" (slayer, pantera, iron maiden)msm ako slusas metal ti te grupe moras da slusas. . . i onda mislis da si faca, opasan metalac. . . :roll:
 
Pa dobro bolje je da slusaju vise vrsta muzike dok se u to ne ukljucuje
- turbo folk
- hip - hip
- i da nazovem onaj "zesci metal" (slayer, pantera, iron maiden)msm ako slusas metal ti te grupe moras da slusas. . . i onda mislis da si faca, opasan metalac. . . :roll:

Za ova prva dva se slazem,
ali samo u slucaju da metalac i rocker to sebi ne moze dozvoliti...
Ali ne i u vezi ostalih ljudi...
Iz prostog razloga,
so ja sada ne bih trebalo da se druzim sa svojom mamom, bratom, babom i tatom,
zato sto nisu tr00...:roll:
 
Sta ja to dosta toga sloosam "izvini molim te"?
Xm... techno, disco, hip-hop, metal, rock, pop, ajd xm... recicu samo hardcore...

Ne.
Samo 3 vrste.
Ja sam rekla sta sam imala.
Kome je proloopavanje, loopanje ili bilo sta droogo.
He can kiss my skinny ass.

Prvo my cemicl romansice,
metkice for Valentinu i ta srnja...:roll:
A tvoj nacin pisanja mnogo govori,
znam ti mislis sada da je to extra kulj...:thumbdown:
 
Hmmmm...pa ja slusham svashta...'70,'80,rock,metal,strani i nash rep,pa chak i techno,kojeg smatram za muziq za ispiranje mozga. :mrgreen: Ali msm,ne slusham ga "aktivno" nego eto,ako chujem neku dobru melodiju i tako. : )

A oni metalci koji se druzhe samo sa metalcima i ostalo,to je verovatno zato shto su stvarno neki geekovi ili freakovi i ne mozhe im se ni na koji nachin pricji,osim "Jesi chuo ono pfff pfff tsss tsss..." shto je vecj rekao 2good4cyber.Msm ono,ne verujem da to ima veze sa vrstom muzike,jer su oni TAKVE OSOBE,znachi smorovi su po prirodi,zato se i druzhe samo sa istim smorovima. xD Meni su,recimo,metalci i metalke koji se druzhe sa svima skroz kulj. :mrgreen:

Rockerka_U_Dushi,ja slusham SAV skoro metal,osim dotichnog "hevi" kojeg ne podnosim,a tu spadaju Pantera,Metalika,Maideni,Slayer i josh neke takve grupice. : P
 
Hmmmm...pa ja slusham svashta...'70,'80,rock,metal,strani i nash rep,pa chak i techno,kojeg smatram za muziq za ispiranje mozga. :mrgreen: Ali msm,ne slusham ga "aktivno" nego eto,ako chujem neku dobru melodiju i tako. : )

A oni metalci koji se druzhe samo sa metalcima i ostalo,to je verovatno zato shto su stvarno neki geekovi ili freakovi i ne mozhe im se ni na koji nachin pricji,osim "Jesi chuo ono pfff pfff tsss tsss..." shto je vecj rekao 2good4cyber.Msm ono,ne verujem da to ima veze sa vrstom muzike,jer su oni TAKVE OSOBE,znachi smorovi su po prirodi,zato se i druzhe samo sa istim smorovima. xD Meni su,recimo,metalci i metalke koji se druzhe sa svima skroz kulj. :mrgreen:

Rockerka_U_Dushi,ja slusham SAV skoro metal,osim dotichnog "hevi" kojeg ne podnosim,a tu spadaju Pantera,Metalika,Maideni,Slayer i josh neke takve grupice. : P

Evo tipican primer osobe,
za koju mogu da garantujem da je na ovom forumu napisala i nesto zanimljivo i inteligentno,
(procitala na tinejdzerima...),
a slusa svasta-nesto...
 

Back
Top