Patriotski huligani odmogli Karadžiću!?

dragosh

Veoma poznat
Poruka
11.827
Sta mislite da li je miting i divljanje patrijota po gradu dobro posluzilo vlastima da ovako brzo izruce Radovana?
Posto znamo da je sasvin sigurno postojala mogucnost da pravni zastupnici R.K-a odugovlacenjem sa zalbama, jos za neko vreme prolongiraju odlazak u Hag?!


2076087453488f8fc39619a700179131.jpg
 
Драгоше, циљ одуговлачења одбране Караџића био је само један а тај је да га у међувремену посети што више чланове породице и пријатеља. НА ЖАЛОСТ ОНО ПСЕТО ЛАЈЧАК КОЛИКО ЧУЈЕМ НИЈЕ ДОЗВОЛИО СУПРУЗИ И КЋЕРКИ ДА ГА ПОСЕТЕ.

Потпуно је јасно да наше марионете ни под којим условима не би овде у Србији организовали било какво суђење - јер би били нереди сваког дана.
 
Mени је ту нешто много сумњиво, око тих хулигана....не желим да причам без доказа...

Зна се и кад, како и ко је инструментализовао навијачке и хулиганске групе у политичке сврхе први пут на нашим просторима....

БДБДБДБДБДБДБДБДБДБДБДБДБД
 
Naravno da su u neku ruku odmogli, ali su pre svega odmogli skupu koji je organizovan od strane SRS-NS-DSS. SVe je lepo bilo smisljeno.Isceniran sukob navijaca i policije, zatim njihovo potiskivanje medju ucesnike skupa, bacanje nekoliko suzavaca medju same ucesnike, dakle razbijanje skupa, onemogucavanja tzv. medijske setnje. Potom se oko 23.30 casova pusta probna vest da ja Karadzic isporucen, niko ne reaguje, ulice su mirne, nema negodovanja. Vlast tada procenjuje da je sve bezbedno i Dr Radovan Karadzic oko 04.20 casova odlazi za Hag.
 
Naravno da su u neku ruku odmogli, ali su pre svega odmogli skupu koji je organizovan od strane SRS-NS-DSS. SVe je lepo bilo smisljeno.Isceniran sukob navijaca i policije, zatim njihovo potiskivanje medju ucesnike skupa, bacanje nekoliko suzavaca medju same ucesnike, dakle razbijanje skupa, onemogucavanja tzv. medijske setnje. Potom se oko 23.30 casova pusta probna vest da ja Karadzic isporucen, niko ne reaguje, ulice su mirne, nema negodovanja. Vlast tada procenjuje da je sve bezbedno i Dr Radovan Karadzic oko 04.20 casova odlazi za Hag.


Znaci opet ista prica iz filma "Kosovo za patike.
Ovde izgleda niko nikad nista ne nauci iz proslosti.
 
Naravno da su u neku ruku odmogli, ali su pre svega odmogli skupu koji je organizovan od strane SRS-NS-DSS. SVe je lepo bilo smisljeno.Isceniran sukob navijaca i policije, zatim njihovo potiskivanje medju ucesnike skupa, bacanje nekoliko suzavaca medju same ucesnike, dakle razbijanje skupa, onemogucavanja tzv. medijske setnje. Potom se oko 23.30 casova pusta probna vest da ja Karadzic isporucen, niko ne reaguje, ulice su mirne, nema negodovanja. Vlast tada procenjuje da je sve bezbedno i Dr Radovan Karadzic oko 04.20 casova odlazi za Hag.

Potvrđeno.
 
Драгоше, циљ одуговлачења одбране Караџића био је само један а тај је да га у међувремену посети што више чланове породице и пријатеља. НА ЖАЛОСТ ОНО ПСЕТО ЛАЈЧАК КОЛИКО ЧУЈЕМ НИЈЕ ДОЗВОЛИО СУПРУЗИ И КЋЕРКИ ДА ГА ПОСЕТЕ.

Потпуно је јасно да наше марионете ни под којим условима не би овде у Србији организовали било какво суђење - јер би били нереди сваког дана.

ti josh branish onog sektasha?

pa kako da dozvoli supruzi posle svih onih varanja :), treba da ga smlati pa shta ce posle?
chini choveku uslugu. :cool:
 
Kog sektasa?

Covek je bio doktor,
Jutros u "Kuriru", koji je nazovi patriotski a najvise se ismejava sa pricom o dr.Dabicu, na naslovnoj strani pise:

"...dr.David stavi ruku iznad sperme, a ja svojim ocima i specijalnim aparatom, vidim spermatozoidi se ubrzavaju, tvrdi seksolog Savo Bojovic."
 
Kog sektasa?

Covek je bio doktor,
Jutros u "Kuriru", koji je nazovi patriotski a najvise se ismejava sa pricom o dr.Dabicu, na naslovnoj strani pise:

"...dr.David stavi ruku iznad sperme, a ja svojim ocima i specijalnim aparatom, vidim spermatozoidi se ubrzavaju, tvrdi seksolog Savo Bojovic."

hhehehehhhhheeeeeehehehehehehhe :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
lecio nerotkinje:rotf: znaci prevarant ostaje prevarant
 
Za pendrecenje znam,cula sam ga kad je zahvalio Dacicu na tome.Koja ...... tukli me,tukli me,tukli me,ali ja necu da placem .... buhuhu ......


Gde je potvrdjeno da je uhapsen?
Odakle nekome ideja da postoji i jedan razlog da Vucic ili Toma budu uhapseni?

buhuhuhu?

Bio je i snimak krvnickog nasrtanja par degenerika u policijskim uniformama koje su svojim ludackim ponasanjem na najgori nacin osramotili. Svima koji se radujete tako necemu, zelim da dobijete bar jedan onakav udarac pendrekom po supljim glavama.

Vucic je ostao da stoji posle 5-6. Ti, ni tvoj ofucani manekenski diktator ne bi ustali posle jednog.
 

Back
Top