MEDIJSKI JAVNI WC

DragonR

Primećen član
Poruka
683
Ugasi TV vidis da te truje , pristojnog coveka natera da psuje....

Medijska okupacija Srbije juce je dostigla nov nivo, novinarska profesija je udarila u dno...i nastavila da pada.
Rezimski novinari, a drugih u ovoj banana-republici prakticno i nema, nastavili su sa ogavnom propagandom utrkujuci se u izmisljotinama, obmanama, montazama, u dovodjenju nepristrasnih gostiju poput Canka i Olivera DuDlica (taj je bio bukvalno na svima), u nalazenju najgorih uvreda za sve politicke neistomisljenike Zutog Tiranina, u naricanju za sirotim malim policajcima koji su slucajno uganuli zglob od sutiranja dece po beogradskim ulicama...dobro oprobane i uvezbane metode od Gebelsa i Staljina do slobinog RTS-a i CNN-a. A sve podvuceno zutim.

Ali ovoga puta ne o Beee92, od njih me ionako nista vise ne moze iznenaditi. Ovoga puta o onima koji nam za svoje lazi i prljavstine otimaju pare, a sve za nase dobro: Medijski javni WC, vase pravo (i vasa obaveza) da ne znate nista!

Pored toga sto je dovodjenje kojekakvih tadijinih kadija, satrapa i zandarma koji prete svakome ko se usudi da ne voli El Presidentea postralo svakodnevna pojava, JaDni servis 'Rezim Tadijin Sluzimo' otisao je i korak dalje u bednom robovanju EU-ropskim robovima: najvazniji, zapravo JEDINI izvor informacija za ono sto se veceras dogadjalo u prestonici ove jadne Srbije je - SKY News!?!
Dakle iako se u 3. Bedniku, ops - Dnevniku, videlo da RTS ima kameru koja direktno i uzivo sve vreme gleda na Trg, RTS je doneo genijalnu odluku da se za vesti iz Beograda, obrati Britancima! (a i kome drugom nego onima koji su o nama kao naciji uvek imali najbolje medijsko misljenje).

Ako ste se ikada upitali zasto placate televizijsku pretplatu RTS-u cak iako uopste nemate televizor, eto odgovora - da bi RTS platio prava SKY Newsu za izvestavanje iz Beograda. Jos jedan dokaz gde se kreira tadijina istina o Srbiji - u Londonu....

Sto da ne - EUropa nema alternativu, pretplata nema alternativu, covekolika svinja - tj Drug Direktor servisa - da, da, nema alternativu. Pogotovo dok sluzi rezimima (a vaistinu sluzio je svima, od Slobe i Mire, do Djindjica i Kostunice, sad moze da sluzi i Boti - pa nije valjda Bota najgori? [dobro, jeste najgori :) ].

Zauzvrat Najveci novinar u Srbiji (naravno, jedino po kilazi), novcem gradjana Srbije placa svoj licni harem od takozvanih novinarki, izigrava diktatora i gazdu na svojini gradjana Srbije, a bogami i bije svakog onog koji mu tog dana nije po volji; ima se , moze se - placa Srbija :mafijas:

Thumb_0119.jpg


Vracajuci se sa sinocnjeg protesta prodjoh Takovskom videh do zuba naoruzane kordone koji cuvaju medijsku istinu (onu britansku); Ministar janicarski Drug Daca treba da bude ponosan, TV Bastilja je ovog puta jos sigurnija nego mracnih devedesetih - jedan bager ce biti malo....

Ista ona televizija ciji su najvazniji objekti u Beogradu dva puta spaljivani i unistavani pre manje od deset godina (prvo danasnji NATO prijatelji 1999., pa potom NE-huligani 5.oktobra), danas laze gore i bezocnije nego ikada, i jos otima pare za to....
Dokle?

Mozda...treca sreca?
 
Poslednja izmena:
Da kažem nešto pogrdno neću.
Šta očekujete posle rušenja Beograda?
Nije mi jasno DOKLE čete živeti u prošlosti?
Zar stvarno ne shvatate da su drugačija svetska merila i da ZA DUVLJAŠTVO I NERED nema
OPRAVDANJA ma koliko ono bilo prožeto srpstvom!
Radikalno ispravno je PROŠLOST
 
Da kažem nešto pogrdno neću.
Šta očekujete posle rušenja Beograda?
Nije mi jasno DOKLE čete živeti u prošlosti?
Zar stvarno ne shvatate da su drugačija svetska merila i da ZA DUVLJAŠTVO I NERED nema
OPRAVDANJA ma koliko ono bilo prožeto srpstvom!
Radikalno ispravno je PROŠLOST
Tvoj post je odlican primer delovanja RTS propagande na prost svet: ko je srusio Beograd?

Jedino ovi....
sps.jpg
 
Vi meni pokradete izbore i očekujete normalno stanje?
Upoređujete rušenje Beograda 2000 zbog pokradenih izbora
sa optuženikom Radovanom Karadžićem?
Ala su vam argumenti..
Ja nista ne kradem , nisam clan tvoje demokradske stranke :thumbdown:

Znas, ja sam imao tu (ne)srecu da sam se i tih godina jurio sa krvozednom policijom, udisao suzavac, i psovao novinarske fukare i bede; i tada sam se borio za dva osnovna principa, dve svetinje za koje sam spreman da dam i glavu: SRBIJU I SLOBODU.

Boris Tadic gazi po oba, mnogo gore nego Milosevic.


PS koje rusenje Beograda? previse gledas TV Bastilju ;)
 
Poslednja izmena:
Vi meni pokradete izbore i očekujete normalno stanje?
Upoređujete rušenje Beograda 2000 zbog pokradenih izbora
sa optuženikom Radovanom Karadžićem?
Ala su vam argumenti..

KO JE TEBI POKRAO IZBORE:dontunderstand:
KAKO TI MISLIS DA IMAS PRAVO DA LUPIS NESTO I DA ONDA RUSIS DRZAVU STO SI SAM ODVALIO NESTO.
GDE SU DOKAZI POKRADENIH IZBRORA?

DOS NI PO KOJEM DOKUMENTU NIJE DOBIO IZBORE.
JA SAM LICNO CUO OD JEDNOG OD VODECIH LJUDI TADA U DOSU(A I SADA) DA TI NE PRICAM DA SU LEPO PUKLI.
I SVADJALI SE LJUDI 2 SATA DA LI DA PRIZNAJU JER CE SLOBA IZVESTI TENKOVE.

NEBITNO TO NEGO,EVO I SADA SU DEBELO POKRADENI IZBORI,I KO JE RUSIO GRAD????
 
KO JE TEBI POKRAO IZBORE:dontunderstand:
KAKO TI MISLIS DA IMAS PRAVO DA LUPIS NESTO I DA ONDA RUSIS DRZAVU STO SI SAM ODVALIO NESTO.
GDE SU DOKAZI POKRADENIH IZBRORA?

DOS NI PO KOJEM DOKUMENTU NIJE DOBIO IZBORE.
JA SAM LICNO CUO OD JEDNOG OD VODECIH LJUDI TADA U DOSU(A I SADA) DA TI NE PRICAM DA SU LEPO PUKLI.
I SVADJALI SE LJUDI 2 SATA DA LI DA PRIZNAJU JER CE SLOBA IZVESTI TENKOVE.

NEBITNO TO NEGO,EVO I SADA SU DEBELO POKRADENI IZBORI,I KO JE RUSIO GRAD????
Spusti slova ubuduće.
Nisam se obratio TEBI ,
INemoj dalje pisati jer lupetaš.
 
Ja nista ne kradem , nisam clan tvoje demokradske stranke :thumbdown:

Znas, ja sam imao tu (ne)srecu da sam se i tih godina jurio sa krvozednom policijom, udisao suzavac, i psovao novinarske fukare i bede; i tada sam se borio za dva osnovna principa, dve svetinje za koje sam spreman da dam i glavu: SRBIJU I SLOBODU.

Boris Tadic gazi po oba, mnogo gore nego Milosevic.


PS koje rusenje Beograda? previse gledas TV Bastilju ;)

Nemam TV i ne gledam RTS1
Na plavo ne mogu da odgovorim jer nisam siguran u vaše obrazovanje.
Da vas ne uvredim.
Na šta gazi Boris nije mi baš najjasnije kod vas.
Opet kažem NEMOJTE živeti u prošlosti.
Manite se visoke politike i gledajte od čega živite.



 

Nemam TV i ne gledam RTS1
Na plavo ne mogu da odgovorim jer nisam siguran u vaše obrazovanje.
Da vas ne uvredim.
Na šta gazi Boris nije mi baš najjasnije kod vas.
Opet kažem NEMOJTE živeti u prošlosti.
Manite se visoke politike i gledajte od čega živite.



Hm, cemu ta rainbow slova? Uzrast ili politicko opredeljenje? Zapravo ne zelim da znam ;)

Nazalost tebi mnogo toga nije jasno....a sumnjam da bilo ko na ovom svetu ima moc i sposobnost da ti to objasni. Sta se tu moze....

PS
Ko u 21. veku nema televizor???
mada i dalje placas pretplatu :super:
 
Nobelovac, ne kaže se nazalost, nego na žalost. Pogledaj u Vukov Rječnik.
scheisse ja ti rekoh da se neke stvari uce u osnovnoj koju ti naravno nemas, a to sto gledas u recnik samo potvrdjuje moju tezu da si najgori pacenik na ovom forumu :)

stvarno ne znam kojim ti jezikom govoris (doduse ne znas ni ti), ali pogledaj na primer ovo:

http://www.vokabular.org/forum/index.php?topic=196.msg1209

a inace dovoljna mi je jedna tema da se sprdam na tvoj racun, nema potrebe da me Fatas i ovde :D
 
Pojedi to iz prve reči. OŠ sam završio mnogo davno a fakultet 2001. Da sam paćenik ne bih te ovoliko iritirao. Baš nam se lepo i sve lepše i lepše predstavljaš. :dash:

Baš se lepo sprdaš sam sa sobom. :thumbdown:
 
psihopato

nemoj da mi saljes privatne poruke samo zato sto sam te provalio kao najgoreg patoloskog lazova i bolesnika ovde....nisi mi posebno zanimljiv (sem za sprdanje) ni ovako, a ako si sam i nesrecan nadji nekog siptara da te tesi :D

i nemoj da smrdis i na ovoj temi scheisse
 
:D
pa da nisam ja iluminat, milogorski polupismeni pacenik koji sluzi kao sprdnja citavom forumu.
na srecu (e to, nepismeni, ide odvojeno).

moracu da ti slomim srce, ali mene prepiska sa tobom uopste ne zanima, nema potrebe da mi cvilis i kukas, i da me molis da prestanem da te ponizavam.

Nisam milogorski gay, nadji utehu medju svojima (ako znas ko su). Znam, znam da sam surov, ali zivot je ocigledno oduvek bio surov prema tebi, jedino da skratis sebi muke i zavrsis sa tim mizernim zivotarenjem; sigurno nikome neces nedostajati, pa ni meni.


Inace tema u nazivu ima rec "WC", ali ti ipak previse smrdis ;)
 
:D
pa da nisam ja iluminat, milogorski polupismeni pacenik koji sluzi kao sprdnja citavom forumu.
na srecu (e to, nepismeni, ide odvojeno).

moracu da ti slomi srce, ali mene prepiska sa tobom uopste ne zanima, nema potrebe da mi cvilis i kukas, i da me molis da prestanem da te ponizavam.

Nisam milogorski gay, nadji utehu medju svojima (ako znas ko su). Znam, znam da sam surov, ali zivot je ocigledno oduvek bio surov prema tebi, jedino da skratis sebi muke i zavrsis sa tim mizernim zivotarenjem; sigurno nikome neces nedostajati, pa ni meni.


Inace tema u nazivu ima rec "WC", ali ti ipak previse smrdis ;)

Ma ti nisi ništa, a sprdnja si samome sebi. Sve vreme se gledaš u ogledalo.

Od vređanja i žaljenja sad si došao i do lomljenja srca, šta ćeš kad si otišao u out.

Kakav milogorski gay, to ti je stepen iznad sadašnjeg ti statusa. Dobar ti je recept koji si sebi prepisao. Samo naprijed. :dash:
 
RTS je rezimska televizija, a sad su na celu Srbija srpski izdajnici, a B92 je klasicna placenicka televizija. koja obavlja posao za zapadne vlade.
A posto i sadasnji rezim obavlja posao za zapadne vlade, dolazimo do zakljucka da nema razlike izmedju programske politike ove dve javne kuce (mislim medijske :) )

Zapravo najveca razlika je sto RTS uzima harac na struju....
 

Back
Top