Kome ovo odgovara?

Odogovara neradnicima, dzabalebarosima, koji nisu sposobni da se uklope ni u jedan sistem vrednosti. Odgovara otpadu ovog drustva tj. RADIKALIMA

E al si pametna,odgovara DS-u,ali kako suditi maladima tj generaciji koja raste i nema prespektivu,sta drugo da rade kada posla nema,nego da valjaju gudru,navijaju i budu bez kontrole.
 
Poslednja izmena:
Odogovara neradnicima, dzabalebarosima, koji nisu sposobni da se uklope ni u jedan sistem vrednosti. Odgovara otpadu ovog drustva tj. RADIKALIMA

Kada ovakve konstatacije, izrecene bez imalo mozga procitam na ovim stranicama, prosto mi dodje da se uclanim u radikalnu stranku.
Da bi se kao otpad drustva razlikovao od retardiranih idiota koji pisu ovakve gluposti.
:dash::dash::dash::dash:
 
Posla ima vise nego ikad...

Dobro ajd ako kazes,ali ima mnogo ne zaposlenih oko 800.000. Nemoj pogresno da me razumes ne krivim za to ni Tadica ni DS, delimicno krivim Dinikica i Kostunicu i vladu pre njih,ali nisu ni oni sve krivi. Zasto ljudi na vlasti ne pokrenu masovne programe prekvalifikacija za druge poslove,zasto ne oslobode poreza domace novo osnovane firme bar dve godine,i dosta drugih stvari koji stimulisu privredu,zasto svi laju jedni na druge i nista ne rade Tadic: Radikali su losi, Nikolic: Tadic je izadjnik. Navodim ti primere proste borbe za vlast u kojoj mi uvek gubimo.

Radikale tolerism jer sam desnicar po ubedjenu, i zato sto ih nikada nisam video na vlasti same barem 2 godine pa da mogu da ocenim, i nemoj mi reci da ce odmah ako dodju na vlast da otvaraju logore,streljaju itd. naivno je.
 
Poslednja izmena:

Back
Top