POMOC-HITNO!!!!!!!

ostoja-91

Zainteresovan član
Poruka
126
Odustao sam od kupovine Corse,veceras sam gledao i nasao Fiata Punta 2003 1.2 8v od prvoga vlasnika.....auto je super ali me brine jedna stvar,a to je sto mu na instrument tabli,kada se upale svetla,upali zuta lampica...vlasnik kaze da ona oznacava kada neko svetlo ne radi,ali svetla sva rade....terao je u servis a oni kazu da neka lampica verovatno ima manju jacinu....mene brine da nije nesto sa kompjuterom....:think:
Ako neko zna neka mi sto pre odgovori jer bih zeleo da ga kupim.....
 
Па провери сијалице... за то ти макар не треба више од пола сата... мада искрено ја први пут чујем за ту лампицу која сигнализира неисправну сијалицу... знам само за мигавце када убрзано трепћу...
 
Odustao sam od kupovine Corse,veceras sam gledao i nasao Fiata Punta 2003 1.2 8v od prvoga vlasnika.....auto je super ali me brine jedna stvar,a to je sto mu na instrument tabli,kada se upale svetla,upali zuta lampica...vlasnik kaze da ona oznacava kada neko svetlo ne radi,ali svetla sva rade....terao je u servis a oni kazu da neka lampica verovatno ima manju jacinu....mene brine da nije nesto sa kompjuterom....:think:
Ako neko zna neka mi sto pre odgovori jer bih zeleo da ga kupim.....

Nisi napisao kako izgleda ta lampica.
Ako je okrugla sa znakom uzvika unutra onda ne moras da brines-neka sijalica ili ne radi ili je jaca/slabija.
 
Odustao sam od kupovine....necu da reskiram.Svi mi kazu da je bolje da kupim Corsu,tako da sam preko prijateljice nasao neku njenu prijateljicu koja je uvezla Fiestu i izgleda super i evo jutros sam se dogovorio sa covekom da mi uveze Corsu 1.2 16v,neko 2003/04 godiste......
 

Slične teme


Back
Top