Jeste li se upisali za besplatne akcije???

jeste li se upisali za besplatne akcije??

  • da, jesam

  • ne, nisam, i ne pada mi na pamet

  • ne, nisam, ali hocu

  • nemam pravo na akcije


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Pre pola sata sam sisao do poste u kraju da uplatim racun za telefon, i video jednog debelog, zadriglog magarca, kako hoce da preskoci preko saltera , i bije sluzbenice, jer nece da mu upisu akcije iz razloga sto nema LK, a on zeli da da pasos,,,,,,,,,,( btw....napolju je katastrofa od vremena )

To me podsetilo na podatak, koji sam cuo juce, da je akcije upisalo preko 5 000 000 ljudi u srbiji......sto opet dovodi do zakljucka, da su se skoro svi koji imaju na to pravo, od LDP radikalskih simpatizera, upisali za "dinkiceve akcije"

sto me opet dovodi do zakljucka , da mozda dinkic i nije toliki "lazov i prevarant" cim je toliki broj ljudi koji ga pljuju i koji su na pocetku ismevali akcije , ipak odlucilo da odvoji neko svoje vreme, i stane u red za iste..............

Da sam ja bio ubedjen, kao radikali i naciJonalisti , da dinkic laze, i da od "akcija nema nista". ne bi mi palo na pamet da stajem u red i gubim vreme ni za sta.......ipak , kriticari i glavi bukachi su ipak odlucili da mozda postoji sansa da mladja nije lazov???:mrgreen:

Elem, kojoj vi grupi pripadate??.......da li ste principijelno na stanovistu da je mladja lazov i prevarant , i da necete da nasednete na njegove lazi u vezi akcija, ili ste ipak , za svaki slucaj upisali svoje ime na spisak srecnih dobitnika???:think:
 
Poslednja izmena:

Back
Top