sexy party

mel80

Početnik
Poruka
3
Imam ogromnu zelju da odem u klub sa drugaricama u kome se organizuju seksi zurke... Da li vam je poznato gdje se takvi klubovi nalaze? Molim vas za pomoc, grad nije bitan... Unapred poljubac:kiss:
 
Sta ljudi nece da izmisle iz ocaja i tastine praznine...

Niti je dosada, niti tastina... Zivot treba zivjeti...i ja uzivam u njemu. Nisam ovu temu postavila da bi me kritikovali malogradjani ili balavci...
Dakle, cula sam da postoje seksi zurke, cak i soft swing varijante (ne mislim na orgije)... Ukoliko neko zna gdje i kada se organizuju volela bih da to podeli sa mnom.
 
Niti je dosada, niti tastina... Zivot treba zivjeti...i ja uzivam u njemu. Nisam ovu temu postavila da bi me kritikovali malogradjani ili balavci...
Dakle, cula sam da postoje seksi zurke, cak i soft swing varijante (ne mislim na orgije)... Ukoliko neko zna gdje i kada se organizuju volela bih da to podeli sa mnom.

Kakve su to soft swing varijante?
Tvoje drugarice, ti i par tipova, ne?
Ili nesto sasvim drugacije?
 
Niti je dosada, niti tastina... Zivot treba zivjeti...i ja uzivam u njemu. Nisam ovu temu postavila da bi me kritikovali malogradjani ili balavci...
Dakle, cula sam da postoje seksi zurke, cak i soft swing varijante (ne mislim na orgije)... Ukoliko neko zna gdje i kada se organizuju volela bih da to podeli sa mnom.

Swing club Labinci: Ljubavna redaljka kod gazda Žike

ne, to nisu orgije, to je samo redaljka...soft swing...somethingnešto... :lol:
 

Back
Top