Da li bi letovali u Hrvatskoj ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bio sam sa roditeljima.......................To što ne bih išao je iz razloga što se ne bih osećao ugodno i bezbedno u HR.......................Par mojih ortaka je išlo u HR posle 2000 na letovanje ali su skoro na svakom koraku doživljavali neprijatnosti kada bi ih čuli da govore ekavski............................Yebiga, možda nekada kada nas budete mnogo manje mrzeli..............

Garantiram ti da ovdje na Hvaru nećeš imati nikakvih problema.

Sve vam je to malo napuhano tamo kod vas.
Reći ću ti nešto, ovdje prodefilira na tisuće turista i jedva da mogu s kime progovoriti na hrvatski jezik, u teškoj si zabludi ako misliš da te ovdje netko čeka u zasjedi da te zaskoči
kada dođeš na plažu.
 
Na mojoj mapi planete ne postoji više Hrvatska.... svojevremeno sam je obilazila uzduž i popreko, letovala uglavnom na ostrvima, odlazila s društvom samo svako malo do ZG - tek onako.... bilo, ali stavila se tačka.

Možda je svet globalno selo ali ja još nisam obišla sve šorove do kojih mi je stalo... za Croatciju nije ni najmanje.
 
Garantiram ti da ovdje na Hvaru nećeš imati nikakvih problema.

Sve vam je to malo napuhano tamo kod vas.
Reći ću ti nešto, ovdje prodefilira na tisuće turista i jedva da mogu s kime progovoriti na hrvatski jezik, u teškoj si zabludi ako misliš da te ovdje netko čeka u zasjedi da te zaskoči
kada dođeš na plažu.

Vi po ostrvima/otocima ste malo pitomiji od onih sa mainland-a.
 
Garantiram ti da ovdje na Hvaru nećeš imati nikakvih problema.

Sve vam je to malo napuhano tamo kod vas.
Reći ću ti nešto, ovdje prodefilira na tisuće turista i jedva da mogu s kime progovoriti na hrvatski jezik, u teškoj si zabludi ako misliš da te ovdje netko čeka u zasjedi da te zaskoči
kada dođeš na plažu.

Pazi ovako: Oni su skupa (5-toro) bili u Poreču i tamo su imali neprijatnosti............Naravno da nije tako svuda niti mislim da će neko da me zaskoči..............Tu se slažem sa tobom ali mislim da još nije vreme za bezbrižno letovanje Srba u HR...............Što se tiče propagande ni na jednoj našoj TV nema reklama o HR letovalištima niti je bio i jedan prilog o nekom našem turisti da je bio maltretiran............jednostavno neki naši turisti su doživeli neprijatnosti i to se prepričava.....................
 
Garantiram ti da ovdje na Hvaru nećeš imati nikakvih problema.

Sve vam je to malo napuhano tamo kod vas.
Reći ću ti nešto, ovdje prodefilira na tisuće turista i jedva da mogu s kime progovoriti na hrvatski jezik, u teškoj si zabludi ako misliš da te ovdje netko čeka u zasjedi da te zaskoči
kada dođeš na plažu.

Vidis , batice........to ti je percepcija koju imaju radikali i patriJote.....i ne vredi da im objasnjavas, da ljude na Hvaru ili u Porecu , zabole vise kita za rat i te price.......ljudi gledaju da iskoriste sezonu i uzmu kintu.....yebe im se za "bakanski vijetnam".......

Iako , moras priznati, da je Hvar, Korcula, Krk, Rab, Pag , Mali losinj, ili Opatija , Porec , Rovinj.......jedna prica , a dalmatinska zagora i slicne vukoyebine, sasvim druga.........

I ovde, u Beogradu slobodno mozes da vozis ZG ili RI table, da ti niko i ne pogleda, a u selima odakle se javljaju ovi patriJoti , ne verujem da bi tako lako prosao pored seoske bakalcnice , gde isti ispijaju "jelenka " od 2 litra:think:
 
Garantiram ti da ovdje na Hvaru nećeš imati nikakvih problema.

Sve vam je to malo napuhano tamo kod vas.
Reći ću ti nešto, ovdje prodefilira na tisuće turista i jedva da mogu s kime progovoriti na hrvatski jezik, u teškoj si zabludi ako misliš da te ovdje netko čeka u zasjedi da te zaskoči
kada dođeš na plažu
.

cekaju, kako ne cekaju - prodavci krofni, kukuruza...:)
 
Pazi ovako: Oni su skupa (5-toro) bili u Poreču i tamo su imali neprijatnosti............Naravno da nije tako svuda niti mislim da će neko da me zaskoči..............Tu se slažem sa tobom ali mislim da još nije vreme za bezbrižno letovanje Srba u HR...............Što se tiče propagande ni na jednoj našoj TV nema reklama o HR letovalištima niti je bio i jedan prilog o nekom našem turisti da je bio maltretiran............jednostavno neki naši turisti su doživeli neprijatnosti i to se prepričava.....................

Eto vidiš, to su nekakve priče koje se prepričavaju,
isto tako i ovdje nitko ne kaže da ima problema u Srbiji
a opet se ljudi suzdržavaju jer kruže nekakve priče.
A što se tiče nekih pojedinaca, ne mogu garantirat za te bolide
njih ima svugdje.
Možeš i ispred kuće da naiđeš na budalu .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top