Gothic 3 patchevi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e da ne otvaram novu temu:
imam jedan problem sa ovom igrom...kad je inst patchujem je (uz cd se dobije neki patch) i crakujem,udjem i pise mi sledece NOT OPTIMUM MODE 1278x1024a pritom je crn ekran i samo to lebdi po ekranu...dal neko konta u cemu je fazon...? Imam jako dobar komp tako da nije do njega...rade mi igre ko crysis i assasins na high
 
Evo ti ovde imas sve patcheve koji su izbaceni za Gothic III. http://www.worldofgothic.com/dl/?catid=19
Skini prvo Gothic 3 - Patch v1.12 jer bez njega ne mozes da instaliras v1.6, posle skini v1.6. I ne postoji patch koji ispravlja sve bagove. Ja ti savetujem da sacekas da izadje Gothic III Forsaken Gods jer bi trebalo da taj dodatak ispravi skoror sve bagove.:D

Jedva cekam da izadje Gothic IV:hahaha:

E tamo ima krsa patcheva i neznam dal moras redom ili ne moras redom??
 
e, a lepo ti odgovorim (post #4)! :rtfm:
skini patch 1.6 od 70mb! u njemu ti je sadrzan oficijelni patch 1.12 (koji uglavnom optimizuje igru), kao i poslednji community patch (koji uglavnom ispravlja bug-ove u igri). ovaj patch je SVE STO TI TREBA!
 
e, a lepo ti odgovorim (post #4)! :rtfm:
skini patch 1.6 od 70mb! u njemu ti je sadrzan oficijelni patch 1.12 (koji uglavnom optimizuje igru), kao i poslednji community patch (koji uglavnom ispravlja bug-ove u igri). ovaj patch je SVE STO TI TREBA!

ma glup je on ne konta :D

@Polarnimeda reko mi lord of midnight kako da namestim...i kaze da downloadujem prvo 1.12 a onda 1.6 full i tako sam i uradio i bacio pekmez i sve je:ok:

@seen :thumbdown::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top