Da li moze da radi graficka bez paste ispod kulera????

Pa kuler je isti, leze na onaj limcic, mala razlika ali se uklapa, identicno i postavljen je tamo gde je bio stari. Samo sto nisam imao paste da stavim izmedju kulera i onog lima ili kontakta gde kuler naleze. Na iste one pipke se stavlja, znaci promer isti. Mozda je brzi malo itd, ali sve se slaze, mene interesuje da li ce dovoljno da hladi bez paste.
 
Sa grafickom neznam, ali to nikako nemojte da isprobawate sa procesorom.....xe,xe,xe...njemu treba oko 5-10 sek. da crkne ako nema hladjenje........a, ako niste stavili pastu, onda(k) malo vishe...
Dobro da se uozbiljim: dakle nece raditi kako treba jer pri vecim opterecenjima ce dolaziti do seckanja kocenja i ostalih zayebancija usled povecanog grejanja , zato sto nisi stavio pastu, koja i inache sluzi da popuni mikro neravnine izmedju hladnjaka i GPU-a. tako da je smanjeno efikasno odvodjenje toplote sa GPU. Uhhhhhh.....
 
Ma znam i ja da su u spricu ali ova je u maloj bocici!Inace ova ili Arctic Silver 5 su najbolje paste(izmedju njih se potrosaci najvise raspravljaju koja je bolja).Ja licno koristim ovu Zalmanovu u bocici...;)Mogu za nju da kazem da je neverovatno dobra(probao sam dosta pasti),lako se razmazuje(pomocu male cetkice koja ide uz nju).Jedina mana je sto cete u bocici naci vrlo malo paste(na dnu).
 
Ma znam i ja da su u spricu ali ova je u maloj bocici!Inace ova ili Arctic Silver 5 su najbolje paste(izmedju njih se potrosaci najvise raspravljaju koja je bolja).Ja licno koristim ovu Zalmanovu u bocici...;)Mogu za nju da kazem da je neverovatno dobra(probao sam dosta pasti),lako se razmazuje(pomocu male cetkice koja ide uz nju).Jedina mana je sto cete u bocici naci vrlo malo paste(na dnu).

:super::super:
 

Back
Top