a sto ako te muz vara

kosmopolit:
Emilija:
kosmopolit:
svako nekog vara, ali ne zna da zapravo sam sebe vara ( u tome je poenta )

hm...pa ja sam prevarena zena...i sta sad...volim ga da budem iskrena,ali,meni se ne dopada sad ono kao''imperija uzvraca udarac'',mada prvo sto mi je bilo na pameti,e sada cu ja tebi vala pokazati...Drug mi kaze,prevari i ti njega,bolje ces ga shvatiti...Ma daj,sta ima ja tu da shvatam,...meni je sex sa njim najljepsi,on me najvise privlaci od svih muskaraca,on zna sta ja volim,a i zasto sam se kog djavola udavala,da bih se tucala sa drugim muskarcima...ali ako se desi susret...hm,ovog puta cu dobro da razmislim :twisted:


nemoj mene zaobici, shvatices i razumeces onda sta si sve propustila u zivotu, probudicu tvoje uspavano telo, pokazacu ti kako da zivis ... i da se boris :wink:

hej,kosmo
nemoj ni ti mene da zaobidjes :wink:
nisam prevarena zena, ali ne bi bilo lose da mi pokazes kako da zivim i da se borim :wink:
 
Slazem se sa tobom u pogledu puno stvari ali kao sto Gazdarica rece ja stvarno ne znam odakle ljudi nadju snage da to oproste, tebi svaka cast, ali kao sto navodis ti si shvatio gde je greska pa si je ispravio, i tvoja supruga te je prevarila tvojom krivicom jel' tako? A ja naucena iz iskustva mog supruga, necu dozvoliti da nasi odnosi toliko "zaskripe" pa da on pocne da me vara. Oni pomalo skripe uvek, zar ne, pa necemo se valjda varati eto recimo sto mu se nije svideo moj danasnji rucak?! Druga je stvar sa muskarcima (zenama) koji to rade radi zabave i cesto jer ne mogu da se obuzdaju iz samo njima znanih razloga. Ako je ljubav stvarno prava i postoji postovanje i poverenje nema potrebe za varanjem, a one fore "da promenim, dosadan je sex" su ciste gluposti, bolje ucini nesto da promenis taj svoj dosadni sex pa ce mozda biti bolje. Slazem se da nema pravila, ali treba to progutati

Hajdi:
vuk_:
Moj ti je savet da sne povlacis poteze koji bi doveli do neminovnog razvoda.Ajde,verujem da ces sama videti da li te tvoj muz voli ili ne.Ako te voli onda ovde nema o cemu da se prica.Proguaj taj ponos i pobedi sujetu i ne slusaj ove sto te savetuju da se razvedes jer ce to navodno ponoviti opet.JADE,ako je tvoj muz varao svoju bivsu zenu zasto onda ne bi varao i tebe kada odnosi medju vama zakripe?Milion zasto,milion zato.U ljubavi nema pravila.
Brak nemoze da se zasniva samo na ljubavi. Mora da postoji nesto vise da bi on opsto, na primer poverenje i postovanje, a kad dodje do prevare kako povratiti poverenje i gde je tu onda postovanje???[/quote
 
Kako znam da se to nece ponoviti,eh...jednostavno znam...onoliki bol kroz koji smo prosli, mi garantuje to.Ne volim mnogo da se zadubljujem u tu temu jer u njoj nema drugog odgovora sem onog koga sam nasao pre par godina.Ljudi su razliciti,neko moze da oprosti,neko ne...Ne mogu ja vama objasniti tako nesto kada ste u ovu pricu usli sa tim stavom da se prevara kategoricki ne treba oprostiti.Mali milion stvari utice na to.Ljubav je svakako presudna.Ne bih sada da vam detaljisem ali eto...srecan sam jer sam nasao tu snagu u sebi :) E da kada sam bio mladji delio sam vase misljenje u potpunosti.Niko ne zna sta mu nosi zivot :) Dovoljno sam vam se otvorio ljudi,ipak je ovo samo moje misljenje i moje iskustvo :)
 
Gazdarica
član


Poruke: 1059

Pet, 25. jul 2003 11:01 Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

Samo kako znati, kako biti siguran da je toliko vrijedno...? Gdje odgovor naci...? U srcu...?


Da gazdarice definitivno u srcu, u njenim ocima.
 
Sto kaze Gazdarica,ne znam da li bi mogla da oprostim prevaru. Pa ja mislim da bi umrla od sujete,tuge...ne znam,ali ne bi kogao da zivi samnom posle toga, maltretirala bih ga 1000%,bar tako sada mislim i deca mi ne bi bila izgovor, razvela bih se garantovano
 
Prvo treba definisati PREVARU.
Prevara je po meni kad me neko prevari u poslu recimo.Prevara u ljubavi?Ne postoji to.Ja svoju zenu volim,ali daleko od toga da ne bih spavao s nekom koja je bolja od nje.Napominjem:spavao i nista vise.I za mene to nekako normalno.Razvesti se je najveca glupost.Jedno sigurno:ako spavas s drogom/drugim,gledaj da se to ne cuje.
Sta kao,sinoc sam spavao sa devojkom,a danas vise ne volim svoju zenu? Ma kako da ne.Mada ima jos jedna stvar:posle 20 god.braka,nikako ne moze biti onaj zar ljubavi s pocetka braka.Posle samo cenis svog bracnog druga kao majku'oca svoje dece.Naravno da ima i ljubavi,ali opet kazem,nije to ona ljubav s pocetka.Zato,bar ja nemam predrasude kad je rec o "prevari"...Moja zena?Ne znam,nisam cuo.........
 
vuk_:
Meni je malo apsurdan onaj cesti stav "Radi sta hoces samo nemoj da ja nikada saznam".Time smo rekli tj dali dozvolu partneru da svrlja a u sebi cuvamo idilu o vernosti do groba.Simpaticno :)

Ne radi se o tome da ces ti i da li ces dati dozvolu(cuj:DOZVOLU?) za svrljanje,radi se o tome da sto se pre pomiris da joj neces biti jedini lakse ces podneti situaciju.Neces ni razmisljati o tome.Ne mozes ti to da ukapiras.........
 
Poljubac_pauka:
vuk_:
Meni je malo apsurdan onaj cesti stav "Radi sta hoces samo nemoj da ja nikada saznam".Time smo rekli tj dali dozvolu partneru da svrlja a u sebi cuvamo idilu o vernosti do groba.Simpaticno :)

Ne radi se o tome da ces ti i da li ces dati dozvolu(cuj:DOZVOLU?) za svrljanje,radi se o tome da sto se pre pomiris da joj neces biti jedini lakse ces podneti situaciju.Neces ni razmisljati o tome.Ne mozes ti to da ukapiras.........

...U pravu ovaj insekt........
 
Poljubac_pauka:
Prvo treba definisati PREVARU.
Prevara je po meni kad me neko prevari u poslu recimo.Prevara u ljubavi?Ne postoji to.Ja svoju zenu volim,ali daleko od toga da ne bih spavao s nekom koja je bolja od nje.Napominjem:spavao i nista vise.I za mene to nekako normalno.Razvesti se je najveca glupost.Jedno sigurno:ako spavas s drogom/drugim,gledaj da se to ne cuje.
Sta kao,sinoc sam spavao sa devojkom,a danas vise ne volim svoju zenu? Ma kako da ne.Mada ima jos jedna stvar:posle 20 god.braka,nikako ne moze biti onaj zar ljubavi s pocetka braka.Posle samo cenis svog bracnog druga kao majku'oca svoje dece.Naravno da ima i ljubavi,ali opet kazem,nije to ona ljubav s pocetka.Zato,bar ja nemam predrasude kad je rec o "prevari"...Moja zena?Ne znam,nisam cuo.........
A kad bi cuo?
 
sanja-gd:
Zbog toga sto je to sastavni deo zivota. Kao kad bi pitala zasto moj muz jede? Panika, covek jede svaki dan! Jede, naravno, i kad se zasiti prestane. Spava, a kad se naspava probudi se. Tako i ovo, zeli te, a kad prestane, pozeli drugu. Sta je prirodnije od toga?
Ljubav sa tim nema veze. Moze da te voli ali da zeli drugu. Cini mi se zanimljivijom tema: zasto nas nasi muzevi varaju a o tome cute ili lazu? To je uvredfljivije nego sama cinjenica da vara...
Tvoje obrazlozenje je tacno. Razlog zasto cutimo i lazemo je cinjenica da je podjednako tesko i za zenu i za muskarca da prihvati da ga partner voli, a da istovremeno pozeli nekog drugog. Uvek postoji crv sumnje da tu postoji nesto vise. Zene su prve da istaknu da je sex manje bitan za vezu, vec je to medjusobna komunikacija, poverenje, bliskost. A ipak ako predlozis da potrazis samo sex negde drugde, one odmah podrazumevaju da ces i sve ostalo naci tamo.

Zato ljudi pribegavaju swingerskim varijantama gde je sve otvoreno i partneri se osecaju manje ugrozenim.
 
тЕМА ЈЕ ВРЛО ИНТЕРЕСАНТНА И ПОЖЕЛЕЛА САМ ДА И ЈА СА ВАМА ПОДЕЛИМ СВОЈУ БОЛ. мОЈА ДЕЦА СУ ВЕЛИКА ТАКО ДА ОДЛИЧНО ЗНАЈУ ШТА СЕ ДЕШАВА ИЗМЕЂУ МОГ МУЖА И МЕНЕ.оТИШО ЈЕ У ИНОСТРАНСТВО И ТАМО МЕ ЈЕ ПРЕВАРИО СА ДРУГОМ ЖЕНОМ. ВРЛО ЛАКО САМ ТО САЗНАЛА А И МОЈА ДЕЦА. оСЕЋАМ СЕ УЖАСНО . нОРМАЛНО ОН ТО НЕГИРА. У БРАКУ СМО 24 ГОДИНА. ОТИШАО ЈЕ ПРЕ ГОДИНУ И ПО ДАНА ЈЕР ЈЕ ОВДЕ ОСТАО БЕЗ ПОСЛА. јА САДА ЖЕЛИМ ДА ВАМ КАЖЕМ ДА ОДЛУКУ О ДАЉЕМ ЖИВОТУ НЕ ДОНОСИМ САМО ЈА ВЕЋ И МОЈА ДЕЦА КОЈА СУ ИЗРИЧИТО ПРОТИВ РАЗВОДА.МОЈА ОСЕЋАЊА СУ ПОМЕШАНА, НЕЗНАМ ШТА ДА МИСЛИМ . ОН И ДАЉЕ ЗОВЕ И ПОНАША СЕ КАО ДА НИШТА НИЈЕ БИЛО . ПОВРЕЂЕНА САМ А НЕ ЗНАМ КАКО НИ СА ДЕЦОМ ДА РАЗГОВАРАМ. ОНИ СУ ТАКОЂЕ ЗАОШТРИЛИ ОДНОСЕ СА ЊИМ АЛИ СВЕСНА САМ ДА ОНИ САМО ПОКУШАВАЈУ ДА НЕШТО НОРМАЛИЗУЈУ.зА СВЕ ПОСТОЈИ ВРЕМЕ ПА И ЗА РАЗВОД ЈЕР МОЈА ДЕЦА НЕ ВИДЕ ОЦА НЕГО ЋЕ МОЖДА СУТРА ВИДЕТИ МЕНЕ СА НЕКИМ А ТО ЋЕ БИТИ КАТАСТОФА.
 

Back
Top