a sto ako te muz vara

Imala sam posla sa muskarcima koji su hteli da varaju svoju zenu sa mnom...
pokusali da me smuvaju da tako kazem...naravno nisu uspeli jer ja takvima uvek odgovaram da mozemo da budemo drugari nema problema, ali ostalo ne dolazi u obzir,ne upustam se sa ozenjenim muskarcima..
mada od toga nista, jer su oni u principu hteli kres, i na drugarsku opciju nisu hteli da gube vreme, i obicno na moje pitanje zasto zele "nesto sa strane" [to je njihov kolektivni izraz], svi imaju istu zvaku
zvaka je: los, nezanimljiv seks, nedostatak neznosti u seksu ili totalni nedostatak seksa....
bar to oni kazu.....i svi isto....i svi naglasavaju da ni po koju cenu ne zele da rasture brak, to ponavljaju do besvesti , dok vas ne udave, mada ih niko nista nije pitao, niti je mene briga cak ni za njih a kamoli za njihov brak, to je njihov problem
sad koliko je to istina a koliko samo zvaka...diskutabilno je.....
zanimljivo je da ozenjeni muskarci hoce svalerku i onda u pokusaju da je smuvaju udave je svojim problemima, pricama o svojoj zeni, svom braku, svojoj deci i svojim bracnim problemima....
i ko ce to da slusa, kao da ja nemam vec gomilu mojih problema, pa mi jos treba i ozenjeni da me davi svojim bracnim problemima i pricama o svojoj zeni non stop...
cak i kad bih htela...neka hvala...videla sam kakvi su..
ali sad da se zaustavim, jer sam presla u sasvim drugu temu:)))))
 
meni su najsmesniji oni koji pocnu o problemima u braku...ja pitam pa koji ti je problem najveci?

on kaze--pa financijski. ko iz topa...

mislim se u sebi--i trazis svalerku---he hebo te da vristis od smeha...
 
Ja mislim ako volis nekog nema potrebe da ga varas niti da ides biti s nekim za noc , kad sve to imas kod kuce......! Ali isto smatram da su muski potpuno drugaciji njima je to uzitak i kad se vrate ocekuju da vi to shvatite i da se ponasate kao da nista nije bilo , cak sto vise da ga podrzite sto je isao .

Njima sve to manje znači, ne udubljuju se emotivno, površni su, zato se tako i ponašaju..
 

Back
Top