a sto ako te muz vara

BECHO pobogu, zar ocekujes od muza da bude evnuh?Nisi nam dovoljno rekla, da li se tvoj muz zaljubio u tu zenu tamoi ili je to bio sam sex (pa covek je usamljen tamo i radi za vas).Ovaj problem mislim da bi trebao da se resi izmedju tebe i njega i nema potrebe za uplitanjem dece u celu pricu.Ako ste imali 24 srecne godine braka, zar je tesko istolerisati muzu jedan mali izlet?Hajde nemojte se zanositi pricama o vernosti do groba, bicete mnogo srecniji, samo pobedi tu sujetu :)
 
Citajuci ovaj topic zapitala sam se zasto ljudi na ovom forumu daju savete tipa "uradi to i to" i plasiraju tvrdnje tipa "to je tako i tako"?

Ljudi, recite vase misljenje, recite sta ste ili sta bi ste vi uradili u slicnoj situaciji a odluka je na osobi koja ima problem. U suprotnom saveti umeju da deluju kao nametanje sopstvenog misljenja.
 
mislim da bih i s p i z d e l a kad bih saznala da me vara i jos trosi pare na nju!ono meni kaki za majicu od 100€ a placa hotel da se nadju!ne daj boze da to radi u nasem krevetu.a kad bi ona finansirala sve to onda bi mi bilo lakse :lol:
 
ja nisam jos imala taj problem.ali ljudi kakvu zaovu imam mracni mrak.takva se zena radja u 1000 godina.visoka,zgodna,lepa dobra domacica sve naj,naj..ali ovih dana opet je nahvatala muza da je vara.i to se kune u crkvu u decu seljacina i opet to radi.kad ga je prvi put saznala jedva mu je oprostila.sta ce da bude sada videcemo.ovo je od pre neki dan.ja licno bih ga odmah ostavila.ne bi mu ni prvi put oprostila!
 
NatasaNatasa:
vrlo duhovito ... svaka čast.

a , bre , Natasha.Ti si nezaobilazna.Uvek me "bocnes" svojim komentarom.........Nije li i "druga strana" pomalo kriva za tu prevaru?Zasto je do toga doslo?..........I vredi li zakopati dugogodisnji zajednicki zivot , lepe trenutke, ostaviti decu...........zato sto je do prevare doslo.PREVARA jeste nesto najnegativnije u braku ali MORAMO se uvek pitati zasto nas je partner prevario, varao, i da li ce to ubuduce ciniti........Brak nije samo potpis na papiru.To nije zabavljanje, veza kao pre braka pa da je , telefonskim razgovorom okoncas..RAZUM je najvazniji faktor pored LJUBAVI u braku.Stresa, bracnih problema, uopste konflikta svih vrsta ima u braku na pretek i samo usijane glave mogu postupiti iskljucivo prema emocijama.Od partnera, koji je prevario, ne trazi se OSTAVKA vec obrazlozenje zasto je to ucinio jer se dogodi da je krivica za tako nesto uopste nije tamo gde je mi trazimo.Cesto smo i mi sami vinovnici prevare.
 
paul:
a , bre , Natasha.Ti si nezaobilazna.Uvek me "bocnes" svojim komentarom.........Nije li i "druga strana" pomalo kriva za tu prevaru?Zasto je do toga doslo?..........I vredi li zakopati dugogodisnji zajednicki zivot , lepe trenutke, ostaviti decu...........zato sto je do prevare doslo.PREVARA jeste nesto najnegativnije u braku ali MORAMO se uvek pitati zasto nas je partner prevario, varao, i da li ce to ubuduce ciniti........Brak nije samo potpis na papiru.To nije zabavljanje, veza kao pre braka pa da je , telefonskim razgovorom okoncas..RAZUM je najvazniji faktor pored LJUBAVI u braku.Stresa, bracnih problema, uopste konflikta svih vrsta ima u braku na pretek i samo usijane glave mogu postupiti iskljucivo prema emocijama.Od partnera, koji je prevario, ne trazi se OSTAVKA vec obrazlozenje zasto je to ucinio jer se dogodi da je krivica za tako nesto uopste nije tamo gde je mi trazimo.Cesto smo i mi sami vinovnici prevare.


Nismo mi baš tako širokih shvatanja da sednemo ispred partnera i pitamo ''zašto'' a on nam umirujućim glasom objasni '' zato i zato'' ....
Kad ima prevare znači da u braku nešto ne štima ... a ako imaš brak koji ne štima, šta će ti onda taj teret????
Brak je zajednica .... ako nije tako ne treba ni da postoji.
 
NatasaNatasa:
Nismo mi baš tako širokih shvatanja da sednemo ispred partnera i pitamo ''zašto'' a on nam umirujućim glasom objasni '' zato i zato'' ....
Kad ima prevare znači da u braku nešto ne štima ... a ako imaš brak koji ne štima, šta će ti onda taj teret????
Brak je zajednica .... ako nije tako ne treba ni da postoji.

ma ti se salis.Pa zar sve mora biti idealno u braku?Pa zar ce sve to, sto se stvaralo godinama, jednim potezom biti unisteno?Radi "neceg sto ne stima" brak i ne postoji vec postoji zbog neceg "sto stima".............Natasha,Natasha..................u braku pobedjuje dobra strategija, a dobar strateg kaze: zrtvovacu ovu bitku da bih dobio rat.
 
paul:
ma ti se salis.Pa zar sve mora biti idealno u braku?Pa zar ce sve to, sto se stvaralo godinama, jednim potezom biti unisteno?Radi "neceg sto ne stima" brak i ne postoji vec postoji zbog neceg "sto stima".............Natasha,Natasha..................u braku pobedjuje dobra strategija, a dobar strateg kaze: zrtvovacu ovu bitku da bih dobio rat.


Dobra teorija ... ali praxa je malo drugačija ....
Kad u braku nešto ne štima problem treba da se rešava razgovorima, kompromisima, poštovanjem i ljubavlju ... a ne da se uleće u tudje krevete.
Šta štima u tvom braku ako ti j***šeš sojke po beogradu, a tvoja žena puši svakom panduru na ulici???? Deca???? Pa da li deca treba da žive pored takvih roditelja u takvom braku????
Ne znam. Ja mislim da je to malo pomereno.
 
NatasaNatasa:
Dobra teorija ... ali praxa je malo drugačija ....
Kad u braku nešto ne štima problem treba da se rešava razgovorima, kompromisima, poštovanjem i ljubavlju ... a ne da se uleće u tudje krevete.
Šta štima u tvom braku ako ti j***šeš sojke po beogradu, a tvoja žena puši svakom panduru na ulici???? Deca???? Pa da li deca treba da žive pored takvih roditelja u takvom braku????
Ne znam. Ja mislim da je to malo pomereno.


pa PREVARA se ne odnosi bas na tako inezivne delatnosti kao sto si navela (yebes sojke, ona pushi svakom panduru.)To je vec nesto drugo BOLEST , rekao bih.Tesko da takve osobe i mogu uci u brak a ponajmanje zadrzati ga......Mislio sam na onu "manje aktivniju" varijantu.Proslava sa firmom negde u inostranstvu.....pijano stanje, momentalni bracni problemi, ...............I pored svih razgovora sa partnerom , ponekad se ne moze naci izlaz iz problema.Cesto se tice i samog seksa.A LJUBAV u braku evoluira u drugaciju formu.Nije to vise strast vec nesto mnogo zrelije, realnije i prepoznatljivije.Vise se tice POSTOVANJA, PAZNJE, NAVIKE, ...................i na kraju ZAJEDNICKI INTERES - DECA
koja su rezultat te strasti, ljubavi, postovanja................I naravno da deca ne treba da zive pored takvih roditelja.Roditelji se moraju menjati jer deca greske svojih roditelja ne prastaju.
 

Back
Top