a sto ako te muz vara

kosmopolit:
i nemoj ... :wink:
a koji je to dinamican posao ako nije tajna ...
Radim kao profesor u srednjoj skoli, pa bas preko leta i nije dinamicno, umirem od dosade i jedva cekam da prodje raspust. E, da me cuju moji djaci!!! I nisam ni matora ni dosadna i nemam naocare na vrh nosa, neznam zasto je to svima prva asocijacija kad se pomenu profesorke?!? Nego, odosmo mi skroz na druge teme....
 
kosmopolit:
a zasto se retko konektujes ?
ti to iz nekog kafea ili od kuce ?
Ma, od kuce, ali sam prilicni duduk za kompjutere, sluzi mi samo za stampanje kontrolnih, zasad. Jos nisam sigurna kako sve to funkcionise, ali vidim da je interesantno, pogotovo za ubijanje viska slobodnog vremena. I ti ga kanda imas na pretek, ha???
 
Anonymous:
Gazdarica:
Vec poslije pola godine braka, otkrila si da te muz vara...??? Pa, kad je onda poceo...? :shock:
Nije mi jasno zasto se onda uopste zenio... :?
Pa to se svi sad pitamo: sto se zenio??? I veruj mi, posle svega sto mi se izdogadjalo cula sam jos za more maltene identicnih slucajeva, samo sto zene cute i trpe, sto zbog sramote da se tako brzo razvedu, sto zbog materijalne zavisnosti, straha od samoce, nedostatka podrske roditelja... Ja sam bar sa tih strana imala srece i skinula sam bedu sa vrata. Sto se desilo, desilo se, verovatno sam zbog neceg morala da prodjem kroz sve to, bilo je jezivo, ali vreme ipak na kraju izleci rane. Ja nisam verovala kad su mi govorili, ali tako je!!
Definitivno je bolje sto si sve odmah presjekla... Ako te je od samog pocetka mogao varati, pa sta si onda mogla ocekivati da ce biti kasnije...???
Mozda grijesim, ali cini mi se da se on zenio kako bi imao toplo porodicno gnijezdo u koje bi se vracao, nakon izleta... Lijepo je imati zenicu koja ce ti radjati djecu i brinuti o domacinstvu, dok ti svrljas okolo... :roll: :roll: :roll:
Sto se neta tice, e ovo ti je velika zaraza... Pazi da se ne navuces... :D :wink: :?
 
Gazdarica:
Anonymous:
Gazdarica:
Vec poslije pola godine braka, otkrila si da te muz vara...??? Pa, kad je onda poceo...? :shock:
Nije mi jasno zasto se onda uopste zenio... :?
Pa to se svi sad pitamo: sto se zenio??? I veruj mi, posle svega sto mi se izdogadjalo cula sam jos za more maltene identicnih slucajeva, samo sto zene cute i trpe, sto zbog sramote da se tako brzo razvedu, sto zbog materijalne zavisnosti, straha od samoce, nedostatka podrske roditelja... Ja sam bar sa tih strana imala srece i skinula sam bedu sa vrata. Sto se desilo, desilo se, verovatno sam zbog neceg morala da prodjem kroz sve to, bilo je jezivo, ali vreme ipak na kraju izleci rane. Ja nisam verovala kad su mi govorili, ali tako je!!
Definitivno je bolje sto si sve odmah presjekla... Ako te je od samog pocetka mogao varati, pa sta si onda mogla ocekivati da ce biti kasnije...???
Mozda grijesim, ali cini mi se da se on zenio kako bi imao toplo porodicno gnijezdo u koje bi se vracao, nakon izleta... Lijepo je imati zenicu koja ce ti radjati djecu i brinuti o domacinstvu, dok ti svrljas okolo... :roll: :roll: :roll:
Sto se neta tice, e ovo ti je velika zaraza... Pazi da se ne navuces... :D :wink: :?
Samo nije racunao da cu ga tako brzo provaliti, pa se opustio. Ponekad cak imam utisak da ga je bilo bas briga. Ali lako mi je da sad pricam kako treba odmah preseci, jer je to sve vec iza mene(valjda), ali stanja kroz koja sam prolazila tada stvarno nebih nikom pozelela!
 
Ti znas za kakvog si se coveka udala...tj saznala si na vreme.Ne mora da znaci da ako se preljuba desi da je kraj sveta...Kada bi se zbog jedne prevare svaki bark raspao pa koliko bi onda puklo razvoda je*ote...Licno ne verujem u vernost do groba.Kad tad neko od nas svrljne,nismo mi sveci a ni vi zene svetice.Svako ima pravo na jednu gresku.Vazno je da se ljudi vole i da postoji zrela ljubav.Proces oprostaja je bolan ali i on prodje.Ostaje strepnja da se tako ne nesto ne ponovi opet,ali i to kasnije prodje.Ako te muz/zena nekad prevari ne mora da znaci da te ne voli...Ako te prevari i pri tom voli ovog/ovu sa kojim te je prevario/la onda je to vec krajnje opravdan razlog za razvod.Ipak sve je to jako individualna stvar.Samo je vazno da postoji ljubav :)
 
Ja sam u jednom drugom smislu bila deo prevare, zapravo moj suprug je svoju bivsu zenu varao sa mnom. Ona je sve to znala i pravila se da ce ga proci, da ce se ohladiti, nije ni pomisljala na razvod. Ali on jeste, i to je i uradio jer se strasno vezao za mene, sada smo u srecnom braku i imamo devojcicu. I jednom prilikom mi je rekao "da nisi bila ti bila bi neka druga verovatno" jer je imao tokoliko los brak da je razvod bio samo pitanje vremena. Dakle nisam ja uzrok njegovog razvoda nego ona. Razmisli dobro da li su vasi odnosi OK ili su poremeceni pa je to mozda razlog zbog cega te on vara. Da sam ja u pitanju ja mu ne bih oprostila, nikada, razvela bih se momentalno, jer ako mu jednom oprostis sta ga sprecava da to ponovo uradi jer zna da ces mu verovatno oprostiti ponovo. kazes da ga volis..... samo ga zamisli sa nekom drugom, odvratno zar ne?, ja to ne bih mogla da podnesem cak i ako bih mu oprostila nikada mu ne bih zaboravila, zivot bi mu pored mene bio pakao, a jos ti je ibolja varijanta jer nemas dece sa njim, jer je to cesto izgovor zbog cega trpimo prevare i lazi. Mada po meni to nije izgovor to je kukavicluk, odredjeni koriste decu kao izgovor, u stvari vole tu osobu i to je to. Skupi hrabrosti, razgovaraj o tome, jer on moze i da se zaljubi ne zaboravi, i sta ces posle da mu sluzis kao kucna pomocnica dok on posvecuje ljubav i paznju drugoj :?:
 
Moj ti je savet da sne povlacis poteze koji bi doveli do neminovnog razvoda.Ajde,verujem da ces sama videti da li te tvoj muz voli ili ne.Ako te voli onda ovde nema o cemu da se prica.Proguaj taj ponos i pobedi sujetu i ne slusaj ove sto te savetuju da se razvedes jer ce to navodno ponoviti opet.JADE,ako je tvoj muz varao svoju bivsu zenu zasto onda ne bi varao i tebe kada odnosi medju vama zakripe?Milion zasto,milion zato.U ljubavi nema pravila.
 
vuk_:
Moj ti je savet da sne povlacis poteze koji bi doveli do neminovnog razvoda.Ajde,verujem da ces sama videti da li te tvoj muz voli ili ne.Ako te voli onda ovde nema o cemu da se prica.Proguaj taj ponos i pobedi sujetu i ne slusaj ove sto te savetuju da se razvedes jer ce to navodno ponoviti opet.JADE,ako je tvoj muz varao svoju bivsu zenu zasto onda ne bi varao i tebe kada odnosi medju vama zakripe?Milion zasto,milion zato.U ljubavi nema pravila.
Brak nemoze da se zasniva samo na ljubavi. Mora da postoji nesto vise da bi on opsto, na primer poverenje i postovanje, a kad dodje do prevare kako povratiti poverenje i gde je tu onda postovanje???
 
Nikako ovde ne treba biti iskljuciv.Poverenje se vremenom vrati to je sigurno.Ja sam oprostio prevaru svojoj zeni pre par godina,to mi je bila najteza i najpametnija odluka koju sam ikada doneo,i nisam se pokajao.Prosli smo kroz pakao moje sujete i izasli zdravi.Volimo se vise nego ikad i dobili smo i dete.A da sam bio malo vise sujetan i da ona nije imala volju i ljubav da podnese sve moje napade,onda bih je igubio definitivno.U ljubavi nema pravila :) kao sto i u zivotu nema garancija.
 

Back
Top