Mračni gospodar David crpi energiju da bi preživio

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
87.669
petar-glumac-v.jpg


Informacija objavljena u nekoliko austrijskih medija da je Radovan Karadžić tokom skrivanja boravio i u toj zemlji koristeći ime Petar Glumac, posebno je pogodila jednog pitomog starca iz Banatskog Novog Sela kod Pančeva koji se zove Petar Glumac!

On je, naime, nadrilekar, koji nikom ne garantuje izlečenje „jer se ne može svakom pomoći“, ali podvlači da u svom „isceliteljskom poslu“, posebno kada je u pitanju ženska neplodnost, ima mnogo uspeha.
Čika Peru, kojeg mnogi poznaju i kao Peru Skenera, pozvala je još u petak jedna od mnogobrojnih zahvalnih pacijentkinja iz Austrije i rekla mu da se njegove slike „nalaze u svim novinama i na televiziji“, te da je objavljeno da je „on haški begunac Karadžić“.
- Tačno je da sam hapšen prošlog maja u Beču, ali to je bilo zato što je vlasnik kuće u kojoj sam stanovao ubio čoveka. Priveli su me usred noći, odveli s lisicama u stanicu, a pustili su me vrlo brzo, pošto su uhvatili ubicu - razjašnjava Glumac šta je u temelju dezinformacija koje stižu iz Austrije.
Pera Skener je često menjao mesta prebivališta u Beču jer je „stanovao kod prijatelja, po mesec-dva“, a kako ima hrvatski pasoš, koristio je mogućnost da se u Austriji ili Italiji zadrži najduže do tri meseca.
- U subotu sam razgovarao s gazdaricom stana u kom sam jedno vreme obitavao. Kaže mi da je policija maltretira, pretresa kuću tražeći dokaze da je u njoj boravio Karadžić. Po prijateljima sam poručio tamošnjoj policiji da sam u Novom Selu i da nemam nikakve veze s Radovanom - kaže čika Pera.
Obećao je „pacijentima“ da će doći u septembru u Beč, ali ga je ova situacija nagnala na razmišljanje.
- Ne mogu i neću da promenim svoj lik! Ovakav sam od 1992. Kad se obrijem, dobijem osip po koži, pa to nisam činio godinama. Uostalom, Karadžić je mene mogao da vidi u novinama i da tako uzme moj identitet, kao i bioenergiju. On liči na mene, ne ja njega! - poentira uz mistični osmeh Petar Glumac.

----

480807mike-dementor.jpg


:hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top