Kad kaze "Volm te" dok se sexate ...

kako to tumacite ? ...npr -pa to je normalno kad ima strasti ili opsesivno je zaljubljena ili pa malo je zaljubljena ... koliko se to desava ?:???:

Ijuuuuu! Kakvo ti je to pitanje? Pa to je, kako da kažem, "garnirung", koji ide uz "glavno jelo", i ima značenje, taman kao i sve druge reči u datom momentu. Neka ona to tebi kaže kad nije "pod uticajem", pa onda pitaj šta znači.:mrgreen:
 
kako to tumacite ? ...npr -pa to je normalno kad ima strasti ili opsesivno je zaljubljena ili pa malo je zaljubljena ... koliko se to desava ?:???: ... dakle "Volim te " ..

A brate, sta bi ti? Savrsenu kontrolu i savrsenu iskrenost u svakom bozjem momentu?
Pa zamisli takav svet. To bi bio potpuni uzas. :D

I mozes nesto da osetis u momentu pa posle vise da ne osecas. To nije laganje i ne mozes nikom motkom naterati da ti kaze bas sve sto mu je trenutno u glavi.
 
A brate, sta bi ti? Savrsenu kontrolu i savrsenu iskrenost u svakom bozjem momentu?
Pa zamisli takav svet. To bi bio potpuni uzas. :D

I mozes nesto da osetis u momentu pa posle vise da ne osecas. To nije laganje i ne mozes nikom motkom naterati da ti kaze bas sve sto mu je trenutno u glavi.

Ma , nije laganje ,ja hocu da mogu to slobodno da kazem i jos svasta drugo:) , nego eto vidis ima likova koji to ne vole da cuju , pa me interesuje zasto ...
 
volim te...chini se da mnogi ne kapiraju dalje od crvenog jastuchitja u obliku srca s "volim te" izvezenim...il shto bi jedan detektiv u jednom glupom filmu s belmondom reko

"dva puta sam izjavio ljubav...prvi put na nijagari zheni...drugi put klovnu koji pljachka banku"

ono...klovn pljachka banku...get it?
 

Back
Top