Прича моје другарице...

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
Јуче сам водио занимљив разговор с мојом другарицом...
Има она неког момка који јој је вишегодишња симпатија али никако да се уклопе...

И деси се да је он пре неко вече свратио код ње.
Било је ту мало љубљења, мажења, миловања...
Међутим кад су дошли до прекретнице она застане и упита га "волиш ли ме?".
Он јој наравно изјави љубав.
На то га она упита да ли жели везу с њом и он јој одговори да не жели...
Онда му она рече "Сад си пропустио најбољи секс у животу..." и малте не га избаци из стана...
Прича она мени све ово љута на њега што не жели везу с њом... И као да занемарује чињеницу да она има момка, а успут ми рече да овог не воли већ само да га жели...
И сад се ја питам, да ли је у питању посесивност, такмичење (не знам с ким јер дечко нема девојку) или лудило?
Најсрећнији бих био ако је у питању посесивност...
Шта ви мислите...
 

Тако сам и ја реаговао у првом тренутку.
Онда сам је питао шта она жели од њега...
Рече секс...
Тако да ми је овај остатак потпуно нелогичан...
Мада, одавно сам се одрекао логике кад су међуљудски односи у питању...
 
ali "sad si propustio najbolji seks u životu"....
mnogo paćenička izjava.

О томе тек да не говоримо...
И то су њене буквалне речи...
С друге стране, није клинка па да се ложи на то да то ради најбоље у школи или на шта се већ данас клиници ложе... ( И о овоме сам слушао од сестре моје другарице, али то није тема..)
Најгора ствар је у томе што смо нас двојица поприлично добри и што знам да је он заиста заљубљен у њу...
 
О томе тек да не говоримо...
И то су њене буквалне речи...
С друге стране, није клинка па да се ложи на то да то ради најбоље у школи или на шта се већ данас клиници ложе... ( И о овоме сам слушао од сестре моје другарице, али то није тема..)
Најгора ствар је у томе што смо нас двојица поприлично добри и што знам да је он заиста заљубљен у њу...

nema samse da se sjetim kako se On zove, jel zna neko? :lol::lol::lol:
 
kako se zove ta tvoja...drugarica; da nije mozda...Ljovisna? :mrgreen:

nema samse da se sjetim kako se On zove, jel zna neko? :lol::lol::lol:

Не видим разлога за овакав цинизам.
Сви који читају моје постове знају да не лажем.
Али, свако има право на своје мишљење...
 
Није.
Мада има живот који би се лепо уклопио у латино-америчку серију...
Не знам, ја сам мислио да подоста тога знам о женама али ово ми је било ново и необично сазнање...

jbga, i ja sam to mislila, a onda ovo...procitam
ispade da je "smisao zivota, tajna...svega i jos ponesto..." ipak..."tamo negdje"...na telemundu... :lol::lol::lol:
 
Колико знам, они су се нешто мували пре неких три-четири године али тад је он имао девојку, а она је била сама.
И он није хтео да остави девојку због ње...
Могуће да је то разлог...

Nista onda, nek se dozivotno ganjaju, mozda im je tako zabavnije. :lol:
 
Јуче сам водио занимљив разговор с мојом другарицом...
Има она неког момка који јој је вишегодишња симпатија али никако да се уклопе...

И деси се да је он пре неко вече свратио код ње.
Било је ту мало љубљења, мажења, миловања...
Међутим кад су дошли до прекретнице она застане и упита га "волиш ли ме?".
Он јој наравно изјави љубав.
На то га она упита да ли жели везу с њом и он јој одговори да не жели...
Онда му она рече "Сад си пропустио најбољи секс у животу..." и малте не га избаци из стана...
Прича она мени све ово љута на њега што не жели везу с њом... И као да занемарује чињеницу да она има момка, а успут ми рече да овог не воли већ само да га жели...
И сад се ја питам, да ли је у питању посесивност, такмичење (не знам с ким јер дечко нема девојку) или лудило?
Најсрећнији бих био ако је у питању посесивност...
Шта ви мислите...

Ako je toliko voli i poznaju se duze, zasto ne zeli vezu sa njom? :neutral:
 
Ni meni ta stvar nije jasna. Loži se dugo na njega, a neće vezu. A ni on, a Dijanek kaže da je zaljubljen u nju. :thumbdown: Čoveče!


Веруј ми, ја бих волео да разумем...
Мислим да је он осетио да је њена намера да га ујутро откачи причом о томе како су погрешили и како она воли свог момка...
Не знам ко је луђи...
 
Ako je toliko voli i poznaju se duze, zasto ne zeli vezu sa njom? :neutral:

Не знам.
Изнео сам горе једну претпоставку...
С њим нисам толико близак.
Мени је битнији овај њен поступак, који сматрам бизарним...
Криво јој је што није било секса, а она је одустала од истог...
Заборавио сам да кажем да се љути на њега што јој се није поново најавио следеће вече или бар изразио жељу да поново дође...
 
Aha, oboje su zaljubljeni, ali su dovoljno blesavi da ne veruju da je onaj drugi takođe zaljubljen, pa se plaše da ih ne ispali i da budu još više povređeni. Kapiram.
E pa pomozi ti kao ortak. Ako su oboje zaljubljeni jedno u drugo, umešaj se da im to oboma bude jasno, pa da nemaju tu frku. Ja bih tako. Budi dobra vila. :)
 

Back
Top